http://kariera.mk

E kritikuan se e veshi fustanin e njëjtë disa herë, reagon Vlora Çitaku

më 5.2019 - RTV 21

“Paska pasë kohë njëri më e numëru sa herë e kam veshë të njëjtin fustan” Ambasadorja e Kosovës në Shtetet e Bashkuara, Vlora Çitaku është njëra prej politikaneve  më të dashura. Me paraqitjet e saj elegante...

Vlora Çitaku tallet me kritikët: Pas shumë kërkesave, e vesha fustanin prapë

më 5.2019 - Tetova Sot

Ambasadorja e Kosovës në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Vlora Çitaku është tallur me të gjithë kritikët e veshjes së saj në iftarin e shtruar nga presidenti amerikan, Donald Trump – raporton Periskopi....

Vlora Çitaku tallet me kritikët: Pas shumë kërkesave, e vesha fustanin prapë

më 5.2019 - InfoMagazin

Ambasadorja e Kosovës në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Vlora Çitaku është tallur me të gjithë kritikët e veshjes së saj në iftarin e shtruar nga presidenti amerikan, Donald Trump – raporton Periskopi....

Vlora Çitaku tallet me kritikët: Pas shumë kërkesave, e vesha fustanin prapë

më 5.2019 - Gazeta Monitor

Ambasadorja e Kosovës në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Vlora Çitaku është tallur me të gjithë kritikët e veshjes së saj në iftarin e shtruar nga presidenti amerikan, Donald Trump – raporton Periskopi....

Vlora Çitaku tallet me kritikët: Pas shumë kërkesave, e vesha fustanin prapë

më 5.2019 - Periskopi

Ambasadorja e Kosovës në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Vlora Çitaku është tallur me të gjithë kritikët e veshjes së saj në iftarin e shtruar nga presidenti amerikan, Donald Trump – raporton Periskopi....

Veshi në disa ngjarje të njëjtin fustan, Vlora Çitaku ka këtë përgjigje!

më 5.2019 - GazetaBlic

Presidenti i SHBA-së, Donald Trump, ditë më parë shtroi iftar në Shtëpinë e Bardhë. E prezent në këtë darkë të iftarit ka qenë edhe ambasadorja e Kosovës në ShBA, Vlora Çitaku, e cila ishte ulur përkrahë...

E veshi të njëjtin fustan në disa ngjarje, ironizohet me veshjen e Vlora Çitakut – ambasadorja qesh

më 5.2019 - Insajderi

Presidenti i ShBA-së, Donald Trump, ditë më parë shtroi iftar në Shtëpinë e Bardhë. E prezent në këtë darkë të iftarit ka qenë edhe ambasadorja e Kosovës në ShBA, Vlora Çitaku, e cila ishte ulur përkrahë...

Ndjekësi e kritikon se veshi fustanin e njëjtë në disa ngjarje, kështu i përgjigjet Vlora Çitaku

më 5.2019 - Fakti Ditor

Vlora Çitaku ditë më parë ishte e pranishme në Shtëpinë e Bardhë, ku presidenti Donald Trump shtroi iftar. Ambasadorja e Kosovës në SHBA, Vlora Çitaku ka ndarë fotografi nga darka e iftarit që e kishte...

E veshi në disa ngjarje të njëjtin fustan, ironizohet me veshjen e Vlora Çitakut – ambasadorja qesh

më 5.2019 - Insajderi

Presidenti i ShBA-së, Donald Trump, ditë më parë shtroi iftar në Shtëpinë e Bardhë. E prezent në këtë darkë të iftarit ka qenë edhe ambasadorja e Kosovës në ShBA, Vlora Çitaku, e cila ishte ulur përkrahë...

Ndjekësi e kritikon se veshi fustanin e njëjtë në disa ngjarje, kështu i përgjigjet Vlora Çitaku

më 5.2019 - AlbPortali

Vlora Çitaku ditë më parë ishte e pranishme në Shtëpinë e Bardhë, ku presidenti Donald Trump shtroi iftar. Loading... Ambasadorja e Kosovës në SHBA, Vlora Çitaku ka ndarë fotografi nga darka e iftarit...

Ndjekësi e kritikon se veshi fustanin e njëjtë në disa ngjarje Vlora Çitaku

më 5.2019 - Arbresh

Vlora Çitaku ditë më parë ishte e pranishme në Shtëpinë e Bardhë, ku presidenti Donald Trump shtroi iftar. Ambasadorja e Kosovës në SHBA, Vlora Çitaku ka ndarë fotografi nga darka e iftarit që e kishte...

Veshi në disa ngjarje të njëjtin fustan – ambasadorja qesh me komentin e fansit

më 5.2019 - Bota Press

Presidenti i SHBA-së, Donald Trump, ditë më parë shtroi iftar në Shtëpinë e Bardhë. E prezent në këtë darkë të iftarit ka qenë edhe ambasadorja e Kosovës në ShBA, Vlora Çitaku, e cila ishte ulur përkrahë...

Veshi në disa ngjarje të njëjtin fustan – ambasadorja Çitakut qesh me komentin e fansit

më 5.2019 - Periskopi

Presidenti i SHBA-së, Donald Trump, ditë më parë shtroi iftar në Shtëpinë e Bardhë. E prezent në këtë darkë të iftarit ka qenë edhe ambasadorja e Kosovës në ShBA, Vlora Çitaku, e cila ishte ulur përkrahë...

Veshi në disa ngjarje të njëjtin fustan – ambasadorja qesh me komentin e fansit

më 5.2019 - Periskopi

Presidenti i SHBA-së, Donald Trump, ditë më parë shtroi iftar në Shtëpinë e Bardhë. E prezent në këtë darkë të iftarit ka qenë edhe ambasadorja e Kosovës në ShBA, Vlora Çitaku, e cila ishte ulur përkrahë...

Akuzohet se piu verë në iftarin e shtruar nga Trump, reagon Vlora Çitaku!

më 5.2019 - Neshesh

Ambasadorja e Kosovës në SHBA, Vlora Çitaku mbrëmë ishte e ftuar në iftar të organizuar nga presidenti Donald Trump. Vlora ishte ajo, e cila në Instagram ka publikaur një fotografi të realizuar mbrëmë...

Akuzohet se piu verë në iftarin e shtruar nga Trump, reagon Vlora Çitaku!

më 5.2019 - RTV 21

Reagimi i Vlores Ambasadorja e Kosovës në SHBA, Vlora Çitaku mbrëmë ishte e ftuar në iftar të organizuar nga presidenti Donald Trump. Vlora ishte ajo, e cila në Instagram ka publikaur një fotografi  të...

Akuzohet se piu verë në iftar të shtruar nga Trump, reagon Vlora Çitaku!

më 5.2019 - RTV 21

Reagimi i Vlores Ambasadorja e Kosovës në SHBA, Vlora Çitaku mbrëmë ishte e ftuar në iftar të organizuar nga presidenti Donald Trump. Vlora ishte ajo, e cila në Instagram ka publikaur një fotografi  të...

Akuzohet se piu verë në iftarin e shtruar nga Trump, reagon Vlora Çitaku!

më 5.2019 - Tetova1

Ambasadorja e Kosovës në SHBA, Vlora Çitaku mbrëmë ishte e ftuar në iftar të organizuar nga presidenti Donald Trump. Vlora ishte ajo, e cila në Instagram ka publikaur një fotografi të realizuar mbrëmë...

‘Akuzohet’ se piu verë në darkën e iftarit të shtruar nga Trump, reagon Vlora Çitaku!

më 5.2019 - GazetaBlic

Vlora Çitaku ambasadorja e Kosovës në SHBA mbrëmë kishte darkuar me presidentin Donald Trump, shkruan GazetaBlic. Trump, kishte ftuar të pranishmit për iftar pasi që është muaji Ramazan. Vlora, sapo ka...

‘Akuzohet’ se piu verë në darkën e iftarit të shtruar nga Trump, reagon Vlora Çitaku

më 5.2019 - Bota Press

Vlora Çitaku ambasadorja e Kosovës në SHBA mbrëmë kishte darkuar me presidentin Donald Trump. Trump kishte ftuar të pranishmit për iftar pasi që është muaji Ramazan.Vlora, sapo ka ndarë me ndjekësit në...

‘Akuzohet’ se piu verë në darkën e iftarit të shtruar nga Trump, reagon Vlora Çitaku!

më 5.2019 - Gazeta Observer

Vlora Çitaku ambasadorja e Kosovës në SHBA mbrëmë kishte darkuar me presidentin Donald Trump Trump, kishte ftuar të pranishmit për iftar pasi që është muaji Ramazan.Vlora, sapo ka ndarë me ndjekësit në...

Vlora Çitaku në iftar? E ftuar nga Trump…

më 5.2019 - Te Sheshi

Presidenti amerikan Donald Trump shtroi mbrëmë një iftar në shtëpinë e Bardhë, dhe kjo është hera e dytë që bën një gjë të tillë. Trump nisi fjalimin e tij duke thënë se “është një kohë shumë e vrazhdë”...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK