http://kariera.mk

Ish-burri i Khloe Kardashian tregon se ka pasur marrëdhënie intime me më shumë se 2000 femra

më 5.2019 - Klan Kosova

I shumë përfoluri Lamar Odom, ish-bashkëshorti i Khloe Kardashian, ka treguar se është i varur nga seksi. “Unë kam qenë i obsesionuar pas seksit për aq kohë sa unë mund të kujtoj,” Lamar Odom shkruan në...

Ish-bashkëshorti i Khloe Kardashian tregon se ka pasur marrëdhënie intime me më shumë se 2000 femra

më 5.2019 - Telegrafi

(Lamar Odom dhe Khloe Kardashian,foto:Getty Images/Guliver)

Ish-bashkëshorti i Khloe Kardashian tregon për tradhëtitë gjatë martesës

më 5.2019 - Sovrani

Ish-bashkëshorti i Khloe Kardashian, Lamar Odom ka treguar se ka qenë i obsesionuar pas seksit. “Unë kam qenë i obsesionuar pas seksit për aq kohë sa unë mund të kujtoj,” Lamar Odom shkruan në librin e...

Ish-bashkëshorti i Khloe Kardashian tregon se ka pasur marrëdhënie intime

më 5.2019 - Arbresh

Ish-bashkëshorti i Khloe Kardashian, Lamar Odom ka treguar se ka qenë i obsesionuar pas seksit. “Unë kam qenë i obsesionuar pas seksit për aq kohë sa unë mund të kujtoj,” Lamar Odom shkruan në librin e...

Ish partneri i Khloe Kardashian flet për tradhtinë: “Duhet të kisha qenë më shumë burrë”

më 5.2019 - Blitz

Kanë kaluar 5 vjet qëkur Lamar Odom u nda nga Khloe Kardashian pas një martese 4 vjeçare. Por kampioni i NBA ka folur së fundmi mbi këtë temë duke u shprehur se i vjen keq për mënyrën si u transformuan...

Ish partneri i Khloe Kardashian flet për tradhtinë: “Duhet të kisha qenë më shumë burrë”

më 5.2019 - Sovrani

Kanë kaluar 5 vjet qëkur Lamar Odom u nda nga Khloe Kardashian pas një martese 4 vjeçare. Por kampioni i NBA ka folur së fundmi mbi këtë temë duke u shprehur se i vjen keq për mënyrën si u transformuan...

Ish-bashkëshorti i Khloe Kardashian shprehet i penduar për tradhtinë

më 5.2019 - Opinion

Personazhi televiziv Khloe Kardashian ka qenë rreth 5 vite më parë e martuar me basketbollistin Lamar Odom. Çifti i dhanë fund martesës së tyre për shkak të tradhtisë së basketbollistit  dhe mesa ndjenja...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK