http://kariera.mk

Sonte radha e Jonida Maliqit në Eurovision

më 5.2019 - Indeks.mk

Këngëtarja që përfaqëson Shqipërinë në Eurovizion, Jonida Maliqi do performojë sonte në gjysmëfinalen e dytë të edicionit të 64-rt  i cili po mbahet në Tel Aviv, Izrael. Ajo do këndojë shqip “Ktheju Tokës”...

Sonte radha e Jonida Maliqit në Eurovision

më 5.2019 - Alsat-M

Këngëtarja që përfaqëson Shqipërinë në Eurovizion, Jonida Maliqi do performojë sonte në gjysmëfinalen e dytë të edicionit të 64-rt  i cili po mbahet në Tel Aviv, Izrael. Ajo do këndojë shqip “Ktheju Tokës”...

Sonte radha e Jonida Maliqit në Eurovision

më 5.2019 - Tetova Sot

Këngëtarja që përfaqëson Shqipërinë në Eurovizion, Jonida Maliqi do performojë sonte në gjysmëfinalen e dytë të edicionit të 64-rt  i cili po mbahet në Tel Aviv, Izrael. Ajo do këndojë shqip “Ktheju Tokës”...

Sonte radha e Jonida Maliqit në Eurovision

më 5.2019 - Tetova Sot

Këngëtarja që përfaqëson Shqipërinë në Eurovizion, Jonida Maliqi do performojë sonte në gjysmëfinalen e dytë të edicionit të 64-rt  i cili po mbahet në Tel Aviv, Izrael. Ajo do këndojë shqip “Ktheju Tokës”...

Jonida Maliqi sonte përfaqëson Shqipërinë në Eurovizion

më 5.2019 - Arbresh

Në Tel Aviv të Izraelit sonte do të mbahet nata e dytë gjysmëfinale e festivalit ‘Eurovision 2019’. Janë gjithsej 18 shtete që do të garojnë, ndërsa vetëm 10 prej tyre do të arrijnë të kualifikohen në...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK