http://kariera.mk

Njihuni me simptomat e kancerit të mushkërive

para 4 muajve - Aktuale

Kanceri i mushkërive është kanceri i tretë më i shpeshtë. Është shumë me rëndësi t’i vëreni shenjat e para, dhe ju duhet menjëherë të flitni me mjekun e juaj nëse vëreni këto simptoma. Puna kryesore mushkërive...

Simptomat e para të kancerit në mushkëri

para 4 muajve - Koha Jone

Sipas statistikave, kanceri i mushkërive është kanceri i tretë më i shpeshtë. Simptomat e para të këtij kanceri nuk vërehen deri sa sëmundja të ketë avancuar. Kështu që është e mira ti nënshtroheni kontrolleve...

Simptomat e kancerit të mushkërive

para 4 muajve - Medial

Kanceri i mushkërive është kanceri i tretë më i shpeshtë. Është shumë e rëndësishme që të vëreni shenjat e para, dhe ju duhet menjëherë të flitni me mjekun e juaj nëse vëreni këto simptoma. Qëllimi kryesor...

Kanceri i vezoreve, 5 shenjat më të zakonshme të tumorit vdekjeprurës

para 4 muajve - Alsat-M

Simptomat e kancerit ovarian mund të jenë të vështira për t’u identifikuar dhe mund të gabohen lehtë për sindromën e zorrëve të irritueshme. Ju mund të jeni në rrezik të një tumori vdekjeprurës nëse keni...

Pesë shenjat më të zakonshme të kancerit të vezoreve

para 4 muajve - Koha.net

Simptomat e kancerit ovarian mund të jenë të vështira për t’u identifikuar dhe mund të gabohen lehtë për sindromën e zorrëve të irritueshme. Ju mund të jeni në rrezik të një tumori vdekjeprurës nëse keni...

Këto janë shenjat e para të kancerit në mushkëri

para 4 muajve - Insajderi

Kanceri i mushkërive është kanceri i tretë më i shpeshtë. Është shumë e rëndësishme që të vëreni shenjat e para, dhe ju duhet menjëherë të flitni me mjekun e juaj nëse vëreni këto simptoma. Qëllimi kryesor...

Simptomat e kancerit të mushkërive

para 4 muajve - Ekonomia Online

Kanceri i mushkërive është kanceri i tretë më i shpeshtë. Është shumë e rëndësishme që të vëreni shenjat e para, dhe ju duhet menjëherë të flitni me mjekun e juaj nëse vëreni këto simptoma. Qëllimi kryesor...

Kanceri i vezoreve – 5 shenjat më të zakonshme të tumorit vdekjeprurës

para 4 muajve - Insajderi

Simptomat e kancerit ovarian mund të jenë të vështira për t’u identifikuar dhe mund të gabohen lehtë për sindromën e zorrëve të irritueshme. Ju mund të jeni në rrezik të një tumori vdekjeprurës nëse keni...

Kanceri i mushkërive – a duken sytë tuaj kështu?

para 4 muajve - Gazeta e re

Simptomat e kancerit të mushkërive përfshijnë kollën që nuk largohet, dhimbjen në gjoks dhe vështirësi në frymëmarrje. Por ju gjithashtu mund të jeni në rrezik të tumorit nëse zhvilloni një ndryshim të...

Kanceri i vezoreve – 5 shenjat më të zakonshme të tumorit vdekjeprurës

para 4 muajve - Gazeta e re

Simptomat e kancerit ovarian mund të jenë të vështira për t’u identifikuar dhe mund të gabohen lehtë për sindromën e zorrëve të irritueshme. Ju mund të jeni në rrezik të një tumori vdekjeprurës nëse keni...

Kanceri i vezoreve - 5 shenjat më të zakonshme të tumorit vdekjeprurës

para 4 muajve - KosovaPress

Ju mund të jeni në rrezik të një tumori vdekjeprurës nëse keni ndonjë nga këto shenja paralajmëruese të kancerit. Kanceri i vezoreve është një nga llojet më të zakonshme të kancerit te femrat, sipas NHS....

Kanceri i mushkërive – Sëmundja e famshme mund të zbulohet përmes syve

para 4 muajve - Insajderi

Kanceri i mushkërive është një nga llojet më serioze që duhet diagnostikuar, pasi zakonisht është e vështirë të vërehet derisa të përhapet në pjesë të tjera të trupit. Por është gjithashtu një nga kanceret...

Nëse sytë tuaj duken kështu, rrezikoheni nga kanceri i mushkërive

para 4 muajve - Periskopi

Simptomat e kancerit të mushkërive përfshijnë kollën që nuk largohet, dhimbjen në gjoks dhe vështirësi në frymëmarrje. Por ju gjithashtu mund të jeni në rrezik të tumorit nëse zhvilloni një ndryshim të...

Kanceri i mushkërive - a duken sytë tuaj kështu?

para 4 muajve - KosovaPress

Kanceri i mushkërive është një nga llojet më serioze që duhet diagnostikuar, pasi zakonisht është e vështirë të vërehet derisa të përhapet në pjesë të tjera të trupit. Por është gjithashtu një nga kanceret...

Ndryshimet e zërit mund të jenë shenjë e kësaj sëmundje vdekjeprurëse

para 4 muajve - Gazeta e re

Shenjat e kancerit në mushkëri përfshijnë kollitjen e cila nuk largohet, dhimbje në gjoks dhe vështirësi në frymëmarrje. Por, ju mund të jeni në rrezik nga tumori nëse keni ndryshim të zërit, për të cilën...

Ndryshimet e zërit mund të jenë shenjë e kësaj sëmundje vdekjeprurëse

para 4 muajve - KosovaPress

Por, ju mund të jeni në rrezik nga tumori nëse keni ndryshim të zërit, për të cilën arsye duhet të këshilloheni me një mjek, transmeton KosovaPress. Kanceri në mushkëri është njëri nga llojet më serioze...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK