http://kariera.mk

Merr fund martesa e politikanes bukuroshe shqiptare

para 2 muajve - PortaliOnline

Ish-deputetja e PD-së, Grida Duma i ka dhënë fund martesës së saj me bashkëshortin Ilir Shqina. Sipas dokumentit zyrtar të Gjykatës së Tiranës ka qenë ish-deputetja ajo që ka bërë kërkesën për t’u ndarë...

Deputetja e bukur shqiptare ndahet nga burri

para 2 muajve - Arbresh

Ish-deputetja e PD, njëherësh anëtare e kryesisë në PD, Grida Duma ka vendosur ti japë fund martesës me bashkëshortin Ilir Shqina, i cili më parë ka qënë pedagog i Gridës dhe diplomat në ambasadën Shqiptare...

Grida Duma ndahet nga bashkëshorti

para 2 muajve - Telegrafi

Foto: Grida Duma/Instagram

Politikanja shqiptare ndahet nga bashkëshorti

para 2 muajve - Prive

Ish-deputetja e Partisë Demokratike dhe njëherësh edhe anëtare e kryesisë në këtë parti, ka vendosur të ndahet nga bashkëshorti Ilir Shqina. Shqina ka qenë pedagog i Dumës dhe diplomat i ambasadës shqiptare...

Grida Duma i jep fund martesës? (FOTO LAJM)

para 2 muajve - Albeu

Ish-deputetja e Partisë Demokratike, Grida Duma po flitet se është divorcuar me bashkëshortin e saj Ilir Shqina. Një dokumentin që po qarkullon në mediat online, shihet se ka qenë pikërisht ish-deputetja...

Merr fund martesa e politikanes së bukur shqiptare

para 2 muajve - Gazeta Shqip

Ish-deputetja e PD-së, Grida Duma i ka dhënë fund martesës së saj me bashkëshortin Ilir Shqina. Sipas dokumentit zyrtar të Gjykatës së Tiranës ka qenë ish-deputetja ka që bërë kërkesën për t’u ndarë nga...

Grida Duma ndahet nga bashkëshorti!

para 2 muajve - Vizion Plus

Ish-deputetaj e PD-së, Grida Duma i ka dhënë fund martesës së saj me bashkëshortin Ilir Shqina. Sipas dokumentit zyrtar të Gjykatës së Tiranës ka qenë ish-deputetja ka që bërë kërkesën për t’u ndarë nga...

Ish-deputetja e PD, Grida Duma ndahet nga bashkëshorti

para 2 muajve - Tetova Sot

Ish-deputetja e PD, njëherësh anëtare e kryesisë në PD, Grida Duma ka vendosur ti japë fund martesës me bashkëshortin Ilir Shqina, i cili më parë ka qënë pedagog i Gridës dhe diplomat në ambasadën Shqiptare...

Një ditë pas Shën Valentinit, ndahet Grida Duma

para 2 muajve - Opinion

Ish-deputetja e Partisë Demokratike Grida Duma është divorcuar zyrtarisht nga bashkëshorti i saj Ilir Shqina. Vendimi është marrë nga Gjykata e Tiranës më 15 shkurt të këtij viti. Sipas dokumentit zyrtar...

Deputetja Grida Dume i jep fund martesës, ia jep vizën “c” bashkëshortit!

para 2 muajve - GazetaBlic

Ish-deputetja e PD, njëherësh anëtare e kryesisë në PD, Grida Duma ka vendosur ti japë fund martesës me bashkëshortin Ilir Shqina, i cili më parë ka qënë pedagog i Gridës dhe diplomat në ambasadën Shqiptare...

Grida Duma rikthen shpresat te PD-ja, i kërkon divorcin burrit

para 2 muajve - Sot News

Sot është një ditë e gëzueshme për të gjithë simpatizantët meshkuj të Partisë Demokratike, veçanërisht për Ervin Slianji. Supozohej se vetëm protesta apo rrëzimi i Ramës do mund t’i gëzonte demokratët...

VENDIMI: Grida Duma ndahet nga bashkëshorti, pas aferës me Ervin Salianjin

para 2 muajve - Gazeta Tema

Ish-deputetja e Partisë Demokratike, Grida Duma, është divorcuar nga bashkëshorti Ilir Shqina. Shkak për këtë, me sa duket është bërë skandali i fundit në të cilin u përfshi Grida Duma, me kolegun e saj,...

Politikanja shqiptare ndahet nga bashkëshorti

para 2 muajve - Tetova1

Ish-deputetja e Partisë Demokratike dhe njëherësh edhe anëtare e kryesisë në këtë parti, ka vendosur të ndahet nga bashkëshorti Ilir Shqina. Shqina ka qenë pedagog i Dumës dhe diplomat i ambasadës shqiptare...

Ish-deputetja ndahet nga bashkëshorti

para 2 muajve - Insajderi

Duma ka vendosur që t’i japë fund martesës 21-vjeçare, ndërsa thuhet se është ajo e cila ka nisur procedurat e divorcit në gjykatë. Ajo dhe Ilir Shqina janë të martuar prej vitesh, dhe së bashku kanë një...

Grida Duma ndahet nga bashkëshorti

para 2 muajve - KosovaPress

Në vendimin e publikuar thuhet se divorci është kërkuar nga vetë Grida Duma. Gjyqi është bërë në mungesë të Ilir Shqinës dhe në raste të tilla meqenëse nuk është arritur komunikimi i vendimit  për një...

Grida Duma ndahet nga bashkëshorti

para 2 muajve - InfoMagazin

Ish-deputetja e PD, njëherësh anëtare e kryesisë në PD, Grida Duma i ka dhënë fund martesës me bashkëshortin e saj Ilir Shqina me të cilin kanë dhe një djalë. Në vendimin e publikuar thuhet se divorci...

VENDIMI: Grida Duma ndahet nga bashkëshorti, pas aferës me Ervin Salianjin

para 2 muajve - Lexo

Ish-deputetja e PD, njëherësh anëtare e kryesisë në PD, Grida Duma ka vendosur ti japë fund martesës me bashkëshortin Ilir Shqina, i cili më parë ka qënë pedagog i Gridës dhe diplomat në ambasadën Shqiptare...

Deputetja më e bukur e Shqipërisë i çon letrat e divorcit të shoqit

para 2 muajve - Gazeta Observer

Ish-deputetja e PD, njëherësh anëtare e kryesisë në PD, Grida Duma ka vendosur ti japë fund martesës me bashkëshortin Ilir Shqina, i cili më parë ka qënë pedagog i Gridës dhe diplomat në ambasadën Shqiptare...

Divorci i Grida Dumës, publikohet vendimi i Gjykatës

para 2 muajve - LajmiFundit

Sic eshte njoftuar edhe me heret sot ish-deputetja e PD-së, Grida Duma i ka dhënë fund martesës së saj me bashkëshortin Ilir Shqina. Referuar dokumentit zyrtar të Gjykatës së Tiranës ish-deputetja ka bërë...

Grida Duma divorcohet nga bashkëshorti

para 2 muajve - Java News

Ish-deputetja e PD, njëherësh anëtare e kryesisë në PD, Grida Duma ka vendosur ti japë fund martesës me bashkëshortin Ilir Shqina, i cili më parë ka qënë pedagog i Gridës dhe diplomat në ambasadën Shqiptare...

Divorcohet Grida Duma, i jep fund martesës disa vjeçare

para 2 muajve - LajmiFundit

Ish-deputetja e PD-së, Grida Duma ka vendosur t’i japë fund martesës 22-vjeçare me bashkëshortin, me të cilin ka edhe një djalë. Grida e cila është 42 vjeç, u martua në moshën 20-vjeçare pasi u dashurua...

Divorcohet ish-deputetja e PD, Grida Duma

para 2 muajve - Fakti Ditor

Ish-deputetja e PD, njëherësh anëtare e kryesisë në PD, Grida Duma ka vendosur ti japë fund martesës me bashkëshortin Ilir Shqina, i cili më parë ka qënë pedagog i Gridës dhe diplomat në ambasadën Shqiptare...

Divorcohet ish-deputetja e PD, Grida Duma

para 2 muajve - AlbPortali

Ish-deputetja e PD, njëherësh anëtare e kryesisë në PD, Grida Duma ka vendosur ti japë fund martesës me bashkëshortin Ilir Shqina, i cili më parë ka qënë pedagog i Gridës dhe diplomat në ambasadën Shqiptare...

Mediat e Shqipërisë: Grida Duma ndahet nga bashkëshorti

para 2 muajve - Arbresh

Ish-deputetja e PD, njëherësh anëtare e kryesisë në PD, Grida Duma ka vendosur ti japë fund martesës me bashkëshortin Ilir Shqina, i cili më parë ka qënë pedagog i Gridës dhe diplomat në ambasadën Shqiptare...

Divorcohet Grida Duma

para 2 muajve - Ekonomia Online

Grida Duma, ish-deputete e PD-së, njëherësh anëtare e kryesisë së kësaj partie ka vendosur t’i japë fund martesës me bashkëshortin e saj Ilir Shqina. Ka qenë Duma ajo që ka nisur procedurat e divorcit...

Deputetja Grida Dume i jep fund martesës, ia jep vizën “c” bashkëshortit!

para 2 muajve - Bota Press

Ish-deputetja e PD, njëherësh anëtare e kryesisë në PD, Grida Duma ka vendosur ti japë fund martesës me bashkëshortin Ilir Shqina, i cili më parë ka qënë pedagog i Gridës dhe diplomat në ambasadën Shqiptare...

E FUNDIT/ Grida Duma ndahet nga bashkëshorti

para 2 muajve - LajmiFundit

Ish-deputetja e PD, njëherësh anëtare e kryesisë në PD, Grida Duma ka vendosur ti japë fund martesës me bashkëshortin Ilir Shqina, i cili më parë ka qënë pedagog i Gridës dhe diplomat në ambasadën Shqiptare...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK