http://kariera.mk

Pas nënës, këngëtari i njohur humb motrën në moshën 18 vjeçare

para 2 muajve - Lajmi.net

Felicite Tomlinson, motra e Louis Tomlinson, ka ndërruar jetë në moshën 18 vjeçare. Motra e këngëtarit të “One Direction”, Louis Tomlinson, Felicite Tomlinson, ka vdekur në moshën 18 vjeçare, shkruan BBC,...

Pas nënës, këngëtarit të njohur i vdes edhe motra 18 vjeçare

para 2 muajve - Iliria News

Motra e vogël e këngëtarit të njohur Louis Tomlinson, i njohur gjerësisht si Louis i “One Direction”, u gjend e pajetë në apartamentin e saj në Londër. Félicité Tomlinson, modele dhe blogere, thuhet se...

Këngëtarit të njohur i ndahet nga jeta motra, përfundon në këtë gjendje

para 2 muajve - OraInfo

Këngëtari i njohur ka humbur tragjikisht motrën e tij. Louis Tomlinson është tërhequr nga performanca e tij e të premtës në Comic Relief pas vdekjes së motrës së tij të vogël Félicité të mërkurën. Ylli...

Stilistja dhe motra e këngëtarit të One Direction vdes në banesë

para 2 muajve - Tetova Sot

Motra e këngëtarit të famshëm të One Direction Louis Tomlinson është ndarë nga jeta në moshën 18 vjeçare. Aspirantja për tu bërë stiliste, Felicite Tomlinson, e cila kishte mbi 1,3 milionë ndjekës në rrjetet...

Pas nënës, këngëtari i njohur humb motrën në moshën 18 vjeçare

para 2 muajve - Gazeta Observer

Felicite Tomlinson, motra e Louis Tomlinson, ka ndërruar jetë në moshën 18 vjeçare. Motra e këngëtarit të “One Direction”, Louis Tomlinson, Felicite Tomlinson, ka vdekur në moshën 18 vjeçare, shkruan BBC,...

Nuk ka fund tragjedia, pas nënës së këngëtarit vdes edhe motra 18 vjeçare

para 2 muajve - Albeu

Motra e vogël e këngëtarit të njohur Louis Tomlinson , i njohur gjerësisht si Louis i “One Direction”, u gjend e pajetë në apartamentin e saj në Londër. Félicité Tomlinson , modele dhe blogere, thuhet...

Këngëtari i njohur në zi! Humb motrën 18 vjeçare

para 2 muajve - Koha Jone

Këngëtari i grupit muzikor shumë të pëlqyer për të rinj ‘One Direction’ ka humbur motrën e tij.Motra e këngëtarit Louis Tomlinson, Felicite ka ndërruar jetë në moshën 18-vjeçare mbrëmjen e djeshme. Dizajnerja...

Pas nënës, këngëtari i njohur humb motrën në moshën 18 vjeçare

para 2 muajve - AlbPortali

Motra e këngëtarit të “One Direction”, Louis Tomlinson, Felicite Tomlinson, ka vdekur në moshën 18 vjeçare, shkruan BBC, transmeton lajmi.net. Kreatorja e njohur, e cila kishte 1.3 milionë ndjekës, vdiq...

Pas nënës, këngëtarit të njohur i vdes edhe motra 18 vjeçare

para 2 muajve - Sovrani

Motra e vogël e këngëtarit të njohur Louis Tomlinson, i njohur gjerësisht si Louis i “One Direction”, u gjend e pajetë në apartamentin e saj në Londër. Félicité Tomlinson, modele dhe blogere, thuhet se...

Ndërron jetë në moshën 18 vjeçare motra e këngëtarit të famshëm

para 2 muajve - GazetaBlic

Motra e Louis Tomlinson, ish anëtarit të grupit “One Direction”, Félicité Tomlinson, është gjetur e vdekur në moshën 18 vjeçare, ku dyshohet se ka pësuar sulm në zemër, përcjellë GazetaBlic. Ndërsa asgjë...

Stilistja dhe motra e këngëtarit të One Direction vdes në banesë

para 2 muajve - InfoMagazin

Motra e këngëtarit të famshëm të One Direction Louis Tomlinson është ndarë nga jeta në moshën 18 vjeçare. Aspirantja për tu bërë stiliste, Felicite Tomlinson, e cila kishte mbi 1,3 milionë ndjekës në rrjetet...

Pas vdekjes së të ëmës, këngëtari i njohur humb edhe motrën 18-vjeçare

para 2 muajve - Blitz

Motra e këngëtarit të njohur të ish-grupit “One Direction”, Louis Tomlinson, ka ndërruar jetë në moshën 18-vjeçarja. 2 vite pas humbjes së të nënës së tij, e motra Felicite Tomlinson u gjet e pajetë në...

Pas nënës, këngëtarit të njohur i vdes edhe motra 18 vjeçare

para 2 muajve - Insajderi

Félicité Tomlinson, modele dhe blogere, thuhet se ndërroi jetë si pasojë e një ataku në zemër, megjithëse ende nuk ka një version zyrtar për shkaqet e vdekjes. Kjo ngjarje e rëndë në familjen Tomlinson...

Pas vdekjes së të ëmës, këngëtari i njohur humb edhe motrën 18-vjeçare

para 2 muajve - Insajderi

Motra e këngëtarit të njohur të ish-grupit “One Direction”, Louis Tomlinson, ka ndërruar jetë në moshën 18-vjeçarja. 2 vite pas humbjes së të nënës së tij, e motra Felicite Tomlinson u gjet e pajetë në...

Ndërron jetë në moshën 18 vjeçare motra e këngëtarit të famshëm

para 2 muajve - Arbresh

Motra e Louis Tomlinson, ish anëtarit të grupit “One Direction”, Félicité Tomlinson, është gjetur e vdekur në moshën 18 vjeçare, ku dyshohet se ka pësuar sulm në zemër, përcjellë GazetaBlic. Ndërsa asgjë...

Louis Tomlinson tregon arsyen e prishjes së miqësisë me Zayn Malik

para 2 muajve - Epoka e Re

Louis Tomlinson ka zbuluar se çfarë ka ndodhur mes tij dhe Zayn Malikit. Këngëtari 27-vjeçar u kap në një intervistë të fundit duke thënë se marrëdhënia e tij me 26-vjeçarin të One Direction u prish pasi...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK