http://kariera.mk

Volkswagen ID. Roomz kalon pritjet për një SUV elektrik

para 2 muajve - Flaka

Koha e prodhimit është shumë afër. Prej se e ka nisur linjën e makinave elektrike ID, kompania gjermane nuk ka ndaluar së befasuari me modele të reja. Madje, një të tillë e prezantoi edhe në Shangai. I...

Volkswagen prezanton SUV-in e së ardhmes

para 2 muajve - Tetova Sot

Gjigandi gjerman Volkswagen prezantoi SUV-in e tij elektrik në prag të panairit të veturave në Shangai. I.D. Roomzz, siç quhet modeli, do të përpiqet të përfitojë nga momenti aktual i popullaritetit të...

Volkswagen lanson veturën e parë elektrike, ja një shembull

para 2 muajve - Medial

Volkswagen mund të jenë duke lansuar një veturë elektrike, si pjesë e ngritjes së emrit të kompanisë. VW ka zbuluar makina të reja elektrike si pjesë e projektit I.D. gjatë viteve të fundit, duke lëvizur...

Volkswagen prezanton SUV-in e së ardhmes

para 2 muajve - Infokusi

Gjigandi gjerman Volkswagen prezantoi SUV-in e tij elektrik në prag të panairit të veturave në Shangai. I.D. Roomzz, siç quhet modeli, do të përpiqet të përfitojë nga momenti aktual i popullaritetit të...

Volkswagen lanson veturën e parë elektrike, ja një shembull

para 2 muajve - Lajmi.net

Volkswagen mund të jenë duke lansuar një veturë elektrike, si pjesë e ngritjes së emrit të kompanisë. VW ka zbuluar makina të reja elektrike si pjesë e projektit I.D. gjatë viteve të fundit, duke lëvizur...

Volkswagen prezanton SUV-in e së ardhmes – foto

para 2 muajve - KosovaPress

I.D. Roomzz, siç quhet modeli, do të përpiqet të përfitojë nga momenti aktual i popullaritetit të elektrizimit dhe SUV me tre rreshta vende, transmeton KosovaPress. Bazuar në platformën MEB, makina është...

Volkswagen zbulon zyrtarisht SUV-in elektrik

para 2 muajve - Koha.net

Panairi i veturave në Shanghai 2019 është shumë afër fillimit e Volkswagen dëshiron që të jetë ndër kompanitë e para që prezanton produktin më të ri të saj. Marka gjermane ka bërë gati veturën elektrike...

Audi tregon fuqinë e makinave elektrike

para 2 muajve - InfoMagazin

Të lansuarit e një makine të re, kërkon shumë përkushtim dhe kompanitë punojnë vazhdimisht, që ta bindin klientin për ta blerë Kur është fjala për makina elektrike, gjithçka bëhet edhe më e vështirë, sepse...

Audi tregon fuqinë e makinave elektrike

para 2 muajve - Flaka

Të lansuarit e një makine të re, kërkon shumë përkushtim dhe kompanitë punojnë vazhdimisht, që ta bindin klientin për ta blerë Kur është fjala për makina elektrike, gjithçka bëhet edhe më e vështirë, sepse...

Bentley planifikon SUV më të mëdhenj se Bentayga

para 2 muajve - Gazeta Observer

Konceptet gjithnjë tregojnë planet që kanë kompanitë, për ndryshimin e modeleve të reja Sikur të gjithë prodhuesit, elektrifikimi i veturave është ndër planet primare të Bentley, krahas projekteve për...

Audi tregon fuqinë e makinave elektrike

para 2 muajve - Gazeta Observer

Koha që kjo kompani, t’i bashkohet të ardhmes së automobilizmit Të lansuarit e një makine të re, kërkon shumë përkushtim dhe kompanitë punojnë vazhdimisht, që ta bindin klientin për ta blerë. Kur është...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK