http://kariera.mk

Princi Harry i drejtohet babait të tij: Të urrej

më 5.2019 - Telegrafi

(Prince Charles, Prince of Wales, Prince William, foto: John Phillips/Getty Images/Guliver)

Disney, film të animuar për bebin mbretëror Archie

më 5.2019 - BalkanWeb

Archie Harrison erdhi në jetë disa ditë më parë nga dukesha Meghan Markle dhe princi Harry. Që prej atëherë bebi mbretëror ka qenë në qendrën e vëmendjes të medieve duke tërhequr interesin e mbarë botës....

Zbulohen fshehtësitë e familjes mbretërore, Princi Harry urrente babain?

më 5.2019 - Prive

Princi Harry dhe Meghan Markle sapo janë bërë prindër të një vogëlushi Archie Harrison. Duka dhe Dukesha e Sussex mezi po presin të fillojnë një jetë të lumtur si familje në shtëpinë e tyre të re në Windsor....

Të urrej, Princi Harry drejtuar babait të tij

më 5.2019 - Prive

Princi Harry dhe Meghan Markle sapo janë bërë prindër të një vogëlushi Archie Harrison. Duka dhe Dukesha e Sussex mezi po presin të fillojnë një jetë të lumtur si familje në shtëpinë e tyre të re në Windsor....

William dhe Kate kanë takuar për herë të parë nipin Archie 9 ditë pas lindjes

më 5.2019 - Portalb

Më 6 maj Meghan dhe Harry u bënë prindër për herë të parë, teksa mirëpritën në jetën e tyre djalin Archie Harrison Mountbatten- Windsor, shkruan Bordo.al. Edhe pse mund të tingëllojë çuditshëm, duket se...

Princi William dhe dukesha takojnë anëtarin më të ri të familjes mbretërore

më 5.2019 - Alsat-M

Kate Middleton dhe Princi William i Britanisë së Madhe, edhe zyrtarisht e kanë takuar nipin e tyre Archien. Çifti mbretëror e kanë vizituar Princin Harry dhe gruan e tij Meghan Markle, dhe të birin e tyre...

Bebja mbretërore takon më në fund xhaxhain William dhe Kate Middleton

më 5.2019 - Prive

Kate Middleton dhe Princi William i Britanisë së Madhe, edhe zyrtarisht e kanë takuar nipin e tyre Archien. Çifti mbretëror e kanë vizituar Princin Harry dhe gruan e tij Meghan Markle, dhe të birin e tyre...

William dhe Kate takojnë për herë të parë nipin e tyre Archie

më 5.2019 - Gazeta Observer

Para pak ditësh Princ Harry dhe dukesha Meghan Markle janë bërë prindër për herë të parë. Media e huaja kanë zbuluar se çifti  Princ Wiliam dhe dukesha Kate Middleton e kanë takuar të voglin Archie në...

William dhe Kate takojnë për herë të parë nipin e tyre Archie

më 5.2019 - Opinion

Prej më shumë se një jave çifti mbretëror Princ Harry dhe dukesha Meghan Markle janë bërë prindër për herë të parë me vogëlushin  e tyre Archie. Por gjatë gjithë kësaj jave në media kanë qarkulluar lajme...

Kate Middleton dhe Princi William u takuan me foshnjën Archie!

më 5.2019 - Klan Kosova

Kate Middleton dhe Princi William kanë takuar zyrtarisht nipin e tyre – Archie! Çifti mbretëror vizitoi Princin Harry, gruan e tij Meghan Markle, dhe fëmijën e tyre, të martën, konfirmoi Pallati për People,...

Një javë pas lindjes, djali i Meghan dhe Prince Harry-t bëhet pjesë e filmave të animuar

më 5.2019 - Blitz

Djali i Meghan dhe Harry erdhi në jetë më 6 maj dhe prindërit vendosën ta quajnë Archie Harrison Mountbatten- Windor. Mes shumë dhuratave që ka marrë si fëmijë mbretëror, me siguri dhurata më e veçantë...

Disney lanson filmin e animuar për djalin e Meghan Markle dhe Princ Harry

më 5.2019 - Gazeta Observer

Kompania e famshme e filmave, “Disney”, e ka bërë pjesë të filmave edhe fëmijën e princit Harry dhe Meghan Markle. Ky film i shkurtër është krijuar për të festuar ardhjen në jetë të foshnjës mbretërore....

“Disney” publikon filmin e animuar për djalin e Meghan dhe Princ Harry

më 5.2019 - RTV 21

Arushi Pooh i dhuron çiftit mbretëror një libër Kompania gjigante e filmave, “Disney”, e ka bërë pjesë të filmave beben mbretëror të Meghan dhe Princ Harry-t. Filmi i shkurt është krijuar me qëllim që...

Nuk kanë kaluar shumë ditë dhe Disney sjell filmin e animuar për bebushin mbretëror

më 5.2019 - Neshesh

Vetëm 8 ditë pas lindjes kompania gjigande e filmit ‘Disney’ ka bërë pjesë dhe bebushin mbretëror. Në imazhin e publikuar arushi Pooh drejtohet me një libër në dorë drejt kështjellës Windsor. Libri është...

Nuk kanë kaluar shumë ditë dhe Disney sjell filmin e animuar për bebushin mbretëror

më 5.2019 - Tetova Sot

Vetëm 8 ditë pas lindjes kompania gjigande e filmit ‘Disney’ ka bërë pjesë dhe bebushin mbretëror. Në videon e publikuar, arushi Pooh drejtohet me një libër në dorë drejt kështjellës Windsor. Libri është...

Kate Middleton dhe Princi William do të takojnë nipin e tyre Archie për herë të parë

më 5.2019 - Prive

Dukesha Kate Middleton dhe Princi William nuk e kanë takuar ende vogëlushin Archie, beben e porsalindur të Princit Harry dhe Dukeshës Meghan Markle. Qifti mbretëror kanë pasur një javë të zënë me shumë...

Princi William uron të vëllain: Mirë se erdhe grupin e prindërve që nuk vënë gjumë në sy! (FOTO LAJM)

më 5.2019 - Albeu

Para pak ditësh, Meghan Markle dhe Princ Harry u bënë prindër për herë të pare të një djali. Vizitat mbretërore ishin të shumta por ai që vonoi paksa ishte vëllai i Princit, Princ William dhe Dukesha Kate...

Motra medicinale e familjes mbretërore që kreu vetëvrasje për shkak të gabimit

më 5.2019 - KosovaPress

E gjitha filloi me martesën e princit Charles dhe Lady Diane. Pas kësaj, miliona njerëz ndoqën dasmën e princit William dhe Kate Middleton, ndërsa Princi Harry dhe Meghan Markle janë aktualisht në qendër...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK