http://kariera.mk

Ushqimet që po jua shkaktojnë depresionin

më 5.2019 - Medial

Ushqimet e shpejta mund të bëjnë që yndyra të depërtojë në tru dhe të shkaktojë depresion, sipas një studimi të ri. Hulumtimi sugjeron se yndyra e ngopur hyn në tru përmes qarkullimit të gjakut. Ajo ndikon...

Ushqimet fast-food po shkaktojnë depresion

më 5.2019 - Iliria News

Ushqimet fast-food mund të shkaktojnë trashje, ngarkesë të trurit dhe depresion, thotë një studim i ri. Gjetjet rezultuan se yndyra e picave, hamburgerëve dhe e patateve të skuqura – depërton në tru përmes...

Këto ushqime po ju fusin në depresion

më 5.2019 - Koha Jone

Ushqimet e shpejta mund të bëjnë që yndyra të depërtojë në tru dhe të shkaktojë depresion, sipas një studimi të ri. Hulumtimi sugjeron se yndyra e ngopur hyn në tru përmes qarkullimit të gjakut. Ajo ndikon...

Këto ushqime po ju fusin në depresion

më 5.2019 - Albeu

Ushqimet e shpejta mund të bëjnë që yndyra të depërtojë në tru dhe të shkaktojë depresion , sipas një studimi të ri. Hulumtimi sugjeron se yndyra e ngopur hyn në tru përmes qarkullimit të gjakut. Ajo ndikon...

Studimi i ri: Këto ushqime po ju fusin në depresion

më 5.2019 - Sovrani

Ushqimet e shpejta mund të bëjnë që yndyra të depërtojë në tru dhe të shkaktojë depresion, sipas një studimi të ri. Hulumtimi sugjeron se yndyra e ngopur hyn në tru përmes qarkullimit të gjakut. Ajo ndikon...

Ushqimet që po ua shkaktojnë depresionin

më 5.2019 - Periskopi

Ushqimet e shpejta mund të shkaktojë që yndyra të depërtoj në tru dhe të shkaktojë depresion, sipas një studimi të ri. Hulumtimi sugjeron se yndyra e ngopur hyn në tru përmes qarkullimit të gjakut. Ajo...

Ushqimet fast-food po shkaktojnë depression

më 5.2019 - Infokusi

Ushqimet fast-food mund të shkaktojnë trashje, ngarkesë të trurit dhe depresion, thotë një studim i ri. Gjetjet rezultuan se yndyra e picave, hamburgerëve dhe e patateve të skuqura – depërton në tru përmes...

Ushqimet fast-food po shkaktojnë depresion

më 5.2019 - Ekonomia Online

Ushqimet fast-food, mund të shkaktojnë trashje, lodhje në tru dhe depresion, thotë një studim i ri. Gjetjet rezultuan se yndyra e picave, hamburgerëve dhe e patateve të skuqura – depërton në tru përmes...

Ushqimet që po ua shkaktojnë depresionin

më 5.2019 - Gazeta Observer

Ushqimet e shpejta mund të shkaktojë që yndyra të depërtoj në tru dhe të shkaktojë depresion, sipas një studimi të ri. Hulumtimi sugjeron se yndyra e ngopur hyn në tru përmes qarkullimit të gjakut. Ajo...

Studimi: Ushqimet fast-food po shkaktojnë depresion

më 5.2019 - Koha.mk

Ushqimet fast-food, mund të shkaktojnë trashje, lodhje në tru dhe depresion, thotë një studim i ri. Gjetjet rezultuan se yndyra e picave, hamburgerëve dhe e patateve të skuqura – depërton në tru përmes...

Studimi: Ushqimet fast-food po shkaktojnë depresion

më 5.2019 - Klan Kosova

Ushqimet fast-food, mund të shkaktojnë trashje, lodhje në tru dhe depresion, thotë një studim i ri. Gjetjet rezultuan se yndyra e picave, hamburgerëve dhe e patateve të skuqura – depërton në tru përmes...

Studimi: Ushqimet fast-food po shkaktojnë depresion

më 5.2019 - Ekonomia Online

Ushqimet fast-food, mund të shkaktojnë trashje, lodhje në tru dhe depresion, thotë një studim i ri. Gjetjet rezultuan se yndyra e picave, hamburgerëve dhe e patateve të skuqura – depërton në tru përmes...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK