http://kariera.mk

Industria e muzikës botërore fiton 19.1 miliardë dollarë për vitin 2018

para 2 muajve - Alsat-M

Industria e muzikës botërore fitoi 19.1 miliardë dollarë në 2018, shuma më e madhe që nga viti 2006, njofton Federata Ndërkombëtare e Industrive Fonografike (IFPI). Të ardhurat e botuesve të muzikës vitin...

Industria e muzikës botërore fiton 19.1 miliardë dollarë për vitin 2018

para 2 muajve - InfoMagazin

Industria e muzikës botërore fitoi 19.1 miliardë dollarë në 2018, shuma më e madhe që nga viti 2006, njofton Federata Ndërkombëtare e Industrive Fonografike (IFPI).

Industria e muzikës botërore fitoi 19.1 miliardë dollarë më 2018

para 2 muajve - Koha.net

Industria e muzikës botërore fitoi 19.1 miliardë dollarë në vitin 2018, shuma më e madhe që nga viti 2006, njofton Federata Ndërkombëtare e Industrive Fonografike (IFPI). Të ardhurat e botuesve të muzikës...

Industria e muzikës botërore fitoi 19.1 miliardë dollarë më 2018

para 2 muajve - Arbresh

Industria e muzikës botërore fitoi 19.1 miliardë dollarë në vitin 2018, shuma më e madhe që nga viti 2006, njofton Federata Ndërkombëtare e Industrive Fonografike (IFPI). Të ardhurat e botuesve të muzikës...

Industria e muzikës botërore fiton 19.1 miliardë dollarë më 2018

para 2 muajve - Gazeta e re

Industria e muzikës botërore fitoi 19.1 miliardë dollarë në 2018, shuma më e madhe që nga viti 2006, njofton Federata Ndërkombëtare e Industrive Fonografike (IFPI). Të ardhurat e botuesve të muzikës vitin...

Industria e muzikës botërore fiton 19.1 miliardë dollarë më 2018

para 2 muajve - KosovaPress

Të ardhurat e botuesve të muzikës vitin e kaluar u rritën 9.7 për qind nga të ardhurat më të larta të regjistruara në 2006 dhe kjo ngritje vjen kryesisht për shkak të rritjes së fortë të të ardhurave nga...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK