http://kariera.mk

Sonte është nata e Shqipërisë në “Eurovizion”

më 5.2019 - Shekulli

Sonte zhvillohet nata e dytë e “Eurovision”, kompeticion i cili po mbahet në Tel Aviv, në Izrael. Mbrëmë u zhvilluar gjysmëfinalja e parë, derisa sonte është gjysmëfinalja e dytë e “Eurovizion”. Ndërsa...

Shtetet që performojnë në gjysmëfinalen e dytë të ‘Eurovision 2019’

më 5.2019 - Portalb

Sonte (e mërkurë) në Tel Aviv të Izraelit mbahet nata e dytë gjysmëfinale e festivalit ‘Eurovision 2019’. Janë gjithsej 18 shtete që do të garojnë sonte, ndërsa vetëm 10 prej tyre do të arrijnë të kualifikohen...

Përfundon nata e parë e Eurovizionit, ja këngët finaliste

më 5.2019 - Standard

Është mbyllur nata e parë gjysmëfinaliste e Eurovizionin në Tel Aviv dhe në fund të janë janë zbuluar dhe 10 shtetet e para finaliste. Greqia, Bjellorusia, Serbia, Qipro, Estonia, Republika Çeke, Australia,...

Sonte nata e Zvicrës dhe Shqipërisë

më 5.2019 - Albinfo

Pesë shtete janë kualifikuar automatikisht në finale Italia, Franca, Gjermania, Britania e Madhe dhe Izraeli Sonte është nata e dytë e “Eurovisionit” që po mbahet në Izrael. Dje është zhvilluar gjysmëfinalja...

Shtetet që performojnë në gjysmëfinalen e dytë të “Eurovision 2019”

më 5.2019 - Arbresh

Sonte (e mërkurë) në Tel Aviv të Izraelit mbahet nata e dytë gjysmëfinale e festivalit ‘Eurovision 2019’. Janë gjithsej 18 shtete që do të garojnë sonte, ndërsa vetëm 10 prej tyre do të arrijnë të kualifikohen...

Ardi Asllani: Si është të stilosh veshjen e Jonida Maliqit për Eurovizion dhe prapaskenat e konkurrimit

më 5.2019 - InfoMagazin

Me frymë klasike dhe respektues i linjave femërore, për stilistin e njohur Ardi Asllani një veshje shik duhet t’i lërë vend imagjinatës. Dizenjuesi i modës së lartë është përzgjedhur për të krijuar veshjen...

Përfundon nata e parë e Eurovizionit, ja këngët finaliste

më 5.2019 - Sovrani

Është mbyllur nata e parë gjysmëfinaliste e Eurovizionin në Tel Aviv dhe në fund të janë janë zbuluar dhe 10 shtetet e para finaliste. Greqia, Bjellorusia, Serbia, Qipro, Estonia, Republika Çeke, Australia,...

Shtetet që performojnë në gjysmëfinalen e dytë të ‘Eurovision 2019’

më 5.2019 - Insajderi

Sonte (e mërkurë) në Tel Aviv të Izraelit mbahet nata e dytë gjysmëfinale e festivalit ‘Eurovision 2019’. Janë gjithsej 18 shtete që do të garojnë sonte, ndërsa vetëm 10 prej tyre do të arrijnë të kualifikohen...

Ardi Asllani: Si është të stilosh veshjen e Jonida Maliqit për Eurovizion dhe prapaskenat e konkurrimit

më 5.2019 - Tetova Sot

Me frymë klasike dhe respektues i linjave femërore, për stilistin e njohur Ardi Asllani një veshje shik duhet t’i lërë vend imagjinatës. Dizenjuesi i modës së lartë është përzgjedhur për të krijuar veshjen...

Eurovizioni, nesër mësohen finalistët e fundit

më 5.2019 - Alsat-M

Nesër zhvillohet gjysmëfinalja e dytë e Festivalit Evropian të këngës ” Evrovision” ku merr pjesë edhe Shqipëria e përfaqësuar nga këngëtarja Jonida Maliqi me këngën “Ktheju Tokës”. Gjatë mbrëmjes së djeshme...

Media prestigjioze angleze jehonë pjesëmarrjes së Jonida Maliqit në Eurovizion

më 5.2019 - Koha Jone

Nesër këngëtarja Jonida Maliqi do të përfaqësojë në Eurovision Shqipërinë me këngën “Kthehu Tokës”. Shumë media të huaja i kanë dedikuar shkrime këngëtares shqiptare. Së fundmi media angleze “Heart.co.uk”...

Ja cilat janë këngët finaliste të Eurovision 2019 të natës së parë

më 5.2019 - Portalb

Është mbyllur nata e parë gjysmëfinaliste e Eurosongut në Tel Aviv dhe në fund të janë janë zbuluar dhe 10 shtetet e para finaliste. Greqia, Bjellorusia, Serbia, Qipro, Estonia, Republika Çeke, Australia,...

A do jetë Jonida Maliqi, përfaqësimi tjetër dështues nga Shqipëria në Eurovision?

më 5.2019 - GazetaBlic

Mbrëmë u mbajt nata e parë gjysmëfinale e Eurovision 2019, ku ishin 10 shtete që kaluan për në finale e cila do të mbahet të shtunën, me datë 18 maj, shkruan GazetaBlic. “Ktheju Tokës” nga Jonida Maliqi,...

Nata e parë gjysmëfinale e Eurovisionit, këto janë shtetet që u kualifikuan

më 5.2019 - Tetova Sot

Mbrëmjen e djeshme është mbajtur gjysëmfinalja e parë e  Festivalit Europian të këngës dhe ajo që e hapi ishte pikërisht kënga fituese që e solli Eurovisionin ne Israel Tel Aviv. Bëhet fjalë për “Toy”...

Gjysmëfinalet e “Eurovision”, kualifikohen 10 të parët. Shqipëria konkurron të enjten

më 5.2019 - Top Channel

Dhjetë vende, përfshirë Serbinë dhe Slloveninë, u kualifikuan për natën finale të Festivalit europian të Këngës, “Eurovision”. Në gjysmëfinalen e parë të festivalit morën pjesë 17 shtete, por më tej nuk...

Ja cilat janë këngët favorite, që mund të fitojnë Eurovisionin këtë vit

më 5.2019 - Gazeta Telegraf

Kanë filluar mbrëmë netët gjysmëfinale të Eurovision 2019. Mbrëmë kanë performuar gjysma e shteteve pjesëmarrëse, ndërsa të enjten do të mbahet nata e dytë, ku këndon edhe Shqipëria. Shteti shqiptar këtë...

Këto janë këngët favorite që mund të fitojnë Eurovizionin 2019

më 5.2019 - Arbresh

Kanë filluar mbrëmë netët gjysmëfinale të Eurovision 2019. Mbrëmë kanë performuar gjysma e shteteve pjesëmarrëse, ndërsa të enjten do të mbahet nata e dytë, ku këndon edhe Shqipëria. Shteti shqiptar këtë...

Nesër mësohen finalistët e fundit në Eurovizion

më 5.2019 - Arbresh

Nesër zhvillohet gjysmëfinalja e dytë e Festivalit Evropian të këngës ” Evrovision” ku merr pjesë edhe Shqipëria e përfaqësuar nga këngëtarja Jonida Maliqi me këngën “Ktheju Tokës”. Gjatë mbrëmjes së djeshme...

Përfundon nata e parë e Eurovizionit, ja 10 shtetet që u kualifikuan

më 5.2019 - Koha Jone

Mbrëmjen e kaluar u mbajt nata e para gjysmëfinale e Eurovizionit. Edicioni i 64 i Eurovision Song Contest u mbajt në Tel Aviv në Izrael. Dhe si gjithmonë mbrëmja ka nisur me performancën e këngëtares...

Erjona Rushiti: Jonida Maliqi, zëri më i bukur femëror i Eurosong 2019

më 5.2019 - Shekulli

Nga Tel Aviv, kompozitorja dhe autorja e tekstit të këngës “Ktheju tokës”, rrëfen Shqipërinë në Eurovizion. Për “Shekullin” ajo zbulon detaje nga skenografia, veshja dhe se si Jonida Maliqi “sfidoi” këngëtarin...

Finalistët e parë të Eurovizionit

më 5.2019 - Koha.net

Spektakël, muzikë dhe shumë argëtim ka përcjellë nata e parë e Festivalit Europian të Këngës që po zhvillohet në Tel Aviv të Izraelit. Fituesja e vitit të kaluar, këngëtarja vendase Netta, hapi shfaqen...

Eurovision, ja finalistët e natës së parë

më 5.2019 - Opinion

Mbrëmjen që lamë pas u zhvillua nata e parë e festivalit të Eurovision, ku kënduan gjysmë-finalistët e parë. Spektaklin e hapi këngëtarja Netta me këngën “Toy”, e cila ishte fituese e këtij kompeticioni...

A do jetë Jonida Maliqi, përfaqësimi tjetër dështues nga Shqipëria në Eurovision?

më 5.2019 - Sovrani

Mbrëmë u mbajt nata e parë gjysmëfinale e Eurovision 2019, ku ishin 10 shtete që kaluan për në finale e cila do të mbahet të shtunën, me datë 18 maj. “Ktheju Tokës” nga Jonida Maliqi, e cila ishte kënga...

Nata e parë gjysmëfinale e Eurovisionit, këto janë shtetet që u kualifikuan

më 5.2019 - Blitz

Mbrëmjen e djeshme është mbajtur gjysëmfinalja e parë e  Festivalit Europian të këngës dhe ajo që e hapi ishte pikërisht kënga fituese që e solli Eurovisionin ne Israel Tel Aviv. Bëhet fjalë për “Toy”...

Nata e parë gjysmëfinale e Eurovision, ja shtetet që u kualifikuan

më 5.2019 - InfoMagazin

Është mbajtur nata e parë gjysmëfinale e Eurovision. Konkursi u zhvilluan në Tel Aviv në Izrael mbrëmjen e së martës, 10 vende janë kualifikuar për në finalen e madhe që do mbahet të shtunën, më 18 maj...

Përfundon nata e parë e Eurovizionit, ja këngët finaliste

më 5.2019 - Aktuale

Është mbyllur nata e parë gjysmëfinaliste e Eurovizionin në Tel Aviv dhe në fund të janë janë zbuluar dhe 10 shtetet e para finaliste. Greqia, Bjellorusia, Serbia, Qipro, Estonia, Republika Çeke, Australia,...

Përfundon nata e parë e Eurovizionit, ja këngët finaliste

më 5.2019 - BalkanWeb

Është mbyllur nata e parë gjysmëfinaliste e Eurovizionin në Tel Aviv dhe në fund të janë janë zbuluar dhe 10 shtetet e para finaliste. Greqia, Bjellorusia, Serbia, Qipro, Estonia, Republika Çeke, Australia,...

Serbia dhe Sllovenia në mesin e vendeve finaliste të Eurovizionit

më 5.2019 - Evropa e Lirë

Dhjetë vende, përfshirë Serbinë dhe Slloveninë, janë kualifikuar për natën finale të Festivalit Evropian të Këngës "Eurovizion". Në gjysëm-finalen e parë të festivalit morën pjesë 17 vende mirëpo për në...

Këto janë këngët finalistet natës së parë të Eurovisionit

më 5.2019 - Epoka e Re

Është mbyllur nata e parë gjysmëfinaliste e Eurovizionin në Tel Aviv dhe në fund të janë janë zbuluar dhe 10 shtetet e para finaliste. Greqia, Bjellorusia, Serbia, Qipro, Estonia, Republika Çeke, Australia,...

Nis Eurovision, Jonida Maliqi këndon në natën e dytë

më 5.2019 - Republika

Ka nisur edicioni i 64-të i Eurovisionit, i cili këtë vit po mbahet në Tel Aviv të Izraelit. Këtë vit, Shqipëria do të përfaqësohet nga Jonida Maliqi me këngën “Ktheju Tokës”, e cila do të performojë nesër,...

Përfundon nata e parë e Festivalit Europian të Këngës. Ja finalistët

më 5.2019 - 24 ore

Spektakël, muzikë dhe shumë argëtim ka përcjellë nata e parë e Festivalit Europian të Këngës që po zhvillohet në Tel Aviv të Izraelit. Fituesja e vitit të kaluar këngëtarja vendase Netta, hapi shfaqen...

Ja finalistët e parë të Eurovizionit

më 5.2019 - KosovaPress

Fituesja e vitit të kaluar këngëtarja vendase Netta, hapi shfaqen me një variant të ri të këngës së saj “Toy” (Kukulla) duke ndezur atmosferën për orët në vazhdim. Përveç këngëve konkurruese nga Qipro,...

Përfundon nata e parë e Eurovizionit, ja këngët finaliste

më 5.2019 - Insajderi

Është mbyllur nata e parë gjysmëfinaliste e Eurovizionin në Tel Aviv dhe në fund të janë janë zbuluar dhe 10 shtetet e para finaliste. Greqia, Bjellorusia, Serbia, Qipro, Estonia, Republika Çeke, Australia,...

Serbia dhe Sllovenia në mesin e vendeve finaliste të Eurovizionit

më 5.2019 - Ekonomia Online

Dhjetë vende, përfshirë Serbinë dhe Slloveninë, janë kualifikuar për natën finale të Festivalit Evropian të Këngës “Eurovizion”. Në gjysëm-finalen e parë të festivalit morën pjesë 17 vende mirëpo për në...

Këto shtete janë kualifikuar në finale të “Eurovision 2019”

më 5.2019 - RTV 21

Në natën e parë të festivalit në garë ishin 17 shtete Sonte ka filluar edicioni i 64-të i “Eurovisionit”, i cili këtë vit mbahet në Tel Aviv të Izraelit. Eurovisioni këtë vit do të prezantohet nga modelja...

Këto shtetet janë kualifikuar në finale të “Eurovision 2019”

më 5.2019 - RTV 21

Në natën e parë të festivalit në garë ishin 17 shtete Sonte ka filluar edicioni i 64-të i “Eurovisionit”, i cili këtë vit mbahet në Tel Aviv të Izraelit. Eurovisioni këtë vit do të prezantohet nga modelja...

Këto shtetet janë kualifikuara në finale të “Eurovision 2019”

më 5.2019 - RTV 21

Në natën e parë të festivalit në garë ishin 17 shtete Sonte ka filluar edicioni i 64-të i “Eurovisionit”, i cili këtë vit mbahet në Tel Aviv të Izraelit. Eurovisioni këtë vit do të prezantohet nga modelja...

Eurovizioni, sonte nata e parë – Jonida Maliqi performon nesër

më 5.2019 - GazetaBlic

Sonte është nata e parë e edicionit të 64-të të Eurovizionit, i cili këtë vit do të mbahet në Tel Aviv të Izraelit. Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi e cila përfaqëson Shqipërinë do të performojë gjatë...

Eurovizioni, sonte nata e parë – Jonida Maliqi performon nesër

më 5.2019 - GazetaBlic

Sonte është nata e parë e edicionit të 64-të të Eurovizionit, i cili këtë vit do të mbahet në Tel Aviv të Izraelit. Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi e cila përfaqëson Shqipërinë do të performojë gjatë...

Eurovizioni, sonte nata e parë – Jonida Maliqi performon nesër

më 5.2019 - Klan Kosova

Sonte është nata e parë e edicionit të 64-të të Eurovizionit, i cili këtë vit do të mbahet në Tel Aviv të Izraelit. Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi e cila përfaqëson Shqipërinë do të performojë gjatë...

Këto janë shtetet që performojnë sonte “Eurovision 2019”

më 5.2019 - RTV 21

Nata e parë gjysmëfinale e festivalit Sonte ka filluar edicioni i 64-të i “Eurovisionit”, i cili këtë vit mbahet në Tel Aviv të Izraelit. Eurovisioni këtë vit do të prezantohet nga modelja e njohur me...

Këto shtete do të konkurrojnë në natën e parë gjysmëfinale të “Eurovision 2019”

më 5.2019 - GazetaBlic

Sonte mbahet nata e parë gjysmëfinale e “Eurovision 2019”. Sonte mbahet nata e parë gjysmëfinale e “Eurovision 2019” dhe do të jenë 17 shtete që do të konkurrojnë me njëra-tjetrën. Prezantueset e sivjetmë...

Artistja shqiptare, befasia e natës së parë të Eurovision?

më 5.2019 - Prive

Sonte është nata e parë gjysmë finale e Eurovizion dhe këtë vit Shqipëria do ketë dy këngëtare në atë skenë por vetëm si përshëndetëse njëra. Eleni Fuereira për shkak të famës që mori me këngën që konkurroi...

Nis Eurovision, Jonida Maliqi këndon në natën e dytë

më 5.2019 - Tetova Sot

Ka nisur edicioni i 64-të i Eurovisionit, i cili këtë vit po mbahet në Tel Aviv të Izraelit. Këtë vit, Shqipëria do të përfaqësohet nga Jonida Maliqi me këngën “Ktheju Tokës”, e cila do të performojë nesër,...

Nis Eurovisioni, Shqipëria në skenë natën e dytë

më 5.2019 - Koha.net

Ka nisur edicioni i 64-të i Eurovisionit, i cili këtë vit po mbahet në Tel Aviv të Izraelit. Këtë vit, Shqipëria do të përfaqësohet nga Jonida Maliqi me këngën “Ktheju Tokës”, e cila do të performojë nesër,...

Artistja shqiptare, befasia e natës së parë të Eurovision?

më 5.2019 - GazetaBlic

Sonte është nata e parë gjysmë finale e Eurovizion dhe këtë vit Shqipëria do ketë dy këngëtare në atë skenë por vetëm si përshëndetëse njëra. Eleni Fuereira për shkak të famës që mori me këngën që konkurroi...

Nis Eurovision, Jonida Maliqi këndon në natën e dytë

më 5.2019 - Lajm

Ka nisur edicioni i 64-të i Eurovisionit, i cili këtë vit po mbahet në Tel Aviv të Izraelit. Këtë vit, Shqipëria do të përfaqësohet nga Jonida Maliqi me këngën “Ktheju Tokës”, e cila do të performojë nesër,...

“Eurovision”, Izraeli “pushtohet” nga turistët. Shqipëria përfaqësohet nga Jonida Maliqi

më 5.2019 - Top Channel

Tel Avivi i Izraelit po përgatitet për “Eurovision”-in e 2019-s. Edicioni i sivjetshëm i Festivalit europian të Këngës është zhvendosur në Izrael, pas fitores së edicionit të shkuar nga Neta me këngën...

Fillon Eurovizioni, por Shqipëria prezentohet natën e ardhshme

më 5.2019 - Albinfo

Finalja e festivalit është më 18 maj, Sonte ka filluar edicioni i 64-të i Eurovisionit, i cili këtë vit do të mbahet në Tel Aviv të Izraelit. Eurovisioni këtë vit do të prezantohet nga modelja e njohur...

Këta janë dhjetë finalistët e parë të Eurovizionit

më 5.2019 - Gazeta Observer

Spektakël, muzikë dhe shumë argëtim ka përcjellë nata e parë e Eurovision Song Contest që po zhvillohet në Tel Aviv të Izraelit. Fituesja e vitit të kaluar këngëtarja vendase Netta, hapi shfaqen me një...

Nis Eurovision, Jonida Maliqi këndon në natën e dytë

më 5.2019 - Fakti Ditor

Ka nisur edicioni i 64-të i Eurovisionit, i cili këtë vit po mbahet në Tel Aviv të Izraelit. Këtë vit, Shqipëria do të përfaqësohet nga Jonida Maliqi me këngën “Ktheju Tokës”, e cila do të performojë nesër,...

Nis Eurovision, Jonida Maliqi këndon në natën e dytë

më 5.2019 - AlbPortali

Ka nisur edicioni i 64-të i Eurovisionit, i cili këtë vit po mbahet në Tel Aviv të Izraelit. Loading... Këtë vit, Shqipëria do të përfaqësohet nga Jonida Maliqi me këngën “Ktheju Tokës”, e cila do të performojë...

Fillon Eurovizioni – mësojeni kur do të këndojë Jonida Maliqi

më 5.2019 - Insajderi

Ka nisur edicioni i 64-të i Eurovisionit, i cili këtë vit po mbahet në Tel Aviv të Izraelit. Këtë vit, Shqipëria do të përfaqësohet nga Jonida Maliqi me këngën “Ktheju Tokës”, e cila do të performojë nesër,...

Këto shtete do të konkurrojnë në natën e parë gjysmëfinale të “Eurovision 2019”

më 5.2019 - Gazeta Observer

Sonte mbahet nata e parë gjysmëfinale e “Eurovision 2019”.Sonte mbahet nata e parë gjysmëfinale e “Eurovision 2019” dhe do të jenë 17 shtete që do të konkurrojnë me njëra-tjetrën.Prezantueset e sivjetmë...

Nis Eurovision, Jonida Maliqi këndon në natën e dytë

më 5.2019 - Bota Press

Ka nisur edicioni i 64-të i Eurovisionit, i cili këtë vit po mbahet në Tel Aviv të Izraelit. Këtë vit, Shqipëria do të përfaqësohet nga Jonida Maliqi me këngën “Ktheju Tokës”, e cila do të performojë nesër,...

Fillon nata e parë e Eurovizionit – Jonida Maliqi performon e 14-ta në natën e dytë

më 5.2019 - Insajderi

Shqipëria do të përfaqësohet nga këngëtarja Jonida Maliqi, e cila do të performojë e 14-ta në natën e dytë të festivalit. ‘Ktheju Tokës’ është kënga e Jonidës që flet për të gjithë ata që janë larguar...

Nis Eurovisioni, Shqipëria në skenë natën e dytë

më 5.2019 - Periskopi

Ka nisur edicioni i 64-të i Eurovisionit, i cili këtë vit po mbahet në Tel Aviv të Izraelit. Këtë vit, Shqipëria do të përfaqësohet nga Jonida Maliqi me këngën “Ktheju Tokës”, e cila do të performojë nesër,...

Sonte nis Eurovisioni, Shqipëria prezantohet në natën e dytë

më 5.2019 - RTV 21

Finalja e festivalit është më 18 maj Sonte do të fillojë edicioni i 64-të i Eurovisionit, i cili këtë vit do të mbahet në Tel Aviv të Izraelit. Eurovisioni këtë vit do të prezantohet nga modelja e njohur...

“Eurovision”, Izraeli “pushtohet” nga turistët. Shqipëria përfaqësohet nga Jonida Maliqi

më 5.2019 - InfoMagazin

Shqipëria përfaqësohet nga Jonida Maliqi, me këngën “Ktheju Tokës”, e në provat e para në Tel Aviv kënga dhe performanca janë pritur mirë. “Eurovision”-i i sivjetshëm ka qenë në fakt jo pak i polemizuar,...

Nis sonte Eurovizioni, Jonida Maliqi ngjitet në skenë në natën e dytë

më 5.2019 - Gazeta Observer

Sonte do të nis edicioni i 64-të i Eurovisionit, i cili këtë vit do të mbahet në Tel Aviv të Izraelit. Erez Tal, Assi Azar, Lucy Ayoub dhe modelja me famë botërore Bar Rafaeli do të jenë prezantuesit e...

Sonte fillon Eurovizioni, Jonida do të performojë në natën e dytë

më 5.2019 - Arbresh

Sonte fillon edicioni i 64-të i Eurovisionit, i cili këtë vit do të mbahet në Tel Aviv të Izraelit. “Ktheju tokës” është kënga me të cilën do të përfaqësohet Shqipëria, të cilën do ta interpretojë Jonida...

“Një këngë e fuqishme nga një prej artisteve më të suksesshme në Shqipëri “- media e njohur britanike shkruan për “Ktheju Tokës”

më 5.2019 - Blitz

Zyrtarisht jemi në javën e Eurovision-it dhe siç e dini Shqipëria këtë vit përfaqësohet nga Jonida Maliqi me këngën “Ktheju Tokës”. Edhe pse opinionet dhe mendimet për këngën në vendin tonë kanë qenë të...

Eurovision Song Contest: Jonida Maliqi, një nga zërat më të mirë në konkurrim

më 5.2019 - Koha.net

Në Tel Aviv, 41 vende do të marrin pjesë në edicionin e 64 të “Eurovision Song Contest”, ku pas dy gjysmë finaleve që do të mbahen të martën dhe të enjten, vetem 26 prej tyre do të jenë pjesë e finales...

Eurovision Song Contest: Jonida Maliqi, një nga zërat më të mirë në konkurrim

më 5.2019 - Gazeta Observer

Në Tel Aviv, 41 vende do të marrin pjesë në edicionin e 64 të “Eurovision Song Contest”, ku pas dy gjysmë finaleve që do të mbahen të martën dhe të enjten, vetem 26 prej tyre do të jenë pjesë e finales...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK