http://kariera.mk

Horoskopi ditor, 16 maj 2019

më 5.2019 - RTV 21

Dashi Gjatë kësaj dite do i shprehni edhe më shumë ndjenjat dhe do jeni më në formë. Dielli do ju ngrohë zemrat dhe do i shprehni me tepër mendimet. Për ju që keni një lidhje do jetë një dite me shumë...

Më thuaj përqafimin e preferuar, të të tregoj si je në dashuri

më 5.2019 - Koha Jone

Përzgjedhja juaj tregon shumë për dashurinë që keni ndaj partnerit apo partneres. A – Kjo konsiderohet si një përqafim miqësor. Ju e keni të vështirë të hapni zemrën dhe nuk flisni me këdo. Jeni shumë...

Dy gjërat që çdo person i mëson nga beqaria

më 5.2019 - Gazeta Observer

Të gjithë kemi pasur presion nga shoqëria për të menduar se beqaria është gjë e keqe. Nëse jeni beqare, mendimi i përgjithshëm është se ka diçka gabim me ju. Por, kjo nuk është aspak e vërtetë Megjithëse...

Cilat janë dy shenjat më me fat për sot, e mërkurë 15 maj 2019?

më 5.2019 - Periskopi

Cilat janë dy shenjat më me fat për sot, e mërkurë 15 maj 2019? DASHI Gjatë kësaj dite do jeni gjithë kohës në kërkim të qetësisë dhe harmonisë. Nëse jeni në një lidhje do doni të merreni vesh mirë me...

Horoskopi ditor, 15 maj 2019

më 5.2019 - RTV 21

Dashi Gjatë kësaj dite do jeni gjithë kohës në kërkim të qetësisë dhe harmonisë. Nëse jeni në një lidhje do doni të merreni vesh mirë me atë që keni në krah dhe do luftoni me mendimet e këqija që mund...

Cilat janë dy shenjat më me fat për sot, e mërkurë 15 maj 2019?

më 5.2019 - Bota.al

Cilat janë dy shenjat më me fat për sot, e mërkurë 15 maj 2019? DASHI Gjatë kësaj dite do jeni gjithë kohës në kërkim të qetësisë dhe harmonisë. Nëse jeni në një lidhje do doni të merreni vesh mirë me...

Tre hapa për të zgjedhur një karrierë

më 5.2019 - Ekonomia Online

Shpesh vëmë re njerëz të cilët nuk kanë mbaruar një universitet, por kanë një biznes të suksesshëm, apo mjek të cilët bëjnë karrierë në politikë dhe inxhinier në biznes. Si ia dolën këta njerëz të ngjiten...

Këto 5 gjëra nuk duhet t’i bëni asnjëherë për partnerin

më 5.2019 - Portalb

Çdo grua dëshiron të ketë një marrëdhënie të lumtur. Megjithatë, shumë shpesh gratë shkojnë shumë larg dhe sakrifikojnë lumturinë e tyre në emër të dashurisë, shkruan Class . Në këtë artikull në fakt do...

Zgjidh mes Hënës, Diellit apo yllit dhe dhe zbulo llojin e karmës që po ndjek pas

më 5.2019 - Bota.al

Ekziston një mundësi e madhe që, ajo që ju ndodh, ju ndodh për shkak të karmas së keqe. Epo, nëse doni të zbuloni se si t’i zgjidhni më tej këto probleme dhe të përmirësoni karman tuaj, thjesht zgjidhni...

Këto 5 gjëra nuk duhet t’i bëni asnjëherë për partnerin

më 5.2019 - InfoMagazin

Çdo grua dëshiron të ketë një marrëdhënie të lumtur. Megjithatë, shumë shpesh gratë shkojnë shumë larg dhe sakrifikojnë lumturinë e tyre në emër të dashurisë, shkruan Class . Në këtë artikull në fakt do...

Si mësojnë më shpejt njerëzit e zgjuar

më 5.2019 - Ekonomia Online

Si një ndërmarrës që punon shumë ju përballeni me një numër të madh sfidash, secila prej të cilave duhet të zgjidhet për të rritur biznesin tuaj më tej. Por për të gjetur këto zgjidhje, ju duhet ta përdorni...

Këto 5 gjëra nuk duhet t’i bëni asnjëherë për partnerin

më 5.2019 - Insajderi

Çdo grua dëshiron të ketë një marrëdhënie të lumtur. Megjithatë, shumë shpesh gratë shkojnë shumë larg dhe sakrifikojnë lumturinë e tyre në emër të dashurisë. Në këtë artikull në fakt do të gjeni 5 gjërat...

Horoskopi ditor: 14 maj 2019

më 5.2019 - Periskopi

Dashi Më në fund fati në punë ju buzëqesh, dhe nëse keni pritur një përgjigje prej shumë kohësh, ka ardhur momenti për ta marrë. Takimet që mund të lindin në ditët e ardhshme, do të jenë mjaft të favorizuara....

Horoskopi për ditën e hënë, 13 maj 2019!

më 5.2019 - Vizion Plus

Dashi Fillimi i javës do ju gjejë të karikuar me energji, Në këtë moment do të ndiheni si luftëtarë të vërtetë, gati për të mposhtur çdo pengesë. Ndoshta ndonjë projekt që keni zhvilluar javëve të fundit...

Horoskopi ditor, 13 maj 2019

më 5.2019 - RTV 21

Dashi Marsi dhe Jupiteri do jenë rivalë të fortë gjatë kësaj dite dhe duke u përballur me njëri-tjetrin mund të sjellin probleme tek jeta juaj. Nëse keni një lidhje, jeta juaj nuk do jetë shumë e ekuilibruar....

Horoskopi javor, 13 maj deri 19 maj 2019

më 5.2019 - Portalb

Dashi Dashura: Dashuria këtë javë nuk do të ketë rezultate pozitive, por që nga e premtja ju mund të gjeni marrëveshjen me partnerin që gjatë ditëve të para duket se ka humbur. Nga e premtja ju do të rifitoni...

Horoskopi ditor, e Hënë 13 Maj 2019

më 5.2019 - Java News

Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Fillimi i javës do ju gjejë të karikuar me energji, Në këtë...

Horoskopi ditor, e diel 12 maj 2019

më 5.2019 - Sot News

Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Dashuria: Një ditë pozitive, veçanërisht në dashuri. Ardhja e Hënës do të sjellë aq shumë...

Ky është horoskopi për ditën e sotme

më 5.2019 - Gazeta Observer

Dashi Dashuria: Një ditë pozitive, veçanërisht në dashuri. Ardhja e Hënës do të sjellë aq shumë pozitivitet, si për çiftet dhe ata që janë vetëm. Pra, shumë projekte për të ndarë, atëherë, për ata që tashmë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK