http://kariera.mk

Fero mohoi shtatzëninë e Arbenitës, por modelja postoi foton që na zbuloi gjithçka

më 5.2019 - Arbresh

Fero dhe Arbenita janë kthyer padyshim në një prej çifteve më të dashura e të komentuara në showbizz-in shqiptar. Së fundmi është komentuar gjerësisht në mediat rozë se Arbenita është shtatzënë dhe sigurisht...

Fero mohoi shtatëzaninë e Arbenitës ,por modelja postoi FOTON që na zbuloi gjithçka

më 5.2019 - Arbresh

Fero dhe Arbenita janë kthyer padyshim në një prej çifteve më të dashura e të komentuara në showbizz-in shqiptar. Së fundmi është komentuar gjerësisht në mediat rozë se Arbenita është shtatzënë dhe sigurisht...

Kështu mund të duket vajza e Arbenitës dhe Feros në të ardhmen

më 5.2019 - Iliria News

Arbenita Ismajli ose më mirë të themi e dashura e Feros, sepse kështu jemi mësuar ta quajmë, na tregoi se si mund të duket vajza e saj dhe e Feros, gjithmonë nëse çifti përfundojnë bashkë dhe krijojnë...

Arbenita Ismajli ‘tregon’ si mund të duket vajza e saj

më 5.2019 - Lajm

Arbenita në Instagram ka ‘treguar’ se si mund të duket fëmija i saj. Duke qenë se është aktive në rrjete sociale, edhe Arbenita Ismajli e ka ‘sfiduar’ veten duke provuar se si mund të duket fytyra e saj...

Kështu mund të duket vajza e Arbenitës dhe Feros në të ardhmen

më 5.2019 - Bota Press

Arbenita Ismajli ose më mirë të themi e dashura e Feros, sepse kështu jemi mësuar ta quajmë, na tregoi se si mund të duket vajza e saj dhe e Feros, gjithmonë nëse çifti përfundojnë bashkë dhe krijojnë...

Ja si mund te duket vajza e Arbenitës dhe Feros në të ardhmen

më 5.2019 - Sovrani

Arbenita Ismajli ose më mirë të themi e dashura e Feros, sepse kështu jemi mësuar ta quajmë, na tregoi se si mund të duket vajza e saj dhe e Feros, gjithmonë nëse çifti përfundojnë bashkë dhe krijojnë...

Arbenita Ismajli ‘tregon’ si mund të duket vajza e saj

më 5.2019 - Fakti Ditor

Duke qenë se është aktive në rrjete sociale, edhe Arbenita Ismajli e ka ‘sfiduar’ veten duke provuar se si mund të duket fytyra e saj si një fëmijë, shkruan lajmi.net. “A është kjo vajza ime?”, ka shkruar...

Arbenita Ismajli ‘tregon’ si mund të duket vajza e saj

më 5.2019 - AlbPortali

Duke qenë se është aktive në rrjete sociale, edhe Arbenita Ismajli e ka ‘sfiduar’ veten duke provuar se si mund të duket fytyra e saj si një fëmijë, shkruan lajmi.net. Loading... “A është kjo vajza ime?”,...

Me këtë fotografi Arbenita Ismajli vë në pah linjat e saja

më 5.2019 - Lajm

Arbenita Ismajli ka filluar të më bëhet një nga emrat më të komentuara në mediat rozë, shkruan lajmi.net. Modelja është në lidhje me reperin Fero, dhe kjo e ka bërë atë edhe më të pranishme në shoubizin...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK