http://kariera.mk

Capital T shtron darkë për iftar për 310 persona, krah tij është edhe Halil Kastrati

më 5.2019 - Telegrafi

Capital T dhe Halil Kastrati (Foto: Facebook)

Capital T shtron iftar për 310 persona

më 5.2019 - RTV 21

Iftar për 310 persona Reperi i njohur shqiptar, Capital T sot ka shtruar iftar për 310 persona në kuzhinën e shoqatës “Jetimat e Ballkanit”, shkruan rtv21.tv Këtë e ka bërë të ditur Halil Kastratit nga...

Capital T shtron iftar për 310 persona

më 5.2019 - Klan Kosova

Reperi i njohur kosovar, Trim Ademi, (Capital T), ka shtruar sot një Iftar për 310 persona. Këtë e bëri të ditur, humanisti Halil Kastrati, me anë të një postimi në rrjetin social Facebook. “Trimi sot...

Capital T shtron iftar për 310 persona

më 5.2019 - GazetaBlic

Reperi i njohur kosovar, Trim Ademi, (Capital T), ka shtruar sot një Iftar për 310 persona. Këtë e bëri të ditur, humanisti Halil Kastrati, me anë të një postimi në rrjetin social Facebook. “Trimi sot...

Halil Kastrati: Capital T dhuroj Iftarin për 310 persona në kuzhinën tonë

më 5.2019 - Tetova1

Iftari 10 ne kuzhinen tone . 15.05.2019 Ndjenje e veçante per ne te bejme shperndarjen e Iftarit ne kuzhinen tone per 310 persona Falenderojm kengetarin tone te mirenjohur Trim Ademi (Capital T ) i cili...

Capital T dhuron iftar për 310 persona dhe bën iftar me ta

më 5.2019 - Tetova Sot

Capital T veçse një reper i suksesshëm, ai shpesh e ka dëshmuar që është edhe një humanist i madh. Jo rrallë herë reperi ka ndihmuar familjet në nevojë. Ndërsa, ai sot ka bërë një vepër të madhe humane,...

Capital T shtroi iftar për 310 persona, krah tij humanisti Halil Kastrati

më 5.2019 - Gazeta Observer

Reperi Capital T sot ka shtruar iftar për 310 persona. Reperi shqiptar, Capital T, është njëri nga bashkëpunëtorët më të afërt të humanistit nga Prizreni, Halil Kastrati. Ai ka marrë pjesë vullnetarisht...

Capital T dhuron iftar për 310 persona dhe bën iftar me ta

më 5.2019 - Fakti Ditor

Capital T veçse një reper i suksesshëm, ai shpesh e ka dëshmuar që është edhe një humanist i madh. Jo rrallë herë reperi ka ndihmuar familjet në nevojë. Ndërsa, ai sot ka bërë një vepër të madhe humane,...

Capital T dhuron iftar për 310 persona dhe bën iftar me ta

më 5.2019 - AlbPortali

Capital T veçse një reper i suksesshëm, ai shpesh e ka dëshmuar që është edhe një humanist i madh. Loading... Jo rrallë herë reperi ka ndihmuar familjet në nevojë. Ndërsa, ai sot ka bërë një vepër të madhe...

Capital T dhuron iftar për 310 persona dhe bën iftar me ta

më 5.2019 - InfoMagazin

Capital T veçse një reper i suksesshëm, ai shpesh e ka dëshmuar që është edhe një humanist i madh. Jo rrallë herë reperi ka ndihmuar familjet në nevojë. Ndërsa, ai sot ka bërë një vepër të madhe humane,...

Capital T dhuron iftar për 310 persona

më 5.2019 - Arbresh

Capital T veçse një reper i suksesshëm, ai shpesh e ka dëshmuar që është edhe një humanist i madh. Jo rrallë herë reperi ka ndihmuar familjet në nevojë. Ndërsa, ai sot ka bërë një vepër të madhe humane,...

Capital T humanist, shtron iftar për 310 persona

më 5.2019 - Bota Press

Reperi Capital T ka treguar sonte anën humane të tij Ai ka shkuar në strehimoren që është në menaxhim të OJQ-së “Jetimët e Ballkanit” ku ka shtruar iftar për rreth 310 persona. Lajmin e ka publikuar në...

Capital T tregon anën humane, shtron iftar për 310 persona

më 5.2019 - Sovrani

Capital T veçse një reper i suksesshëm, ai shpesh e ka dëshmuar që është edhe një humanist i madh. Jo rrallë herë reperi ka ndihmuar familjet në nevojë. Ndërsa, ai sot ka bërë një vepër të madhe humane,...

Capital T tregon anën humane, shtron iftar për 310 persona

më 5.2019 - Periskopi

Capital T veçse një reper i suksesshëm, ai shpesh e ka dëshmuar që është edhe një humanist i madh. Jo rrallë herë reperi ka ndihmuar familjet në nevojë. Ndërsa, ai sot ka bërë një vepër të madhe humane,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK