http://kariera.mk

FOTOT: Alessandra Ambrosio “çmend demat” e Festivalit të Cannes

më 5.2019 - Gazeta Tema

Ajo është një nga modelet më të famshme të modës. Alessandra Ambrosio i ka lënë të gjithë pa fjalë teksa është shfaqur në tapetin e kuq të festivalit të Cannes me një fustan të kuq, që i nxirrte në pah...

Alessandra Ambrosio tregon se e kuqja i shkon po aq sa Bella Hadid!

më 5.2019 - Top Channel

Bella Hadid mori gjithë vëmendjen në një fustan të kuqërremtë në Festivalin e Filmit në Cannes në vitin 2016. Dhe Alessandra Ambrosio duket se është frymëzuar nga ajo ndërsa ajo mori pjesë në premierën...

Alessandra Ambrosio tregon se e kuqja i shkon po aq sa Bella Hadid!-FOTO

më 5.2019 - Infokusi

Bella Hadid mori gjithë vëmendjen në një fustan të kuqërremtë në Festivalin e Filmit në Cannes në vitin 2016. Dhe Alessandra Ambrosio duket se është frymëzuar nga ajo ndërsa ajo mori pjesë në premierën...

Alessandra Ambrosio, show seksi me të kuqe në Festivalin e Cannes

më 5.2019 - BalkanWeb

Ajo është një nga modelet më të famshme të modës. Alessandra Ambrosio i ka lënë të gjithë pa fjalë teksa është shfaqur në tapetin e kuq të festivalit të Cannes me një fustan të kuq, që i nxirrte në pah...

Alessandra Ambrosio, show përvëlues me të kuqe në Festivalin e Cannes

më 5.2019 - Sovrani

Ajo është një nga modelet më të famshme të modës. Alessandra Ambrosio i ka lënë të gjithë pa fjalë teksa është shfaqur në tapetin e kuq të festivalit të Cannes me një fustan të kuq, që i nxirrte në pah...

Fustani transparent, Alessandra tregon gjoksin pa sytjena

më 5.2019 - Tetova Sot

Një natë më parë ajo ishte bashkë me supermodele të tjera në tapetin e kuq. Dhe më vonë Alessandra Ambrosio bëri që të gjithë të kthejnë kokat për ta parë, derisa mori pjesë në darkën e përvjetorit të...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK