http://kariera.mk

Selena Gomez: Mediat sociale janë të tmerrshme për të rinjtë

më 5.2019 - Telegrafi

(Selena Gomez, foto: Gareth Cattermole/Getty Images/Guliver)

Yjet shkëlqejnë në tapetin e kuq të Kanë 2019

më 5.2019 - Shekulli

Yjet e famshëm sollën shkëlqim dhe magji në Festivalin e Kanës, këtë vit. Ka qenë Haider Ackermann që ka veshur Tilda Swinton, ikonë e stilit dhe mes të parave mbretëresha në tapetin e kuq të edicionit...

Festivali i Kanës 2019: Yjet që shkëlqyen në tapetin e kuq

më 5.2019 - Top Channel

Yjet e famshëm sollën shkëlqim dhe magji në Festivalin e Kanës, këtë vit. Këto janë veshjet më të bukura të mbrëmjes, që nuk duhen humbur. Shteti shqiptar ishte pjesë e festivalit të Filmit në Kanë këtë...

Fustanet më të bukura të yjeve në Festivalin e Kanës

më 5.2019 - Telegrafi

Selena Gomez (Foto: Matt Winkelmeyer/Getty Images/Guliver)

Festivali i Cannes 2019, veshjet më të bukura në tapetin e kuq

më 5.2019 - BalkanWeb

Në fund, dyshimet e pritjes janë zbuluar. Ka qenë Haider Ackermann që ka veshur Tilda Sëinton, ikonë e stilit dhe mes të parave mbretëresha në tapetin e kuq të edicionit të 72 të Festivalit të Cannes,...

E papritur, modelja e njohur shqiptare takon Selena Gomez-in

më 5.2019 - Blitz

Mbrëmjen e djeshme zyrtarisht ka ngritur siparin Festivali i 72 i Kanës dhe pjesmarrës kanë qenë disa nga figurat më të njohura të kinematografisë e jo vetëm. Ata parakluan në tapetin e kuq dhe dukejne...

Eva Longoria, e çarë e eksagjeruar në Festivalin e Cannes

më 5.2019 - BalkanWeb

Në botën e spektaklit, muaji maj bën rimë me Festivalin e Cannes. Në takimin vjetor me kinemanë zbresin yjet më të famshëm të botës. Në mbrëmjen e inaugurimit nuk kanë munguar në tapetin e kuq, nga Selena...

Veshjet më të bukura të Festivalit të Filmit në Kanë (FOTO LAJM)

më 5.2019 - Albeu

Festivali i filmit në Kanë, është një ritual i përvitshëm. Në të marrin pjesë aktorë e personazhe të famshëm. Ky festival do të publikojë për 10 ditë pra deri më datën 25 maj, disa nga produksionet e filmit...

Filmi kosovar, në festivalin e Cannes

më 5.2019 - Albinfo

Në kërkim të bashkëprodhimeve dhe hapjes së mundësive të reja për filmin kosovar, Qendra Kinematografike e Kosovës edhe sivjet ka zënë vend në tregun e festivalit të Cannes. Stenda e përbashkët e Kosovës...

Festivali i Filmit në Kanë u hap zyrtarisht, shikoni si u veshën vipat në tapetin e kuq

më 5.2019 - Portalb

Festival i 72-të i Filmit në Kanë është hapur zyrtarisht! Nga data 14 maj deri më 25 maj, personazhet e famshëm do të promovojnë filmat e tyre, por edhe do të parakalojnë në tapetin e kuq, transmeton Class....

Këto janë fustanet më të bukura në festivalin e Kanës

më 5.2019 - Insajderi

Edicioni i 72-të i Festivalit të Kanës është hapur dje me premierën e filmit “The Dead Don’t Die” me regjisorin amerikan, Jim Jarmusch. Edhe këtë herë kanë marrë pjesë shumë figura të njohura ndërkombëtare....

Selena Gomez rrëmben vëmendjen e të pranishmëve me paraqitjen e parë në festivalin e Kanës

më 5.2019 - Telegrafi

Selena Gomez (Foto by Gareth Cattermole/Getty Images/Guliver)

Festivali i Kanës 2019 zbret në tapetin e kuq

më 5.2019 - Ekonomia Online

Ka nisur mbrëmjen e së martës në Rivierën Franceze, Festivali i Kanës. Ndërsa fokusi i festivalit janë filmat, gjithmonë janë veshjet e yjeve në tapetin e kuq që komentohen. Edicioni i 72-të i festivalit...

Foto/ Nis festivali i Kanës, yjet shkëlqejnë në tapetin e kuq

më 5.2019 - Opinion

Ditën e djeshme (14 maj) është çelur zyrtarisht sipari i edicionit të 72-të të festivalit të Kanës. Në hapjen e këtij festivali ku për 10 ditë deri më 25 maj do të prezantohen prodhimet kinematografik...

Sa me fat! – Modelja kosovare takohet me Selena Gomez në Kanë

më 5.2019 - Prive

Ka filluar Festivali Ndërkombëtar i Filmit në Kanë. Në mesin e shumë yjeve të pranishëm, ishte edhe këngëtarja shumë e dashur për publikun, Selena Gomez. Me të u takua modelja shqiptare, Heidi Lushtaku,...

Kosova me pavijon në Edicionin e 72-të të Festivalit të Kanës

më 5.2019 - Kallxo

Edhepse asnjë film kosovar nuk do të jetë pjesëmarrës i Edicionit të 72-të të festivalit të filmit në Kanës të Francës, Kosova nuk do të mungojë në këtë festival. Qendra Kinematografike e Kosovës për të...

Veshjet më të mira në Festivalin e Kanës

më 5.2019 - RTV 21

Ja cilat janë yjet që shlëlqyen mbrëmë Festivali i Kanës nisi mbrëmjen e së martës në Rivierën Franceze. Krahas filmave që janë fokusi kryesor i festivalit, vëmendje të madhe marrin edhe parakalimet e...

Heidi Lushtaku pozon përkrah Selena Gomez-it

më 5.2019 - GazetaBlic

Modelja kosovare Heidi Lushtaku ka shkëlqyer sonte në tapetin e kuq të Festivalit të Filmit në Cannes Para disa dite Heidi Lushtaku ishte në ethe pasi që burri i saj, Robin Krasniqi e humbi titullin e...

Modelja e njohur shqiptare fotografohet me Selena Gomez

më 5.2019 - Insajderi

Modelja e njohur dhe partnerja e boksierit shqiptar, Robin Krasniqit, ka marrë pjesë së fundmi në festivalin ndërkombëtar të filmit në Kanë, ku ishin të pranishëm figura të njohura të Hollyëood-it. Heidi...

Kosova në Cannes synon të hapë dyer të reja për kinematografinë

më 5.2019 - Ekonomia Online

Shtandi i Kosovës për të tetin vit me radhë është vendosur në hapësirat e Festivalit Ndërkombëtar të Filmit në Cannes të Francës. Të martën, kur edhe është hapur zyrtarisht njëri prej festivaleve më të...

Veshjet më të mira në Festivalin e Kanës

më 5.2019 - Sovrani

Ja cilat janë yjet që shlëlqyen mbrëmë Festivali i Kanës nisi mbrëmjen e së martës në Rivierën Franceze. Krahas filmave që janë fokusi kryesor i festivalit, vëmendje të madhe marrin edhe parakalimet e...

Modelja shqiptare takohet me Selena Gomez

më 5.2019 - Sovrani

Mbrëmë ka filluar Festivali Ndërkombëtar i Filmit në Kanë. Selena Gomez ishte në mesin e yjeve që morën pjesë në natën e parë të këtij festivali, shkruan lajmi.net. E pranishme ishte edhe modelja Heidi...

Pas humbjes së Haxhi Krasniqit, bashkëshortja e tij publikon fotografi me këtë person

më 5.2019 - Periskopi

Në Francë po mbahet edicioni i 72-të i Festivalit të Kanës. Në këtë event prestigjioz të filmit është duke marrë pjesë edhe modelja kosovare, Heidi Lushtaku. Ajo madje është takuar me këngëtaren me famë...

Ka nisur Festivali i Kanës, ndërsa Eva Longoria merr gjithë vëmendjen

më 5.2019 - Telegrafi

Eva Longoria (Foto: Gareth Cattermole/Getty Images/Guliver)

Heidi Lushtaku publikon fotografi me Selena Gomez

më 5.2019 - RTV 21

Heidi dhe Selena po duken majft bukur Modelja e njohur, Heidi Lushtaku është pjesë e pandashme e mediave roze. Me publikimin e fotografive të ndryshme ajo arrin që gjithmonë të rrëmbej vëmendjen e fansave....

Hapet Pavijoni i Kosovës në edicionin e 72-të të Kanës

më 5.2019 - Koha.net

Për të tetin vit me radhë Qendra Kinematografike e Kosovës vazhdon të jetë prezent në Festivalin e Kanës me pavijon në tregun më të madh të filmit në botë ‘Marche Du Film’, bëhet e ditur përmes një komunikate...

Heidi Lushtaku publikon foto me Selena Gomez

më 5.2019 - Arbresh

Heidi Lushtaku ka shkëlqyer sonte në tapetin e kuq të Festivalit të Filmit në Cannes. Para disa dite Heidi Lushtaku ishte në ethe pasi që burri i saj, Robin Krasniqi e humbi titullin e kampionit të Europës...

Hapet Pavijioni i Kosovës në festivalin prestigjioz të Kanës

më 5.2019 - Albinfo

Edhe këtë vit, për herën e tetë me radhë, është hapur Pavijoni i Kosovës në kuadër të Festivalit të Kanës në Francë, përcjell albinfo.ch. Këtë herë, Kosova do të ketë pavijonin e përbashkët me Shqipërinë,...

Heidi Lushtaku shkëmben puthje me Selena Gomez në Festivalin e Kanës

më 5.2019 - Gazeta Observer

Në Francë po mbahet edicioni i 72-të i Festivalit të Kanës. Në këtë event prestigjioz të filmit është duke marrë pjesë edhe modelja kosovare, Heidi Lushtaku. Ajo madje është takuar me këngëtaren me famë...

Hapet Pavijoni i Kosovës në Edicionin e 72 të Festivalit të Kanës

më 5.2019 - KosovaLive360

Për të tetin vit me radhë Qendra Kinematografike e Kosovës vazhdon të jetë prezentnë festivalin e Kanës me pavijon në tregun më të madh të filmit në botë ‘Marche Du Film’. Ky është edicioni 72-të i Festivalit...

Hapet Pavijoni i Kosovës në Edicionin e 72të Festivalit të Kanës

më 5.2019 - Fakti Ditor

Për vitin e tetë me radhë Qendra Kinematografike e Kosovës vazhdon të jetë prezente në festivalin e Kanës me pavijon në tregun më të madh të filmit në botë ‘Marche Du Film’ . Ky është edicioni 72-të i...

Hapet Pavijoni i Kosovës në Edicionin e 72të Festivalit të Kanës

më 5.2019 - AlbPortali

Për vitin e tetë me radhë Qendra Kinematografike e Kosovës vazhdon të jetë prezente në festivalin e Kanës me pavijon në tregun më të madh të filmit në botë ‘Marche Du Film’ . Loading... Ky është edicioni...

Hapet Pavijoni i Kosovës në Edicionin e 72-të Festivalit të Kanës

më 5.2019 - Arbresh

Për vitin e tetë me radhë Qendra Kinematografike e Kosovës vazhdon të jetë prezente në festivalin e Kanës me pavijon në tregun më të madh të filmit në botë ‘Marche Du Film’ . Ky është edicioni 72-të i...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK