http://kariera.mk

Këtë këngëtare Fifi e paska aq për zemër, sa e “rrotullon botën për të”

para 2 muajve - Prive

Janë mike shumë të mira, por që Fifi bën namin për të e morëm vesh tani! Këngëtarja e famshme Filloreta Raçi, i ka bërë dedikimin special të ditëlindjes njërës nga mikeve të vetme të saj në shoubiz. Bëhet...

Befasia që ia bënë Fjolla Morinës vajzat e saj për ditëlindje

para 2 muajve - Lajmi.net

Me rastin e 33 vjetorit të lindjes, Fjolla Morina ka pranuar një befasi të këndshme nga vajzat. Këngëtarja Fjolla Morina sot feston ditëlindjen e saj të 33-të dhe me rastin e kësaj dite me rëndësi të veçantë...

“Tërë jetën në krahë”, Fifi me urim të veçantë për Fjolla Morinën

para 2 muajve - Lajmi.net

Fifi e ka uruar me fjalë zemre Fjollën me rastin e ditëlindjes. Fjolla Morina sot feston ditëlindjen, ajo ka mbushur plot 33 vjet jetë, shkruan lajmi.net. Në mesin e urimeve të panumërta që mori me këtë...

Fifi emocionon me fjalët më të bukura për Fjolla Morinën

para 2 muajve - Tetova Sot

Dita e sotme është një ditë festë për Fjolla Morinën. Këngëtarja feston ditëlindjen dhe ajo  ka marr shumë urime nga miqtë dhe të afërmit e saj. Por një urim shumë special Fjollës i vjen nga shoqja e saj...

Befasia që ia bënë Fjolla Morinës vajzat e saj për ditëlindje

para 2 muajve - Gazeta Observer

Me rastin e 33 vjetorit të lindjes, Fjolla Morina ka pranuar një befasi të këndshme nga vajzat. Këngëtarja Fjolla Morina sot feston ditëlindjen e saj të 33-të dhe me rastin e kësaj dite me rëndësi të veçantë...

Befasia që ia bënë Fjolla Morinës vajzat e saj për ditëlindje

para 2 muajve - Flitet

Këngëtarja Fjolla Morina sot feston ditëlindjen e saj të 33-të dhe me rastin e kësaj dite me rëndësi të veçantë për të ka pranuar urime të shumta, shkruan lajmi.net. Nuk ka munguar edhe supriza nga dy...

Urimi special i Fifit për Fjolla Morinën

para 2 muajve - Arbresh

Janë mike shumë të mira, por që Fifi bën namin për të e morëm vesh tani!  Këngëtarja e famshme Filloreta Raçi, i ka bërë dedikimin special të ditëlindjes njërës nga mikeve të vetme të saj në shoubiz. Bëhet...

Fjolla Morina sot feston ditëlindjen, ja sa vite mbush ajo

para 2 muajve - Bota Press

Fjolla Morina sot feston ditëlindjen e saj, ajo është një “single mami”, nëna e dy vajzave, Lediana dhe Aylah, këngëtarja duket aq e re saqë nuk do e besoni se ajo ka mbushur vetem 33 vite. Sot ajo ka...

Fjolla Morina sot feston ditëlindjen, kaq vite mbush ajo

para 2 muajve - GazetaBlic

Këngëtarja Fjolla Morina sot feston ditëlindjen, shkruan GazetaBlic . Me një postim në llogarinë e saj ‘ Instagram ’ ajo tregoi që sot feston. Fjolla, ka publikuar një imazh kur ka qenë foshnjë në krahët...

“Lumturia ime!” Fjolla Morina merr urimin më emocionues për ditëlindje

para 2 muajve - Bota Press

Në ditën e veçantë të ditëlindjes urimet që nuk mungojnë vijnë nga personat e zemrës. Dhe në këtë 33-vjetor, Fjolla Morina mori një mesazh special nga vajza e saj adoleshente, Lediana. “Mami urime ditëlindja,...

Befasia që ia bënë Fjolla Morinës vajzat e saj për ditëlindje

para 2 muajve - Sovrani

Me rastin e 33 vjetorit të lindjes, Fjolla Morina ka pranuar një befasi të këndshme nga vajzat. Këngëtarja Fjolla Morina sot feston ditëlindjen e saj të 33-të dhe me rastin e kësaj dite me rëndësi të veçantë...

“Tërë jetën në krahë”, Fifi me urim të veçantë për Fjolla Morinën

para 2 muajve - Gazeta Observer

Fifi e ka uruar me fjalë zemre Fjollën me rastin e ditëlindjes. Fjolla Morina sot feston ditëlindjen, ajo ka mbushur plot 33 vjet jetë. Në mesin e urimeve të panumërta që mori me këtë datë, atë e uroi...

Fjolla Morina emocionohet nga befasia që pranoi për ditëlindje

para 2 muajve - Ina

Fjolla Morina është prekur nga befasia që ia bëri vajza, me rastin e ditëlindjes. Fjolla Morina sot feston ditëlindjen, ajo me këtë datë ka mbushur plot 33 vjet jetë, shkruan lajmi.net. Me rastin e ditëlindjes,...

Poston foto nga fëmijëria, Fjolla Morina ka një mesazh për veten: “Po lë pas një vit me dështime e sfida!”

para 2 muajve - Blitz

Këngëtarja e njohur Fjolla Morina feston sot ditën e saj të lindjes. Natyrshëm jemi mësuar të shohim në rrjetet sociale urime nga të afërm por këtë vit Fjolla ka vendosur t’ja bëjë vetë vetes urimin e...

Fjolla Morina emocionohet nga befasia që pranoi për ditëlindje

para 2 muajve - Lajmi.net

Fjolla Morina është prekur nga befasia që ia bëri vajza, me rastin e ditëlindjes. Fjolla Morina sot feston ditëlindjen, ajo me këtë datë ka mbushur plot 33 vjet jetë, shkruan lajmi.net. Me rastin e ditëlindjes,...

Fjolla Morina feston ditëlindjen: E bekuar mbi të gjitha me kokën lart…

para 2 muajve - Prive

Fjolla Morina feston sot ditëlindjen. Këngëtarja mbushi plot 33 vjet jetë dhe këtë e bëri të ditur vet përmes një postimi të gjatë dhe emocionues në Instagram. Ai publikoi një fotografi në kohën kur ishte...

Fjolla Morina feston ditëlindjen, kaq vjeçe u bë

para 2 muajve - Lajm

Fjolla Morina me rastin e ditëlindjes është shprehur se ndihet e bekuar dhe me kokën lartë. Fjolla Morina me këtë datë feston ditëlindjen, ajo sot mbush plot 33 vjet jetë, shkruan lajmi.net. Urimet me...

Fjolla feston ditëlindjen, tregon se çfarë viti la pas

para 2 muajve - RTV 21

“33 asnjëherë nuk është dukur kaq bukur” Këngëtarja e njohur shqiptare dhe shumë e përfolur në media, Fjolla Morina sot feston 33 vjetorin e lindjes. Me rastin e ditëlindjes, Fjolla ka vendosur të shkruajë...

Fjolla Morina emocionohet nga befasia që pranoi për ditëlindje

para 2 muajve - Lajm

Fjolla Morina është prekur nga befasia që ia bëri vajza, me rastin e ditëlindjes. Fjolla Morina sot feston ditëlindjen, ajo me këtë datë ka mbushur plot 33 vjet jetë, shkruan lajmi.net. Me rastin e ditëlindjes,...

Nuk do ta besoni, Fjolla Morina kaq vite ka mbushur sot

para 2 muajve - OraInfo

Këngëtarja e njohur Fjolla Morina feston ditëlindjen, ku ka mbushur 33 vjet. Fjolla me rastin e ditëlindjes është shprehur se ndihet e bekuar dhe me kokën lartë. Fjolla Morina me këtë datë feston ditëlindjen,...

Fjolla Morina feston ditëlindjen, kaq vjeçe u bë

para 2 muajve - Lajmi.net

Fjolla Morina me rastin e ditëlindjes është shprehur se ndihet e bekuar dhe me kokën lartë. Fjolla Morina me këtë datë feston ditëlindjen, ajo sot mbush plot 33 vjet jetë, shkruan lajmi.net. Urimet me...

Ditëlindja e Fjolla Morinës, kaq vite mbushi dhe kështu dukej si një bebe

para 2 muajve - Sovrani

Fjolla Morina me këtë datë feston ditëlindjen, ajo sot mbush plot 33 vjet jetë, shkruan lajmi.net. Urimet me rastin e ditëlindjes, këngëtarja filloi t’i pranojë që në orët e para të kësaj dite, si nga...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK