http://kariera.mk

Si t’i bëni pastat e shëndetshme dhe me më pak kalori?

para 2 muajve - Aktuale

Pastat janë të shëndetshme, por varet se me çka i kombinoni ato. Por, përderisa makaronat janë të shëndetshme në vetvete ato lehtë mund të bëhen bazë për një ushqim shumë kalorik. Në restorantin e famshëm...

Si t’i bëni pastat e shëndetshme dhe me më pak kalori?

para 2 muajve - Koha.mk

Pastat janë të shëndetshme, por varet se me çka i kombinoni ato. Por, përderisa makaronat janë të shëndetshme në vetvete ato lehtë mund të bëhen bazë për një ushqim shumë kalorik, njofton Klan Kosova,...

Si t’i bëni pastat e shëndetshme dhe me më pak kalori?

para 2 muajve - Tetova Sot

Por, përderisa makaronat janë të shëndetshme në vetvete ato lehtë mund të bëhen bazë për një ushqim shumë kalorik. Në restorantin e famshëm “Olive Garden”, një pjatë shpageti me salcë me krem, kërpudha...

Si t’i bëni pastat e shëndetshme dhe me më pak kalori?

para 2 muajve - Ekonomia Online

Pastat janë të shëndetshme, por varet se me çka i kombinoni ato. Por, përderisa makaronat janë të shëndetshme në vetvete ato lehtë mund të bëhen bazë për një ushqim shumë kalorik, njofton Klan Kosova....

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK