http://kariera.mk

Fansat e pakënaqur të GOT nisin një peticion

para 2 muajve - Klan Kosova

Mbi 200.000 fansa të serialit Game of Thrones e kanë nënshkruar peticionin për ribërjen e sezonit final. Peticioni i Change.org, i quajtur ” Ribërja e Game of Thrones Sezoni 8 me skenaristët kompetentë...

Fansat e pakënaqur të GOT nisin një peticion

para 2 muajve - Insajderi

Mbi 200.000 fansa të serialit Game of Thrones e kanë nënshkruar peticionin për ribërjen e sezonit final. Peticioni i Change.org, i quajtur ” Ribërja e Game of Thrones Sezoni 8 me skenaristët kompetentë...

‘Game of thrones’ tërbon fansat

para 2 muajve - Gazeta Telegraf

Episodi 5 i sezonit 8 të “Game of Thrones” ndau fansat për opinionet e tyre si asnjëherë më parë, pasi panë zhvillimet në betejë. Shumë prej tyre nuk e pëlqyen evolucionin e Daenerys (që me sa duket stonon...

Uaau! Simpsons paskan parashikuar fundin e ‘Game of Thrones’ vite më parë

para 2 muajve - Tetova Sot

“Game of Thrones” surprizoi fansat, ndërsa në episodin 5 të sezonit final 8 shfaqi një Daenerys në version të tërbuar, por si gjithnjë avangardë, “The Simspons” e kishin parashikuar më parë. Seriali i...

Episodi 5-të i GOT ka vlerësimin më të ulët në histori të serialit

para 2 muajve - KosovaLive360

Episodi i parafundit e i “Game of Thrones” ka marrë vlerësimin më të ulët në historinë e serialit. ** Ky artikull përmban spoilers për sezonin e tetë të “Game of Thrones ** “The Bells” momentalisht ka...

Regjisorët e “Game of Thrones” japin lajmin e mirë për fansat e serialit

para 2 muajve - Gazeta Telegraf

Seriali i njohur “Game of Thrones” është drejt fundit, ndërkohë që ka mbetur vetëm një seri për t’u transmetuar. Por pas përfundimit të këtij seriali regjisorët e tij kanë menduar të shfaqin edhe një dokumentar...

E pabesueshme, The Simpsons parashikuan para dy vitesh episodin e fundit të Game of Thrones

para 2 muajve - Koha Jone

Fansat e “The Simpson” kanë zbuluar se filmi i animuar ka parashikuar para dy vitesh skenën që la pa frymë ndjekësit e serialit “Game of Thrones”. Bëhet fjalë për momentin kur Daenerys Targaryen dhe dragoi...

Regjisorët e “Game of Thrones” japin lajmin e mirë për fansat e serialit

para 2 muajve - InfoMagazin

Seriali i njohur “Game of Thrones” është drejt fundit, ndërkohë që ka  mbetur vetëm një seri për t’u transmetuar. Por pas përfundimit të këtij seriali regjisorët e tij kanë menduar të shfaqin edhe një...

Fansat reagojnë ndaj çmendurisë së episodit të 5-të të GOT

para 2 muajve - KosovaLive360

Ka qenë një sezon me plot të papritura për fansat. **Ky artikull përmban spoilers për sezonin e tetë të “Game of Thrones ** Një dragua u vra në mënyrë që i frustroi të gjithë, të gjithë u nervozuan shumë...

The Simpsons e kishin parashikuar para dy vitesh episodin e fundit të Game of Thrones

para 2 muajve - GazetaBlic

Fansat e Game of Thrones ishin çuditur jashtëzakonisht shumë kur Daenerys Targaryen dhe dragoi i saj i fundit, papritmas dogjën Kings Landing deri në themele, duke vrarë me qindra burra, gra e fëmijë të...

Seriozisht? The Simpsons e kishin parashikuar para dy vitesh episodin e fundit të GOT

para 2 muajve - Prive

Fansat e Game of Thrones ishin çuditur jashtëzakonisht shumë kur Daenerys Targaryen dhe dragoi i saj i fundit, papritmas dogjën Kings Landing deri në themele, duke vrarë me qindra burra, gra e fëmijë të...

Regjisorët e “Game of Thrones” japin lajmin e mirë për fansat e serialit

para 2 muajve - Opinion

Seriali i njohur “Game of Thrones” është drejt fundit, ndërkohë që ka  mbetur vetëm një seri për t’u transmetuar. Por pas përfundimit të këtij seriali regjisorët kanë menduar të shfaqin edhe një dokumentar...

Personazhi i mirë u bë mizor: 700 fëmijë mbajnë emrin në nder të saj, flasin nënat

para 2 muajve - Periskopi

Episodi i fundit i Game of Thrones i la të shokuar shikuesit për masakrat dhe shkatërrimet që bëri një prej personazheve kryesore të tij, Daenerys Targaryen [Emilia Clarke]. Ajo u quajt Mbretëresha e Çmendur...

Betejën e mbretit të ‘Game of Thrones’ e parashikoi seriali ‘The Simpson’ dy vite më parë

para 2 muajve - Insajderi

Skenat e sezonit të tetë të ‘Game of Thrones’ i ka parashikuar seriali ‘The Simpsons’ dy vite më parë në një episod të tyre. Në vitin 2017 ky episod ishte titulluar ‘The Serfsons’ në të cilën familja e...

Fansat e Game of Thrones zhgënjehen pas çmendjes së Daenerys Targaryen

para 2 muajve - Insajderi

Teleshikuesit e Game of Thrones kanë mbetur të zhgënjyer pasi që Daenerys Targaryen e ka vërtetuar teorinë e “Mbretëreshës së çmendur”, gjatë episodit të parafundit të serisë Nëse beteja e Winterfell zhgënjeu...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK