http://kariera.mk

Arbëreshët e Argjentinës shënojnë 20 vjetorin e Betejës së Koshares

para 2 muajve - Koha.net

Gjatë shekullit XIX arbëreshët kanë emigruar deri në Argjentinën e largët. Në ditët e sotme ka qindra arbëreshë që jetojnë në Argjentinë dhe mesa duket ata nuk e harrojnë asnjëherë origjinën. Më së miri...

Arbëreshët e Argjentinës shënojnë 20-vjetorin e Betejës së Koshares

para 2 muajve - Ekonomia Online

Gjatë shekullit XIX arbëreshët kanë emigruar deri në Argjentinën e largët. Në ditët e sotme ka qindra arbëreshë që jetojnë në Argjentinë dhe mesa duket ata nuk e harrojnë asnjëherë origjinën. Më së miri...

Arbëreshët nga Argjentina përkujtojnë Betejën e Koshares

para 2 muajve - TelegrafiMk

Ai me një grup të arbëreshëve që mbajnë flamurin shqiptar ka përkujtuar 20 vjetorin e Betejës së Koshares. Postimi i plotë:

Arbëreshët nga Argjentina përkutojnë Betejën e Koshares

para 2 muajve - Lajm

Në Argjentinën e largët kanë emigruar shumër arbëreshë në shekullin e 19. Ata edhe sot e kësaj dite nuk e harrun gjuhën dhe identitetin shqiptar, dhe besohet se janë me qindra mijra arbëreshë që jetojnë...

Arbëreshët nga Argjentina përkutojnë Betejën e Koshares

para 2 muajve - Medial

Në Argjentinën e largët kanë emigruar shumër arbëreshë në shekullin e 19. Ata edhe sot e kësaj dite nuk e harrun gjuhën dhe identitetin shqiptar, dhe besohet se janë me qindra mijra arbëreshë që jetojnë...

Arbëreshët nga Argjentina përkutojnë Betejën e Koshares

para 2 muajve - Ina

Në Argjentinën e largët kanë emigruar shumër arbëreshë në shekullin e 19. Ata edhe sot e kësaj dite nuk e harrun gjuhën dhe identitetin shqiptar, dhe besohet se janë me qindra mijra arbëreshë që jetojnë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK