http://kariera.mk

Pyetjet që duhet t’i bëni në takimin e parë të dashurisë

më 5.2019 - Klan Kosova

Nëse keni takimin e parë të dashurisë, ju mundeni të jeni nervoz pak, pasi nuk e dini se çka do të diskutoni. Këtë duhet ta merrni me qetësi për shkak se nuk ka nevojë të brengoseni se si do të ju shkojë...

Pyetjet që duhet t’i bëni në takimin e parë të dashurisë?

më 5.2019 - Klan Kosova

Nëse keni takimin e parë të dashurisë, ju mundeni të jeni nervoz pak, pasi nuk e dini se çka do të diskutoni. Këtë duhet ta merrni me qetësi për shkak se nuk ka nevojë të brengoseni se si do të ju shkojë...

Pyetjet që duhet t’i bëni në takimin e parë të dashurisë?

më 5.2019 - Sovrani

Nëse keni takimin e parë të dashurisë, ju mundeni të jeni nervoz pak, pasi nuk e dini se çka do të diskutoni. Këtë duhet ta merrni me qetësi për shkak se nuk ka nevojë të brengoseni se si do të ju shkojë...

Arsyet përse meshkujt “ia mbathin” nga femrat

më 5.2019 - LajmiFundit

E keni pyetur ndonjëherë veten përse meshkujt zhduken papritur ndonjëherë? Ju nuk mund ta kuptoni cfarë nuk shkon me ju. Nuk e dini nëse të gjithë meshkujt që takoni janë të cmendur apo problemi është...

Nga t’ia filloni të përmirësoni shëndetin tuaj?

më 5.2019 - KosovaLive360

Ju mund ta kaloni tërë jetën duke u munduar të kuptoni se si të jetoni në mënyrë të shëndetshme. Ja se nga t’ia filloni: Ushtroni, në çfarëdo mënyre Ju mund të vraponi, të ngrisni pesha, të bëni joga-...

6 shenjat që tregojnë se ish i dashuri nuk iu ka harruar ende

më 5.2019 - Tetova Sot

Nëse edhe ushqen ndjenjat për ish të dashurin tuaj, ne ju paraqesim gjashtë shenjat e qarta që tregojnë se edhe ai dëshiron të ktheheni përsëri. 1. Shoqet ju tregojnë se pyet për ty Nëse kjo do të ishte...

Kush nuk mëshiron nuk…

më 5.2019 - Portalb

Kush nuk mëshiron nuk…

Horoskopi për ditën e martë, 14 maj 2019!

më 5.2019 - Medial

Dashi Gjatë kësaj dite do të ndiheni disi nën humor dhe do të përballeni me ndonjë pengesë të papritur. Brenda së enjtes, duhet ti bëni llogaritë me një problem të papritur. Tashmë po kuptoni se disa persona...

Horoskopi për ditën e martë, 14 maj 2019!

më 5.2019 - Vizion Plus

Dashi Gjatë kësaj dite do të ndiheni disi nën humor dhe do të përballeni me ndonjë pengesë të papritur. Brenda së enjtes, duhet ti bëni llogaritë me një problem të papritur. Tashmë po kuptoni se disa persona...

Horoskopi për ditën e sotme, e martë 14 maj 2019

më 5.2019 - Shekulli

Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Gjatë kësaj dite do të ndiheni disi nën humor dhe do të përballeni me ndonjë pengesë të...

Horoskopi për ditën e sotme

më 5.2019 - GazetaBlic

Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Gjatë kësaj dite do të ndiheni disi nën humor dhe do të...

Shprehitë e suksesit që duhet t’i mjeshtëroni para se t’i mbushni 30 vjet

më 5.2019 - Periskopi

Për shumicën e njerëzve, mosha 30 vjeçare është diçka e madhe dhe ju mbetet juve të vendosni se a duhet t’i frikësoheni kësaj moshe apo ta prisni me padurim. Shprehitë të cilat i përvetësoni në vitet e...

Horoskopi ditor

më 5.2019 - Sovrani

13 Maj 2019 Dashi 21 Mars – 19 Prill Gjatë kësaj dite do të ndiheni disi nën humor dhe do të përballeni me ndonjë pengesë të papritur. Brenda së enjtes, duhet ti bëni llogaritë me një problem të papritur....

Horoskopi, 14 maj 2019

më 5.2019 - Arbresh

Dashi Gjatë kësaj dite do të ndiheni disi nën humor dhe do të përballeni me ndonjë pengesë të papritur. Brenda së enjtes, duhet ti bëni llogaritë me një problem të papritur. Tashmë po kuptoni se disa persona...

Shprehitë e suksesit që duhet t’i mjeshtëroni para se t’i mbushni 30 vjet

më 5.2019 - Gazeta Monitor

Për shumicën e njerëzve, mosha 30 vjeçare është diçka e madhe dhe ju mbetet juve të vendosni se a duhet t’i frikësoheni kësaj moshe apo ta prisni me padurim. Shprehitë të cilat i përvetësoni në vitet e...

Horoskopi ditor, e martë 14 maj 2019

më 5.2019 - Portalb

Dashi Gjatë kësaj dite do të ndiheni disi nën humor dhe do të përballeni me ndonjë pengesë të papritur. Brenda së enjtes, duhet ti bëni llogaritë me një problem të papritur. Tashmë po kuptoni se disa persona...

Horoskopi ditor, e Martë 14 Maj 2019

më 5.2019 - Java News

Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Gjatë kësaj dite do të ndiheni disi nën humor dhe do të...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK