http://kariera.mk

Horoskopi i të shtunës/ Lajme të këqija për disa shenja

para 2 muajve - Sot News

Dashi-Sot do tregoheni tolerant me partnerin tuaj. Nëse nuk jeni çift, do të takoni do të takoni persona të këndshëm. Në aspektin financiar nuk duhet të kryeni shpenzime të pamenduara. Demi-Do të realizoni...

Horoskopi, e shtunë 16 mars 2019

para 2 muajve - Koha Jone

Dashi Dita do të nis me pozitivitet dhe nëse jeni çift, do të keni mundësi të përmirësoni dialogun. Mundohuni që të ruani qetësinë dhe ekuilibrin që më në fund e keni gjetur. Për ata që janë vetëm, yjet...

Horoskopi ditor, e shtunë 16 mars 2019

para 2 muajve - Lajmi.net

Kështu thonë shenjat e zodiaktut. Dashi Dita do të nis me pozitivitet dhe nëse jeni çift, do të keni mundësi të përmirësoni dialogun. Mundohuni që të ruani qetësinë dhe ekuilibrin që më në fund e keni...

Horoskopi – 16 mars 2019

para 2 muajve - Gazeta Shqip

DASHI Një debat i vogël me partnerin tuaj ka rrezik t’ua prishë atmosferën që deri më sot ishte e qetë. Planetët do ndikojnë pozitivisht tek financat, por duhet të tregoheni sa më të kujdesshëm me shpenzimet....

Horoskopi ditor, e shtunë 16 mars 2019

para 2 muajve - Sovrani

Kështu thonë shenjat e zodiaktut. Dashi Dita do të nis me pozitivitet dhe nëse jeni çift, do të keni mundësi të përmirësoni dialogun. Mundohuni që të ruani qetësinë dhe ekuilibrin që më në fund e keni...

Horoskopi sot

para 2 muajve - PortaliOnline

DASHI Një debat i vogël me partnerin tuaj ka rrezik t’ua prishë atmosferën që deri më sot ishte e qetë. Planetët do ndikojnë pozitivisht tek financat, por duhet të tregoheni sa më të kujdesshëm me shpenzimet....

Horoskopi ditor

para 2 muajve - Arbresh

Parashikimi i horoskopit për ditën e sotme. Dashi Për të lindurit e kësaj shenje, e premtja do të përbëhet nga udhëtime të shkurtra, takime miqësore dhe flirtime. Është dita e duhur për të gjithë ata që...

Horoskopi ditor, e shtunë 16 mars 2019

para 2 muajve - Iliria News

Dashi Dita do të nis me pozitivitet dhe nëse jeni çift, do të keni mundësi të përmirësoni dialogun. Mundohuni që të ruani qetësinë dhe ekuilibrin që më në fund e keni gjetur. Për ata që janë vetëm, yjet...

Shenjat e horoskopit që nuk kanë ndjenja fare!

para 2 muajve - Vizion Plus

Këto shenja për të cilat do të flasim më poshtë nuk është se janë thjesht indiferente ndaj shfaqjes së dashurisë por thjesht nuk duan t’ja dinë rreth shfaqjes së emocioneve. Astrologjia ndikon në karakterin...

HOROSKOPI/ Këto dy shenja do të kenë probleme sot në çift

para 2 muajve - Albeu

Dashi Dita do të nis me pozitivitet dhe nëse jeni çift, do të keni mundësi të përmirësoni dialogun. Mundohuni që të ruani qetësinë dhe ekuilibrin që më në fund e keni gjetur. Për ata që janë vetëm , yjet...

Horoskopi ditor, e shtunë 16 mars 2019

para 2 muajve - RTV 21

Dashi Nëse ua vini veshin sinjaleve që do iu japë Saturni gjatë kësaj dite dhe bëni lëshime gjërat do ju ecin mirë. Maturia dhe durimi kanë për të qenë akoma më të vlerësuara. Nëse keni një lidhje merrni...

Shenjat që dëshmojnë se lidhja juaj po shkon në nivel tjetër!

para 2 muajve - Vizion Plus

Lidhjet romantike janë prezente në çdo moment të jetës, por vjen një fazë kur ato duhet patjetër që të kalojn ë në një tjetër stad siç është lidhja serioze. Prania e një personi pranë për të ndarë të mirat...

Ana djallëzore e çdo shenje horoskopi

para 2 muajve - Arbresh

Dikush e bën qimen tra, një tjetër vetëm ankohet e jo pak duan të jenë në qendër të vëmendjes ! Askush nuk është perfekt, por njerëzit që kemi afër i pranojmë me të mirat e të metat e tyre. Çdo shenjë...

Astrologe Meri Shehu jep lajmin e madh: Kësaj shenje horoskopi do t’i ndryshohet jeta

para 2 muajve - Sot News

Dashi Një frymëzim i brendshëm mund t’ju çlirojë nga ankthet dhe streset apo bllokimet ligjore e shëndetësore. Demi Nëse nuk jeni duke pritur dhe duke ndenjur kot, do të arrini të bëni një lëvizje shumë...

Ana djallëzore e çdo shenje horoskopi

para 2 muajve - Gazeta Shqip

Dikush e bën qimen tra, një tjetër vetëm ankohet e jo pak duan të jenë në qendër të vëmendjes ! Askush nuk është perfekt, por njerëzit që kemi afër i pranojmë me të mirat e të metat e tyre Çdo shenjë zodiaku...

FATI YT SOT/ HOROSKOPI 16 MARS 2019

para 2 muajve - Lexo

SSUCv3H4sIAAAAAAAEAI1Wy3LbIBTdd6b/kNE6mYIEenTXfkN3nS4wIjJjJFRATt1M/r1XlmwjrttmZXM5OnCfnNePHx4esp3wWmafH17nFay1MZMPTgRtBzDTx9WuWh2s08KAkcy2t/NO5oMIk1c+otjpzgcrD+PeBhtzSDHc32idEr0PulebI/0YL5/hI6NFbPL7KQTlzqRgL6J7SRFUBxfe3mx19vuyfrhs...

Fjalën ”Të Dua” s’do ta dëgjoni nga këto 5 shenja horoskopi

para 2 muajve - Tetova Sot

Gjithçka është e shkruar në yjë kështu që merreni me qetësi. Prej këtyre shenjave nuk do ta dëgjoni dhe aq shpesh fjalën “Të dua”. Binjakët- Binjakët vdesin të përjetojnë eksperienca të reja, prandaj kur...

Horoskopi ditor, e shtunë 16 mars 2019

para 2 muajve - Portalb

Dashi Dita do të nis me pozitivitet dhe nëse jeni çift, do të keni mundësi të përmirësoni dialogun. Mundohuni që të ruani qetësinë dhe ekuilibrin që më në fund e keni gjetur. Për ata që janë vetëm, yjet...

Ana më djallëzore e çdo shenje Horoskopit

para 2 muajve - Java News

Dikush e bën qimen tra, një tjetër vetëm ankohet e jo pak duan të jenë në qendër të vëmendjes ! Askush nuk është perfekt, por njerëzit që kemi afër i pranojmë me të mirat e të metat e tyre. Çdo shenjë...

Ana negative e çdo shenje horoskopi

para 2 muajve - PortaliOnline

Dikush e bën qimen tra, një tjetër vetëm ankohet e jo pak duan të jenë në qendër të vëmendjes ! Askush nuk është perfekt, por njerëzit që kemi afër i pranojmë me të mirat e të metat e tyre Çdo shenjë zodiaku...

Grupi i gjakut ndikon në personalitetin tuaj, ja se si…

para 2 muajve - Koha Jone

Më tregoni se cilit grup gjaku i përkisni dhe do t’ju tregoj se si ndikon në personalitetin tuaj. Në shumë kultura të botës, veçanërisht në Japoni, mendohet se lloji i gjakut i një personi mund të ndikojë...

Ana më djallëzore e çdo shenje të Horoskopit

para 2 muajve - Sovrani

Dikush e bën qimen tra, një tjetër vetëm ankohet e jo pak duan të jenë në qendër të vëmendjes ! Askush nuk është perfekt, por njerëzit që kemi afër i pranojmë me të mirat e të metat e tyre. Çdo shenjë...

Fjalën ”Të Dua” s’do ta dëgjoni nga këto 5 shenja horoskopi

para 2 muajve - Koha Jone

Edhe nëse lidhja po shkon mrekullisht mirë, nga disa njerëz nuk do ta dëgjoni kurrë fjalën “Të Dua”. Nëse e dëgjoni bëni mirë ta regjistroni diku, pasi mund të kalojnë vite deri në herën tjetër. Gjëja...

Horoskopi ditor, e Shtunë 16 Mars 2019

para 2 muajve - Java News

Dashi Dita do të nis me pozitivitet dhe nëse jeni çift, do të keni mundësi të përmirësoni dialogun. Mundohuni që të ruani qetësinë dhe ekuilibrin që më në fund e keni gjetur. Për ata që janë vetëm, yjet...

Fjalën ‘Të Dua’ s’do ta dëgjoni nga këto 5 shenja horoskopi

para 2 muajve - Lexo

Edhe nëse lidhja po shkon mrekullisht mirë, nga disa njerëz nuk do ta dëgjoni kurrë fjalën “Të Dua”. Nëse e dëgjoni bëni mirë ta regjistroni diku, pasi mund të kalojnë vite deri në herën tjetër. Gjëja...

Horoskopi për sot, e premte 15 Mars 2019

para 2 muajve - Nezavisen

Dashi Duhet të bëni rikuperime në raportin në çift, por shumë prej jush do të frenohen nga krenaria e tepërt, e cila mund ti pengojë në arritjen e synimeve. Ndikimi i Hënës, favorizon gjithë ata që janë...

Horoskopi ditor, e premte 15 mars 2019

para 2 muajve - Iliria News

Dashi Duhet të bëni rikuperime në raportin në çift, por shumë prej jush do të frenohen nga krenaria e tepërt, e cila mund ti pengojë në arritjen e synimeve. Ndikimi i Hënës, favorizon gjithë ata që janë...

Horoskopi 15 mars 2019

para 2 muajve - Opinion

Dashi Për të lindurit e kësaj shenje, e premtja do të përbëhet nga udhëtime të shkurtra, takime miqësore dhe flirtime. Është dita e duhur për të gjithë ata që janë në kërkim të dashurisë. Rekomandohet...

Horoskopi për ditën e sotme, 15 mars 2019

para 2 muajve - Shekulli

Dashi Për të lindurit e kësaj shenje, e premtja do të përbëhet nga udhëtime të shkurtra, takime miqësore dhe flirtime. Është dita e duhur për të gjithë ata që janë në kërkim të dashurisë. Rekomandohet...

Horoskopi për ditën e sotme, 15 mars 2019

para 2 muajve - BalkanWeb

Dashi Për të lindurit e kësaj shenje, e premtja do të përbëhet nga udhëtime të shkurtra, takime miqësore dhe flirtime. Është dita e duhur për të gjithë ata që janë në kërkim të dashurisë. Rekomandohet...

Horoskopi për ditën e premte, 15 mars 2019!

para 2 muajve - Vizion Plus

Dashi Duhet të bëni rikuperime në raportin në çift, por shumë prej jush do të frenohen nga krenaria e tepërt, e cila mund ti pengojë në arritjen e synimeve. Ndikimi i Hënës, favorizon gjithë ata që janë...

Horoskopi për sot, ja parashikimi i yjeve për ju

para 2 muajve - Lajmi.net

Parashikimi i horoskopit për ditën e sotme. Dashi Për të lindurit e kësaj shenje, e premtja do të përbëhet nga udhëtime të shkurtra, takime miqësore dhe flirtime. Është dita e duhur për të gjithë ata që...

Shenjat e horoskopit që nuk dinë të dashurojnë

para 2 muajve - LajmiFundit

Ujori Personat e lindur në shenjën e Ujorit nuk arrijnë dot të mbajnë një ekuilibër sa i përket ndjesive dhe arsyes. Ujorët nuk dinë të krijojnë një lidhje të qëndrueshme pasi nuk dinë të shprehin dashurinë....

Parashikimi i yjeve për sot 15 mars 2019

para 2 muajve - Gazeta Telegraf

Dashi Për të lindurit e kësaj shenje, e premtja do të përbëhet nga udhëtime të shkurtra, takime miqësore dhe flirtime. Është dita e duhur për të gjithë ata që janë në kërkim të dashurisë. Rekomandohet...

Horoskopi, e premte 15 mars 2019

para 2 muajve - Koha Jone

Dashi Duhet të bëni rikuperime në raportin në çift, por shumë prej jush do të frenohen nga krenaria e tepërt, e cila mund ti pengojë në arritjen e synimeve. Ndikimi i Hënës, favorizon gjithë ata që janë...

Horoskopi – 15 mars 2019

para 2 muajve - Gazeta Shqip

Dashi Do të takoheni me persona të rinj, ndoshta persona që vijnë nga larg. Ata janë duke bërë një përshtypje të mirë. Tregohuni vetvetja dhe lëreni që të ndodh çdo gjë që dëshironi. DEMI Një person i...

Si do të jetë e premtja juaj? Horoskopi ditor, 15 mars 2019

para 2 muajve - Bota.al

Dashi Venusi do ju bëjë të kuptoni sot se duhet të ndryshoni sjellje që gjërat të rregullohen. Nëse jeni në një lidhje do e keni të vështirë të ndieni një ritëm të caktuar dhe do preferoni të bëni çdo...

Horoskopi ditor: 15 mars 2019

para 2 muajve - LajmiFundit

Dashi Duhet të bëni rikuperime në raportin në çift, por shumë prej jush do të frenohen nga krenaria e tepërt, e cila mund ti pengojë në arritjen e synimeve. Ndikimi i Hënës, favorizon gjithë ata që janë...

Klasifikimi i shenjave në Horoskop, nga më të mirët, tek më djallëzorët

para 2 muajve - Periskopi

Shenjat astrologjike shpesh zbulojnë shumë sekrete rreth një personi. Nga karakteri tek sjellja që kalon përmes preferencave, ato na ofrojnë mundësinë për të mësuar shumë për njerëzit. Por, ç’të themi...

Horoskopi, e premte 15 mars 2019

para 2 muajve - Periskopi

Horoskopi për ditën e premte, 15 mars 2019 që javanews.al sjell për ju. Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Duhet të bëni rikuperime...

Horoskopi ditor: 15 mars 2019

para 2 muajve - Sovrani

Dashi Duhet të bëni rikuperime në raportin në çift, por shumë prej jush do të frenohen nga krenaria e tepërt, e cila mund ti pengojë në arritjen e synimeve. Ndikimi i Hënës, favorizon gjithë ata që janë...

Horoskopi sot

para 2 muajve - PortaliOnline

Dashi Do të takoheni me persona të rinj, ndoshta persona që vijnë nga larg. Ata janë duke bërë një përshtypje të mirë. Tregohuni vetvetja dhe lëreni që të ndodh çdo gjë që dëshironi. DEMI Një person i...

HOROSKOPI/ Tension në lidhje, por mos u dorëzoni

para 2 muajve - Albeu

Dashi Duhet të bëni rikuperime në raportin në çift, por shumë prej jush do të frenohen nga krenaria e tepërt, e cila mund ti pengojë në arritjen e synimeve. Ndikimi i Hënës, favorizon gjithë ata që janë...

Këto shenja të horoskopit kanë lindur për të thyer zemra! A jeni dhe ju mes tyre?

para 2 muajve - Koha Jone

Ujori Ujori nuk arrin të mbajë një ekuilibër mes ndjesive dhe arsyes. Ata nuk mund të krijojnë kurrë një lidhje të qendrueshme, pasi nuk dinë ta shprehin dashurinë dhe mendojnë se marrëdhëniet serioze...

Horoskopi ditor, e premtë 15 mars

para 2 muajve - RTV 21

Dashi Venusi do ju bëjë të kuptoni sot se duhet të ndryshoni sjellje që gjërat të rregullohen. Nëse jeni në një lidhje do e keni të vështirë të ndieni një ritëm të caktuar dhe do preferoni të bëni çdo...

Klasifikimi i shenjave në Horoskop: Nga më të mirët, tek më djallëzorët

para 2 muajve - Koha Jone

Shenjat astrologjike shpesh zbulojnë shumë sekrete rreth një personi. Nga karakteri tek sjellja që kalon përmes preferencave, ato na ofrojnë mundësinë për të mësuar shumë për njerëzit. Por, ç’të themi...

Shenjat e horoskopit që nuk dinë të dashurojnë

para 2 muajve - Opinion

Ujori Personat e lindur në shenjën e Ujorit nuk arrijnë dot të mbajnë një ekuilibër sa i përket ndjesive dhe arsyes. Ujorët nuk dinë të krijojnë një lidhje të qëndrueshme pasi nuk dinë të shprehin dashurinë....

Klasifikimi i shenjave në Horoskop, nga më të mirët, tek më djallëzorët

para 2 muajve - Java News

Shenjat astrologjike shpesh zbulojnë shumë sekrete rreth një personi. Nga karakteri tek sjellja që kalon përmes preferencave, ato na ofrojnë mundësinë për të mësuar shumë për njerëzit. Por, ç’të themi...

Klasifikimi i shenjave në Horoskop: Nga më të mirët, tek më djallëzorët

para 2 muajve - Lexo

Shenjat astrologjike shpesh zbulojnë shumë sekrete rreth një personi. Nga karakteri tek sjellja që kalon përmes preferencave, ato na ofrojnë mundësinë për të mësuar shumë për njerëzit. Por, ç’të themi...

6 shenja të qarta që jeni lodhur mendërisht

para 2 muajve - Gazeta Monitor

A ndodh shpesh që të ndiheni të lodhur? Trupi juaj po ju dërgon sinjale… Shëndeti mendor i një personi gjithashtu lodhet. A ndiheni ndonjëherë sikur nuk mund të duroni më? Ju vuani nga lodhja mendore,...

FATI YT SOT/ HOROSKOPI 15 MARS 2019

para 2 muajve - Lexo

Dashi Nëse do të jeni me humor të mirë, do arrini të merrni në dorë frenat e një historie që ju intereson shumë. Mund të arrini në përfundime emocionuese. Beqarët do të vazhdojnë të ëndërrojnë për persona...

HOROSKOPI I PAOLO FOX për ditën e premte, 15 mars 2019

para 2 muajve - Bota.al

DASHI E premtja dhe e shtuna janë dy ditë të veçanta, e diela do të jetë e favorshme për ndjenjat dhe marrëdhëniet. Në këto 48 orë, debate të mundshme në shtëpi. Kush nuk ka zgjidhur ndonjë problem ose...

E dinë si t’ju bëjnë për vete: Në këtë shenjë horoskopi lindin mashtruesit më të mëdhenj

para 2 muajve - Antpress

Këta kameleonë shoqërorë do t’ju bindin që pikërisht janë ata shoqëria juaj e përsosur Fjala është për Ujorët. Personat e lindur në këtë shenjë janë shumë dinakë dhe saktësisht dinë se si mund t’ju pushtojnë...

E dinë si t’ju bëjnë për vete: Në këtë shenjë horoskopi lindin mashtruesit më të mëdhenj

para 2 muajve - Tetova Sot

Këta kameleonë shoqërorë do t’ju bindin që pikërisht janë ata shoqëria juaj e përsosur Fjala është për Ujorët. Personat e lindur në këtë shenjë janë shumë dinakë dhe saktësisht dinë se si mund t’ju pushtojnë...

Horoskopi ditor, e premte 15 mars 2019

para 2 muajve - Portalb

Dashi Duhet të bëni rikuperime në raportin në çift, por shumë prej jush do të frenohen nga krenaria e tepërt, e cila mund ti pengojë në arritjen e synimeve. Ndikimi i Hënës, favorizon gjithë ata që janë...

Horoskopi, e premte 15 mars 2019

para 2 muajve - Java News

Horoskopi për ditën e premte, 15 mars 2019 që javanews.al sjell për ju. Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Duhet të bëni rikuperime...

Horoskopi për ditën e sotme, 14 mars 2019

para 2 muajve - Koha Jone

Dashi Të lindurit e kësaj shenje do të zhvillojnë një bisedë të vështirë. Do t’ju duhet t’i përgjigjeni dikujt me të cilin keni vepruar në mënyrë të padrejtë. Edhe në aspektin profesional ka gjasa të përballeni...

Horoskopi për ditën e sotme, 14 mars 2019

para 2 muajve - Shekulli

Dashi Të lindurit e kësaj shenje do të zhvillojnë një bisedë të vështirë. Do t’ju duhet t’i përgjigjeni dikujt me të cilin keni vepruar në mënyrë të padrejtë. Edhe në aspektin profesional ka gjasa të përballeni...

Horoskopi për ditën e sotme, 14 mars 2019

para 2 muajve - BalkanWeb

Dashi Të lindurit e kësaj shenje do të zhvillojnë një bisedë të vështirë. Do t’ju duhet t’i përgjigjeni dikujt me të cilin keni vepruar në mënyrë të padrejtë. Edhe në aspektin profesional ka gjasa të përballeni...

Ana më djallëzore e çdo shenje horoskopit; vetja siç nuk e kishit njohur ndonjëhere

para 2 muajve - Periskopi

Dikush e bën qimen tra, një tjetër vetëm ankohet e jo pak duan të jenë në qendër të vëmendjes ! Askush nuk është perfekt, por njerëzit që kemi afër i pranojmë me të mirat e të metat e tyre. Çdo shenjë...

Horoskopi – 14 mars 2019

para 2 muajve - Gazeta Shqip

DASHI Do të përjetoni një moment të pavendosur në fushën e ndjenjave dhe shumë prej jush do të gjenden mes dy zjarresh. Pamja juaj e jashtme lë shumë për të dëshiruar kushtojini më shumë kohë. DEMI Hëna...

Parashikimi i yjeve për sot 14 mars 2019

para 2 muajve - Gazeta Telegraf

Dashi Të lindurit e kësaj shenje do të zhvillojnë një bisedë të vështirë. Do t’ju duhet t’i përgjigjeni dikujt me të cilin keni vepruar në mënyrë të padrejtë. Edhe në aspektin profesional ka gjasa të përballeni...

Horoskopi sot

para 2 muajve - PortaliOnline

DASHI Do të përjetoni një moment të pavendosur në fushën e ndjenjave dhe shumë prej jush do të gjenden mes dy zjarresh. Pamja juaj e jashtme lë shumë për të dëshiruar kushtojini më shumë kohë. DEMI Hëna...

Shenjat e horoskopit që nuk përputhen aspak si çift

para 2 muajve - LajmiFundit

Sipas yjeve këto janë kombinimet më të këqija të horoskopit: Dashi dhe Gaforrja Ata që kanë lindur nën shenjën e Dashit priren të jenë të ndryshueshëm dhe energjik, ndaj Dashi nuk përshatet mirë me shenjat...

Horoskopi për ditën e sotme, 13 mars 2019

para 2 muajve - BalkanWeb

Dashi Të lindurit e kësaj shenje rekomandohet të ruajnë qetësinë kur kritikohen nga të tjerët. Kjo vlen mbi të gjitha për ata që kërkojnë t’iu miratohet një projekt. Pasi të dëgjoni kritikat, përpiquni...

Këto veprime ju çojnë drejt divorcit

para 2 muajve - Sovrani

Shumë prej nesh mendojnë se çështjet e rëndësishme janë ato që i çojnë çiftet drejt ndarjes. Por edhe irritimet e vogla dhe të herëpashershme mund të japin të njëjtin efekt, thotë eksperti i marrëdhënieve...

Horoskopi ditor, e mërkurë 13 mars

para 2 muajve - RTV 21

Dashi Yjet do ju motivojnë edhe më shumë gjatë kësaj dite dhe do ju nxitin të bëni projekte të reja. Do merrni frymë më lirisht dhe do jeni më të qetë. Ju të dashuruarit do jeni shumë të drejtpërdrejtë...

Grupi i gjakut dhe personaliteti juaj: zbuloni sekretet

para 2 muajve - Klan Kosova

Më tregoni se cilit grup gjaku i përkisni dhe do t’ju tregoj se si ndikon në personalitetin tuaj. Në shumë kultura të botës, veçanërisht në Japoni, mendohet se lloji i gjakut i një personi mund të ndikojë...

Këto veprime ju çojnë drejt divorcit

para 2 muajve - Albeu

Shumë prej nesh mendojnë se çështjet e rëndësishme janë ato që i çojnë çiftet drejt ndarjes. Por edhe irritimet e vogla dhe të herëpashershme mund të japin të njëjtin efekt, thotë eksperti i marrëdhënieve...

Ja cila shenjë e Horoskopit do të marrë së shpejti propozimin e madh

para 2 muajve - Java News

Prej 12 ditësh kemi hyrë zyrtarish në muajin mars, i cili përveç se lajmëron ardhjen e pranverës, shoqërohet edhe me një lloj rizgjimi e rilindje edhe për shenjat e horoskopit. Gjumi letargjik dimëror...

Zgjidhni një nga dhuratat dhe mësoni më shumë mbi karakterin tuaj

para 2 muajve - LajmiFundit

Sot ju kemi sjellë një test psikologjik që do t’ju tregojë shumë për personalitetin, bazuar në zgjedhjen tuaj. Për këtë, është mjaft e thjeshtë. Zgjidhni një nga kutitë e dhuratave dhe më pas lexoni atë...

Kujdes çfarë iu thoni, këto janë shenjat më të ndjeshme të horoskopit

para 2 muajve - LajmiFundit

Sipas astrologëve këto janë 5 shenjat më të ndjeshme të horoskopit: Demi Të lindurit në shenjën e Demit janë shumë të ndjeshëm kryesisht në një histori dashurie. Ata preken nga çdo fjalë fyese dhe kjo...

Horoskopi javor: Dikë e pret puna e ëndërruar…

para 2 muajve - Gazeta Observer

Përgatituni për javë të mrekullueshme e cila është para jush Nuk mund të jetë më mirë kur javë të këtillë na lajmëron horoskopi më i ri. DASHI (21.03 – 20.04) Puna: Shumica e planeve tuaja afariste tani...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK