http://kariera.mk

Be Happy Restaurant-  Ja cili ushqim parandalon dhe trajton Depresionin

para 2 muajve - Infokusi

Depresioni mund të shkaktojë probleme të gjumit, vështirësi në përqendrim dhe mungesë interesi në aktivitetet që zakonisht  janë të pëlqyeshme. Si shkak i mungesës së vitaminës D, B3 Niacin dhe Omega 3,...

Be Happy Restaurant- Ja cili ushqim parandalon dhe trajton depresionin

para 2 muajve - KosovaPress

Depresioni  prej kohësh trajtohet me ilaçe dhe terapi të ndryshme si: B3 Niacin etj, por ne po fillojmë të kuptojmë se rritja e stërvitjes që ne marrim dhe të ushqyerit  e shëndetshëm mund të luajë një...

Be Happy Restaurant: Ja cili ushqim parandalon dhe trajton depresionin

para 2 muajve - Epoka e Re

Depresioni mund të shkaktojë probleme të gjumit, vështirësi në përqendrim dhe mungesë interesi në aktivitetet që zakonisht  janë të pëlqyeshme. Si shkak i mungesës së vitaminës D, B3 Niacin dhe Omega 3,...

Be Happy Restaurant- Ja cili ushqim parandalon dhe trajton Depresionin

para 2 muajve - Insajderi

Depresioni mund të shkaktojë probleme të gjumit, vështirësi në përqendrim dhe mungesë interesi në aktivitetet që zakonisht  janë të pëlqyeshme. Si shkak i mungesës së vitaminës D, B3 Niacin dhe Omega 3,...

Be Happy Restaurant- Ja cili ushqim parandalon dhe trajton Depresionin

para 2 muajve - Periskopi

Depresioni mund të shkaktojë probleme të gjumit, vështirësi në përqendrim dhe mungesë interesi në aktivitetet që zakonisht që janë të pëlqyeshme si shkak i mungesës së vitaminës D, B3 Niacin dhe Omega...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK