http://kariera.mk

Bebe Rexha bën një koment jo fort të zakontë për veten!

më 5.2019 - Prive

Ajo ishte veshur e rregulluar që të shkonte e të pranonte çmimin e radhës që po i ndahej. Bebe Rexha kësaj here u shpërblye me çmimin Kënga më e Dëgjuar Pop për vitin 2018-të, ndërsa në eventin e Broadcast...

Bebe Rexha çudit me këtë koment, ja si e quan veten!

më 5.2019 - Sovrani

Bebe Rexha  u shpërblye me çmimin Kënga më e Dëgjuar Pop për vitin 2018-të, ndërsa në eventin e Broadcast Music INC zgjodhi të vishej me shije. Elegante dhe sensuale, me një setër elegante dhe pantallona...

Bebe Rexha rrëmbeu dy çmime në BMI Awards

më 5.2019 - Aktuale

Artistja e muzikës pop Bebe Rexha është vlerësuar përsëri për projektet e saj muzikore. Rexha rrëmbeu çmimin “Most performed pop song” dhe “Song of the year” për këngën e saj ‘Meant to be’ në bashkëpunim...

Bebe Rexha vlerësohet me dy çmime në BMI Awards

më 5.2019 - Alsat-M

Ylli i muzikës pop Bebe Rexha është vlerësuar sërish me çmime për punën e saj të madhe në industrinë muzikore. Ajo rrëmbeu çmimin “Most performed pop song” dhe “Song of the year” për këngën e saj ‘Meant...

Bebe Rexha e lodhur nga jeta e rrjeteve sociale: “Like” janë të vërtetë apo gënjeshtra se të duan

më 5.2019 - Telegrafi

Bebe Rexha (Foto by Rich Fury/Getty Images for The Recording Academy/Guliver)

Bebe Rexha e lodhur nga jeta e rrjeteve sociale

më 5.2019 - Lajm

Bebe Rexha po vazhdon me sukses të zhvillojë një karrierë prej këngëtareje në Shtetet e Bashkuara. Bukuroshja jonë është mjaft aktive në rrjetet sociale teksa po sjell imazhe dhe video të ndryshme nga...

Bebe Rexha rrëmbeu dy çmime në BMI Awards

më 5.2019 - Lajm

Artistja e muzikës pop Bebe Rexha është vlerësuar përsëri për projektet e saj muzikore. Rexha rrëmbeu çmimin “Most performed pop song” dhe “Song of the year” për këngën e saj ‘Meant to be’ në bashkëpunim...

Bebe Rexha mori dy çmime në “BMI Awards”

më 5.2019 - Tetova Sot

Bebe Rexha po vazhdon me sukses të zhvillojë një karrierë prej këngëtareje në Shtetet e Bashkuara. Bukuroshja jonë është mjaft aktive në rrjetet sociale teksa po sjell imazhe dhe video të ndryshme nga...

Bebe Rexha mori dy çmime në “BMI Awards”

më 5.2019 - Arbresh

Bebe Rexha po vazhdon me sukses të zhvillojë një karrierë prej këngëtareje në Shtetet e Bashkuara. Bukuroshja jonë është mjaft aktive në rrjetet sociale teksa po sjell imazhe dhe video të ndryshme nga...

Bebe Rexha rrëmben çmim në “BMI Pop Awards”

më 5.2019 - RTV 21

“Meant to Be” i sjell edhe një trofe artistes shqiptare Këngëtarja e njohur shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha mbrëmë ka rrëmbyer çmim në “BMI Pop Awards”. Artistja shqiptare me këngën “Meant to Be”...

Bebe Rexha e lodhur nga jeta e rrjeteve sociale: “Like” janë të vërtetë apo gënjeshtra se të duan

më 5.2019 - Periskopi

Bebe Rexha po vazhdon me sukses të zhvillojë një karrierë prej këngëtareje në Shtetet e Bashkuara. Bukuroshja jonë është mjaft aktive në rrjetet sociale teksa po sjell imazhe dhe video të ndryshme nga...

Bebe Rexha duket atraktive në BMI Awards, shpërblehet me çmimin “Kënga më performuese e vitit”

më 5.2019 - Telegrafi

Bebe Rexha në BMI Awards 2019. Foto: Getty Images/Guliver

Bebe Rexha shpërblehet me çmim në BMI Awards

më 5.2019 - Albinfo

Çmimet BMI janë ceremoni vjetore për kompozitorë në zhanre të ndryshme të organizuara nga Broadcast Music, Inc., duke nderuar autorët e këngëve dhe këngëtarët interpretues . Çmimi kryesor i muzikës pop...

Bebe Rexha shpërblehet me çmim në “BMI Awards”

më 5.2019 - InfoMagazin

Bebe Rexha ka arritur edhe një sukses në karrierë. Mbrëmë në Los Angeles u mbajt ceremonia e ndarjes së çmimeve “BMI”. Në mesin e shumë emrave të njohur, e ftuar në këtë ceremoni ishte edhe këngëtarja...

Bebe Rexha rrëmben çmim në “BMI Pop Awards”

më 5.2019 - Sovrani

“Meant to Be” i sjell edhe një trofe artistes shqiptare Këngëtarja e njohur shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha mbrëmë ka rrëmbyer çmim në “BMI Pop Awards”. Artistja shqiptare me këngën “Meant to Be”...

Bebe Rexha shpërblehet me çmim në “BMI Awards”

më 5.2019 - Ekonomia Online

Bebe Rexha ka arritur edhe një sukses në karrierë. Mbrëmë në Los Angeles u mbajt ceremonia e ndarjes së çmimeve “BMI”, shkruan lajmi.net. Në mesin e shumë emrave të njohur, e ftuar në këtë ceremoni ishte...

Bebe Rexha në BMI Awards, shpërblehet me çmimin “Kënga më performuese e vitit”

më 5.2019 - Arbresh

Çmimet BMI janë ceremoni vjetore për kompozitorë në zhanre të ndryshme të organizuara nga Broadcast Music, Inc, duke nderuar autorët e këngëve dhe këngëtarët interpretues. Çmimi kryesor i muzikës pop u...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK