http://kariera.mk

Mentor Haziri për Fifin: I preferoj të mësohet të shkruajë më mirë

më 3.2019 - Lajmi.net

Mentor Haziri ka sqaruar përmes një postimi në Instagram, deklaratën e tij për Fifin dhe Mc Kreshën, në emisionin "Mirage". Mentor Haziri ishte i ftuar në një intervistë për “Mirage” ku ndër të tjera u...

Mentor Haziri-Fifit: I preferoj të mësohet të shkruajë më mirë

më 3.2019 - Lajmi.net

Mentor Haziri ka sqaruar përmes një postimi në Instagram, deklaratën e tij për Fifin dhe Mc Kreshën, në emisionin "Mirage". Mentor Haziri ishte i ftuar në një intervistë për “Mirage” ku ndër të tjera u...

Mentori flet për herë të parë për përplasjen me Fifin

më 3.2019 - Albeu

I ftuar së fundmi në “Mirage”, artisti Mentor Haziri tregoi diçka më shumë rreth situatës së vitit të shkuar, ku në “Kënga Magjike 2018” artisti i surprizoi të gjitha duke e votuar këngë n konkurruese...

Plas sherri, “kapën” keq Fifi dhe Mentor Haziri

më 3.2019 - RTV 21

Këngëtarët replikojnë  me njëri tjetrin Këngëtari Mentor Haziri ka kritikuar performancën e Fifit në edicionin e fundit të “Këngës Magjike”. Në “Mirage” ai tha se kënga ishte e mirë por jo edhe perfomanca...

Voilà / Mentor Haziri: Po, mbi 60% e këngëve të mia kanë lidhje me diçka timen personale

më 3.2019 - Top Channel

I ftuar në emisionin Voila ka qenë për këtë javë këngëtari Mentor Haziri. Para pak kohësh ai ka publikuar këngën e tij më të re të titulluar “Hana”. Këngë me motive shqiptare, e shkruar nga Eriona Rushiti,...

Plas “sherri” mes Fifit dhe Mentor Hazirit: “Po merresh me llafe si gratë”, “Je amatere”

më 3.2019 - GazetaBlic

Mentor Haziri së fundmi ishte i ftuar në emisionin “Mirage”, ku përveç projekteve të tij, ai foli edhe për festivalin “Kënga Magjike” të këtij viti që lam pas, shkruan GazetaBlic. Këngëtari habiti me deklaratën...

Plas ‘sherri’, Mentor Haziri ia kthen Fifit: Një amatere po merret me mua

më 3.2019 - Lajmi.net

Mentor Haziri i ka kthyer përgjigje Fifit pas reagimit të saj me disa postime në Instagram. Mentor Haziri në një intervistë për “Mirage”, ka folur për performancën e Fifit dhe Mc Kreshës në “Kënga Magjike”,...

Pas intervistës së Mentor Hazirit në “Mirage”, reagon Fifi

më 3.2019 - Lajmi.net

Fifi ka reaguar pas deklaratës së Mentor Hazirit në "Mirage" lidhur me performancën e Mc Kreshës dhe Fifit në "Kënga Magjike". Mentor Haziri ishte i ftuar sonte (e premte) në një intervistë për emisionin...

Mentor Haziri për Fifin dhe Kreshën: Performanca më e dobët e festivalit

më 3.2019 - Lajmi.net

Mentor Haziri kishte disa fjalë për performancën e Fifit dhe Mc Kreshës në "Kënga Magjike". Mentor Haziri ishte i ftuar në një intervistë për “Mirage”, ku rrëfeu të pathëna nga jeta private dhe ajo profesionale,...

Mentor Haziri flet për suksesin e këngës “Hana”

më 3.2019 - Lajmi.net

Mentor Haziri është rikthyer fuqishëm me projektin "Hana", ai flet për suksesin e këtij projekti. Mentor Haziri ishte i ftuar sonte (e premte), në një intervistë për emisionin “Mirage”, shkruan lajmi.net....

Mentor Haziri për Fifin: I preferoj të mësohet të shkruajë më mirë

më 3.2019 - Gazeta Observer

Mentor Haziri ka sqaruar përmes një postimi në Instagram, deklaratën e tij për Fifin dhe Mc Kreshën. Mentor Haziri ishte i ftuar në një intervistë për “Mirage” ku ndër të tjera u pyet edhe lidhur me votimet...

Mentor Haziri-Fifit: I preferoj të mësohet të shkruajë më mirë

më 3.2019 - AlbPortali

Mentor Haziri ishte i ftuar në një intervistë për “Mirage” ku ndër të tjera u pyet edhe lidhur me votimet në “Kënga Magjike”, shkruan lajmi.net. Meqë ishte komentuar votimi i tij për Mc Kreshën dhe Fifin...

Mentor Haziri për Fifin: I preferoj të mësohet të shkruajë më mirë

më 3.2019 - AlbPortali

Mentor Haziri ishte i ftuar në një intervistë për “Mirage” ku ndër të tjera u pyet edhe lidhur me votimet në “Kënga Magjike”, shkruan lajmi.net. Meqë ishte komentuar votimi i tij për Mc Kreshën dhe Fifin...

“Publikun s’munesh me korruptu, më vjen keq që merresh me llafe grash”- Fifi i kthehet publikisht Mentor Hazirit

më 3.2019 - Blitz

Ndonëse “Kënga Magjike” ka kohë që ka kaluar, ende vazhdojnë komentet nga artistët për njëri-tjetrin. Edhe ditën e sotme, ka qenë Fifi ajo që ka vendosur të flasë hapur dhe t’i drejtohet drejtëpërsëdrejti...

Fifi i reagon keq Mentor Hazirit [Foto]

më 3.2019 - Gazeta Observer

Fifi ka reaguar pas deklaratës së Mentor Hazirit në “Mirage” lidhur me performancën e Mc Kreshës dhe Fifit në “Kënga Magjike”. Këngëtari ka folur lidhur me projektin e fundit “Hana” dhe për planet rreth...

Plas ‘sherri’, Mentor Haziri ia kthen Fifit: Një amatere po merret me mua

më 3.2019 - AlbPortali

Mentor Haziri në një intervistë për “Mirage”, ka folur për performancën e Fifit dhe Mc Kreshës në “Kënga Magjike”, shkruan lajmi.net. Këngëtari në intervistën e tij dhënë për “Mirage” ka treguar arsyen...

Pas intervistës së Mentor Hazirit në “Mirage”, reagon Fifi

më 3.2019 - AlbPortali

Mentor Haziri ishte i ftuar sonte (e premte) në një intervistë për emisionin “Mirage”, shkruan lajmi.net. Këngëtari ka folur lidhur me projektin e fundit “Hana” dhe për planet rreth proejekteve të reja....

Mentor Haziri për Fifin dhe Kreshën: Performanca më e dobët e festivalit

më 3.2019 - AlbPortali

Mentor Haziri ishte i ftuar në një intervistë për “Mirage”, ku rrëfeu të pathëna nga jeta private dhe ajo profesionale, shkruan lajmi.net. Këngëtari ndër të tjera është pyetur edhe për arsyen e vlerësimit...

Mentor Haziri flet për suksesin e këngës “Hana”

më 3.2019 - AlbPortali

Mentor Haziri ishte i ftuar sonte (e premte), në një intervistë për emisionin “Mirage”, shkruan lajmi.net. Këngëtari ka folur për suksesin e projektit të ri “Hana” si dhe zbuloi disa detaje rreth këtij...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK