http://kariera.mk

Plasin shakatë me anglishten e saj në Internet, Jonida Maliqi u përgjigjet komentuesve

më 5.2019 - Neshesh

Këngëtarja Jonida Maliqi këtë vit përfaqëson shqiptarët në festivalin e madh europian të këngës. Ajo ndodhet prej ditësh në Izreal duke promovuar këngën e saj, ndërsa ka dhënë edhe intervista për media...

Plasin shakatë me anglishten e saj në Internet, Jonida Maliqi u përgjigjet komentuesve

më 5.2019 - Prive

Këngëtarja Jonida Maliqi këtë vit përfaqëson shqiptarët në festivalin e madh europian të këngës. Ajo ndodhet prej ditësh në Izreal duke promovuar këngën e saj dhe Shqipërinë, ndërsa ka dhënë edhe intervista për media të ndryshme.

U tallën me të folurën në gjuhën angleze, reagon publikisht Jonida Maliqi

më 5.2019 - GazetaBlic

Në mbrëmjen e nesërme Jonida Maliqi pritet që të dhurojë një performancë spektakolare në festivalin e “Eurosong”, pasi kënga e saj “Ktheju Tokës” është pritur shumë mirë nga publiku dhe kritikët, në Tel...

Jonida Maliqi ?bëhet gazi i botës?, lë nam me anglishten e saj në ?Eurovision?

më 5.2019 - Albeu

Këngëtarja Jonida Maliqi do të përfaqësojë këtë Shqipërinë në ‘ Eurovision ’, që do të mbahet në Izrael. Maliqi u përzgjodh fituese e Festivalit të 57 në RTSH me këngën "Ktheju tokës" me muzikë dhe poezi...

Plasin shakatë me anglishten e Jonidës në intervistë

më 5.2019 - Tetova Sot

Ajo ka dhënë një intervistë për mediat në Izrael, pak para se ta prezantojë Shqipërinë sonte në Eurovision. Jondia Maliqi ka ngecur me gjuhën angleze dhe pjesa e intervistës së saj ku ajo thotë “I’m not...

Jonida Maliqi kritikohet për anglishten gjatë intervistës në Eurovizion

më 5.2019 - Alsat-M

Gjatë një interviste që realizohet në Eurovizion me të gjithë pjesëmarrësit, përfaqësuesja e Shqipërisë Jonida Maliqi e ka gjetur pak të vështirë. Këngëtarja përfaqësuese e Shqipërisë me një anglishte...

Me dhëmbët jashtë gjithë kohës/ Jonida Maliqi lë nam në intervistën në Eurovision, i rreshton gafat njëra pas tjetrës

më 5.2019 - Lexo

Jonida Maliqi do të përfaqësojë Shqipërinë në Eurovision me këngën “Ktheju tokës”. Ashtu siç është edhe protokolli i Eurovisionit, këngëtarët merren në pyetje. Radha i erdhi edhe Maliqit, e cila nuk ishte...

“Një kurs për anglisht kushton sa një çantë e Jonida Maliqit”

më 5.2019 - Insajderi

Jonida Maliqi është këngëtarja e cila e ka përfaqësuar Shqipërinë në festivalin ‘Eurovision’. Përpos vokalit dhe punës që ajo e bën në muzikë, nuk e lë anash edhe investimin në garderobën e saj. Vetëm...

Jonida Maliqi lë nam me anglishten në Eurovizion. Gjen shpëtim në shqip…( me video )

më 5.2019 - Standard

Këngëtarja shqiptare është ngatërruar disa herë gjatë konferencës për shtyp, duke mos gjetur fjalën e përshtatshme për të thënë “Fasadë”. Të gjithë e mbajnë mend skandalin e këngëtares shqiptare në Eurovizion,...

Jonida Maliqi habit me anglishten e saj në Eurovizion, përmend fjalën “Fasadë”

më 5.2019 - Neshesh

Këngëtarja shqiptare është ngatërruar disa herë gjatë konferencës për shtyp duke mos gjetur fjalën e përshtatshme për të thënë “Fasadë”. Të gjithë e mbajnë mend ska.ndalin e këngëtares shqiptare në Eurovizion...

Jonida Maliqi habit me anglishten e saj në Eurovizion, përmend fjalën “Fasadë”

më 5.2019 - Neshesh

Këngëtarja shqiptare është ngatërruar disa herë gjatë konferencës për shtyp duke mos gjetur fjalën e përshtatshme për të thënë “Fasadë”. Të gjithë e mbajnë mend ska.ndalin e këngëtares shqiptare në Eurovizion...

‘Mallkimi’ i anglishtes prek edhe Jonida Maliqin

më 5.2019 - Opinion

Këngëtarja Jonida Maliqi do të përfaqësojë në këtë edicion të Eurovision Shqipërinë me këngën “Kthehu Tokës” . Por duket se ‘fati i keq’ me anglishten e ka ndjekur edhe këngëtaren Jonida Maliqi. Në një...

Jonida Maliqi "mikson" anglishten me shqipen

më 5.2019 - Albeu

Jonida Maliqi do të jetë përfaqësuese e Shqipërisë në festivalin e përvitshëm "Eurovision 2019" i cili këtë vit do të mbahet në Izrael. Ajo u shpall fituese e festavilit të 57 në RTSH me këngën "Ktheju...

Gafë nga Jonida Maliqi teksa fliste anglisht! Ajo vendosi t’i injorojë të gjithë.

më 5.2019 - Sovrani

Këngëtarja Jonida Maliqi ditën e nesërme pritet që të përfaqësojë Shqipërinë në skenën e madhe të Eurovision-it, në qytetin izraelit Tel Aviv me këngën “Ktheju Tokës”. Intervistat që ka dhënë këngëtarja...

Kritikohet për anglishten e dobët – Jonida Maliqi reagon në gjuhën angleze

më 5.2019 - Insajderi

Këngëtarja Jonida Maliqi, e cila do të përfaqësojë nesër Shqipërinë në Eurovision 2019 me këngën “Ktheju Tokës”, ka reaguar pas kritikave për anglishten e saj të dobët në intervistën e dhënë për edicionin...

Jonida Maliqi lë “nam” para konkurrimit në Eurovision

më 5.2019 - Neshesh

Këngëtarja e njohur Jonida Maliqi do të përfaqësojë Shqipërinë në festivalin më të madh evropian ‘Eurovison’ që zhvillohet në Izrael. Jonida Maliqi merë pjesë në këtë festival me këngën “Ktheju tokës”...

“Aj em not llajk ë ë ë FASADË”, Jonida Maliqi na bën horë në Eurovision

më 5.2019 - GazetaBlic

Jonida Maliqi ka disa ditë që po qëndron në Tel Aviv, atje ku dhe po mbahet “Eurovision 2019”, shkruan GazetaBlic. Këngëtarja e cila do të përfaqësojë Shqipërinë me këngën “Ktheju Tokës” do të këndojë...

Anglishtja e Jonida Maliqit sikur e Hashim Thaçit

më 5.2019 - Bota Press

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi siç dihet ditën e nesërme do të këndojë këngën “Ktheju Tokës” në gjysmë finalen e dytë të Eurovizion. Këngëtarja gjatë gjithë kësaj kohe ka marrë pjesë në një sërë eventesh...

Anglishtja e Jonida Maliqit sikur e Hashim Thaçit

më 5.2019 - Insajderi

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi siç dihet ditën e nesërme do të këndojë këngën “Ktheju Tokës” në gjysmë finalen e dytë të Eurovizion. Këngëtarja gjatë gjithë kësaj kohe ka marrë pjesë në një sërë eventesh...

Jonida Maliqi lë “nam” para konkurrimit në Eurovision, në rrjet nuk përmbahen

më 5.2019 - Gazeta Tema

Shqipëria këtë vit përfaqësohet nga Jonida Maliqi në Eurovision. Ajo ka dhënë një intervistë para konkurrimit. Por, anglishtja e saj nuk është edhe aq e mirë. Për këtë arsye, në rrjet ka plasur gallata,...

Jonida Maliqi jep intervista në Izrael, anglishtja e saj lë shumë për të dëshiruar

më 5.2019 - Prive

Këngëtarja Jonida Maliqi këtë vit përfaqëson shqiptarët në festivalin e madh europian të këngës. Ajo ndodhet prej ditësh në Izreal duke promovuar këngën e saj dhe Shqipërinë, ndërsa ka dhënë edhe intervista...

VIDEO/ Jonida Maliqi si Eneda Tarifa, zhgënjen me anglishten në Eurovision

më 5.2019 - Java News

Shqipëria këtë vit përfaqësohet nga Jonida Maliqi në Eurovision. Ajo ka dhënë një intervistë para konkurrimit. Por, anglishtja e saj nuk është edhe aq e mirë. Për këtë arsye, në rrjet ka plasur gallata,...

Jonida Maliqi bënë gabime gjatë intervistës në Eurovision

më 5.2019 - Arbresh

Jonida Maliqi ka disa ditë që po qëndron në Tel Aviv, atje ku dhe po mbahet “Eurovision 2019”. Këngëtarja e cila do të përfaqësojë Shqipërinë me këngën “Ktheju Tokës” do të këndojë në natën e dytë gjysmëfinale,...

Jonida Maliqi lë “nam” para konkurrimit në Eurovision

më 5.2019 - Tetova1

Këngëtarja e njohur Jonida Maliqi do të përfaqësojë Shqipërinë në festivalin më të madh evropian ‘Eurovison’ që zhvillohet në Izrael. Jonida Maliqi merë pjesë në këtë festival me këngën “Ktheju tokës”...

Jonida Maliqi lë “nam” me anglishten para konkurrimit në Eurovision, në rrjet nuk përmbahen

më 5.2019 - Lexo

Shqipëria këtë vit përfaqësohet nga Jonida Maliqi në Eurovision. Ajo ka dhënë një intervistë para konkurrimit. Por, anglishtja e saj nuk është edhe aq e mirë. Për këtë arsye, në rrjet ka plasur gallata,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK