http://kariera.mk

Rastet kur miqtë e mirë na lëndojnë

më 4.2019 - Koha Jone

Miqtë që janë shumë egocentrikë dhe negativë mund të na bëjnë shumë dëm për shëndetin tonë mendor: Me qëndrimin e tyre ata rrezikojnë të na vjedhin lumturinë dhe është më mirë të ndahemi prej tyre. Edhe...

HOROSKOPI JAVOR/ Paolo Fox tregon me DETAJE çfarë do të ndodhë me 12 shenjat e ZODIAKUT gjatë kësaj jave!

më 4.2019 - Lexo

DASHI- Këto ditë ju doni të përjetoni emocione të bukura. Jeni ndër shenjat e preferuara në horoskopin javor dhe në klasifikimin e shenjave të Paolo Fox. Kjo është për shkak se nga 17 prilli vjen Mërkuri,...

Supriza këtë javë? Zbuloni parashikimin nga astrologu Jorgo Pulla

më 4.2019 - BalkanWeb

Çfarë kanë parashikuar yjet për javën që sapo ka nisur. Cila do të jetë shenja më me fat, dhe si do të shkojnë planet tuaja? Lexoni horoskopin e përgatitur për ‘BalkanËeb’ nga astrologu i njohur Jorgo...

Këshilla të thjeshta për të ringjallur jetën tuaj

më 4.2019 - Arbresh

Ditët e nxehta janë ideale për ringjallje dhe rifreskim të jetës tuaj. Dhe kjo është koha e përkryer për të dalë nga zonat e vjetra të rehatisë dhe për të rilindur jetën dhe shpirtin tuaj. Të bësh diçka...

5 shenjat më egoiste të horoskopit

më 4.2019 - Koha Jone

Egoistë, arrogant dhe mendjemëdhenj, duket se shenjat e mëposhtme të zodiakut nuk njohin përemër tjetër vetor veç “Unë” ! Ndonjëherë, mund të mendoni: e ç’të keqe ka të mendosh për veten para të gjithëve?...

Horoskopi 15 prill 2019

më 4.2019 - Opinion

Dashi Do të ndiheni të mbushur plot energji gjatë ditës së sotme. Kjo i referohet veçanërisht personave të përfshirë në biznes. Sa i përket marrëdhënies së dashurisë, mos ushtroni presion. Bëni durim dhe...

Këto janë 5 shenjat më egoiste të HOROSKOPIT!

më 4.2019 - Lexo

Egoistë, arrogant dhe mendjemëdhenj, duket se shenjat e mëposhtme të zodiakut nuk njohin përemër tjetër vetor veç “Unë” ! Ndonjëherë, mund të mendoni: e ç’të keqe ka të mendosh për veten para të gjithëve?...

Horoskopi për ditën e sotme

më 4.2019 - Lajmi.net

Parashikimi i horoskopit për ditën e sotme. Dashi Do të ndiheni të mbushur plot energji gjatë ditës së sotme. Kjo i referohet veçanërisht personave të përfshirë në biznes. Sa i përket marrëdhënies së dashurisë,...

Horoskopi për ditën e sotme, 15 prill 2019

më 4.2019 - BalkanWeb

Dashi Do të ndiheni të mbushur plot energji gjatë ditës së sotme. Kjo i referohet veçanërisht personave të përfshirë në biznes. Sa i përket marrëdhënies së dashurisë, mos ushtroni presion. Bëni durim dhe...

Parashikimi i PAOLO FOX. Horoskopi për sot, e hënë 15 prill 2019

më 4.2019 - Bota.al

DASHI: Pashkët e Shenjta po afrohen dhe për ju do të jetë plot lajme të mëdha. Mërkuri do të kalojë në shenjën tuaj të mërkurën, ndërkohë që një Venus i shkëlqyer nga e shtuna do t’ju japë një dorë të...

Kështu mbahet gjallë një lidhje në distancë

më 4.2019 - Periskopi

Lidhjet në distancë mund të jenë të vështira. Nëse keni kohë që jeni pjesë e saj- ose nuk e dini me siguri kur kjo largësi do të marrë fund, mund të jetë dyfish edhe më e vështirë për ta mbajtur gjallë...

Parashikimi i yjeve për sot 15 prill 2019

më 4.2019 - Gazeta Telegraf

Dashi Do të ndiheni të mbushur plot energji gjatë ditës së sotme. Kjo i referohet veçanërisht personave të përfshirë në biznes. Sa i përket marrëdhënies së dashurisë, mos ushtroni presion. Bëni durim dhe...

Horoskopi i ditës – 15 prill 2019

më 4.2019 - Sovrani

Parashikimi i horoskopit për ditën e sotme. Dashi Do të ndiheni të mbushur plot energji gjatë ditës së sotme. Kjo i referohet veçanërisht personave të përfshirë në biznes. Sa i përket marrëdhënies së dashurisë,...

Mësoni si të jeni të lumtur në një lidhje në distancë

më 4.2019 - Neshesh

Lidhjet në distancë mund të jenë të vështira, pasi është e vështirë komunikimi me njëri-tjetrin për shumë arsye. Mund të ndodhë që kjo situatë mund të jetë shumë e vështirë për ju pasi ju nuk keni idenë...

HOROSKOPI JAVOR I PAOLO FOX, 15-21 prill 2019

më 4.2019 - Bota.al

DASHI Këto ditë ju doni të përjetoni emocione të bukura. Jeni ndër shenjat e preferuara në horoskopin javor dhe në klasifikimin e shenjave të Paolo Fox. Kjo është për shkak se nga 17 prilli vjen Mërkuri,...

Si të jeni të lumtur në një lidhje në distancë

më 4.2019 - Ina

Lidhjet në distancë mund të jenë të vështira, pasi është e vështirë komunikimi me njëri-tjetrin për shumë arsye. Mund të ndodhë që kjo situatë mund të jetë shumë e vështirë për ju pasi ju nuk keni idenë...

Si të jeni të lumtur në një lidhje në distancë

më 4.2019 - Vizion Plus

Lidhjet në distancë mund të jenë të vështira, pasi është e vështirë komunikimi me njëri-tjetrin për shumë arsye.  Mund të ndodhë që kjo situatë mund të jetë shumë e vështirë për ju pasi ju nuk keni idenë...

Si të mos e humbni një lidhje në distancë?

më 4.2019 - Lexo

Lidhjet në distancë mund të jenë të vështira. Nëse keni kohë që jeni pjesë e saj- ose nuk e dini me siguri kur kjo largësi do të marrë fund, mund të jetë dyfish edhe më e vështirë për ta mbajtur gjallë...

Këto gjëra pengojnë jetën intime në dhomën e gjumit

më 4.2019 - Iliria News

Ndoshta zemra jote është në shtëpi, por shtëpia mund të sabotojë jetën tuaj të dashurisë. Rezulton se ajo që është nën shtrat, në tualet apo në dollap, mund të ndikojë në libidonë tuaj. Shikoni se cilat...

Kështu mbahet gjallë një lidhje në distancë

më 4.2019 - Iliria News

Lidhjet në distancë mund të jenë të vështira. Nëse keni kohë që jeni pjesë e saj- ose nuk e dini me siguri kur kjo largësi do të marrë fund, mund të jetë dyfish edhe më e vështirë për ta mbajtur gjallë...

Tre gjëra që na japin vetëbesim

më 4.2019 - Gazeta Telegraf

Të gjithë kanë sekretet e tyre, qofshin të vogla apo të mëdha. Me kalimin e viteve mënyra sesi i perceptoni gjërat ndryshon. Nuk ka asgjë më çliruese sesa të përqafoni veten tuaj dhe të pranoni të metat...

Kështu mbahet gjallë një lidhje në distancë

më 4.2019 - Lajmi.net

Lidhjet në distancë mund të jenë të vështira. Nëse keni kohë që jeni pjesë e saj- ose nuk e dini me siguri kur kjo largësi do të marrë fund, mund të jetë dyfish edhe më e vështirë për ta mbajtur gjallë...

Lexojeni horoskopin tuaj për sot

më 4.2019 - Gazeta Observer

Dashi Koha është në anën tuaj sot më në fund! Pas një periudhe të gjatë ndjesie sikur të mos kishit kontroll mbi kalendarin tuaj, jeni përsëri në krye. Gjëja e parë që duhet të bëni është që të mendoni...

Këto gjëra pengojnë jetën intime në dhomën e gjumit

më 4.2019 - Lajmi.net

Ndoshta zemra jote është në shtëpi, por shtëpia mund të sabotojë jetën tuaj të dashurisë. Rezulton se ajo që është nën shtrat, në tualet apo në dollap, mund të ndikojë në libidonë tuaj. Shikoni se cilat...

Horoskopi 14 prill 2019

më 4.2019 - Opinion

Dashi Koha është në anën tuaj sot më në fund! Pas një periudhe të gjatë ndjesie sikur të mos kishit kontroll mbi kalendarin tuaj, jeni përsëri në krye. Gjëja e parë që duhet të bëni është që të mendoni...

Horoskopi për ditën e sotme

më 4.2019 - Lajmi.net

Puna, dashuria, karriera..., ky është parashikimi i yjeve për sot. Dashi Koha është në anën tuaj sot më në fund! Pas një periudhe të gjatë ndjesie sikur të mos kishit kontroll mbi kalendarin tuaj, jeni...

Horoskopi për ditën e sotme, 14 prill 2019

më 4.2019 - Shekulli

Dashi Koha është në anën tuaj sot më në fund! Pas një periudhe të gjatë ndjesie sikur të mos kishit kontroll mbi kalendarin tuaj, jeni përsëri në krye. Gjëja e parë që duhet të bëni është që të mendoni...

Horoskopi për ditën e sotme, 14 prill 2019

më 4.2019 - BalkanWeb

Dashi Koha është në anën tuaj sot më në fund! Pas një periudhe të gjatë ndjesie sikur të mos kishit kontroll mbi kalendarin tuaj, jeni përsëri në krye. Gjëja e parë që duhet të bëni është që të mendoni...

Kështu mbahet gjallë një lidhje në distancë

më 4.2019 - Arbresh

Lidhjet në distancë mund të jenë të vështira. Nëse keni kohë që jeni pjesë e saj- ose nuk e dini me siguri kur kjo largësi do të marrë fund- mund të jetë dyfish edhe më e vështirë për ta mbajtur gjallë...

7 shenjat se partneri ju dashuron dhe është i përkushtuar në lidhje

më 4.2019 - Ekonomia Online

Gjestet romantike ju bëjnë të besoni se ju keni një lidhje të fortë dhe jeni të dashuruar marrëzisht pas njëri-tjetrit. Për të kuptuar përkushtimin e vërtetë të partnerit në një lidhje dhe të mund t’i...

Kështu mbahet gjallë një lidhje në distancë

më 4.2019 - Klan Kosova

Lidhjet në distancë mund të jenë të vështira. Nëse keni kohë që jeni pjesë e saj- ose nuk e dini me siguri kur kjo largësi do të marrë fund- mund të jetë dyfish edhe më e vështirë për ta mbajtur gjallë...

Rastet kur miqtë e mirë na lëndojnë

më 4.2019 - Tetova Sot

Miqtë që janë shumë egocentrikë dhe negativë mund të na bëjnë shumë dëm për shëndetin tonë mendor: Me qëndrimin e tyre ata rrezikojnë të na vjedhin lumturinë dhe është më mirë të ndahemi prej tyre. Edhe...

Horoskopi ditor, 12 prill 2019

më 4.2019 - Neshesh

Dashi – Ditët e fundit mendja juaj ka qenë e fokusuar tek romanca si lidhje shpirtërore. Ndërsa sot do të jetë fokusoheni tek pasioni fizik. Ju mund të mendoni për seks gjatë gjithë ditës. Është mirë që...

Horoskopi ditor, e premte 12 prill 2019

më 4.2019 - RTV 21

Njihuni me parashikimin për punën dhe ndjenjat si do ecë kjo ditë për të lindurit e çdo shenje Dashi Ditët e fundit mendja juaj ka qenë e fokusuar tek romanca si lidhje shpirtërore. Ndërsa sot do të jetë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK