http://kariera.mk

Atleti bullgar përshkon në këmbë "Korridorin 8" nga Durrësi në Varna

më 5.2019 - Koha.net

“Korridori 8” në histori njihet si rruga që lidh dy dete, atë Adriatik me Detin e Zi, nga Durrësi në Varna të Bullgarisë. Por vitet e fundit është folur së tepërmi për një projekt europian për ndërtimin...

Nga Varna e Bullgarisë drejt Durrësit në këmbë. Sfida për Korridorin 8

më 5.2019 - Top Channel

“Korridori 8” në histori njihet si rruga që lidh dy dete, atë Adriatik me Detin e Zi, nga Durrësi në Varna të Bullgarisë. Por vitet e fundit është folur së tepërmi për një projekt europian për ndërtimin...

Nga Varna e Bullgarisë drejt Durrësit në këmbë. Sfida për Korridorin 8

më 5.2019 - InfoMagazin

“Korridori 8” në histori njihet si rruga që lidh dy dete, atë Adriatik me Detin e Zi, nga Durrësi në Varna të Bullgarisë. Por vitet e fundit është folur së tepërmi për një projekt europian për ndërtimin...

Nga Varna e Bullgarisë drejt Durrësit në këmbë. Sfida për Korridorin 8

më 5.2019 - Tetova Sot

“Korridori 8” në histori njihet si rruga që lidh dy dete, atë Adriatik me Detin e Zi, nga Durrësi në Varna të Bullgarisë. Por vitet e fundit është folur së tepërmi për një projekt europian për ndërtimin...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK