http://kariera.mk

Ky është reagimi i Arbenitës pasi Fero i dha publikisht fund lidhjes me të

më 5.2019 - GazetaBlic

Mëngjesin e sotëm Fero dha lajmin për ndarjen nga e dashura e tij, modelja Arbenita Ismajli, shkruan GazetaBlic. Përmes një postimi të bërë në Instagram, reperi tha se tani është beqar. “Përshendetje vajza,...

Fero i jep fund lidhjes me të dashurën

më 5.2019 - Telegrafi

Fero dhe Arbenita Ismajli, foto:Instagram

Arbenita dhe Fero ndahen, reperi konfirmon se nga sot është beqar

më 5.2019 - Tetova Sot

Një nga çiftet më të përfolura të show biz-it shqiptar. Bëhet fjalë për modelen Arbenita Ismajli dhe reperin, Fero. Megjithatë ata më s’janë çift, këtë e konfirmon vet Fero përmes një instastory. Ai ka...

E konfirmon vet Fero, ai dhe Arbenita i japin fund lidhjes

më 5.2019 - RTV 21

Fero thotë se që nga sot është beqar Reperi Fero dhe modelja, Arbenita Ismajli duket se janë ndarë. Të paktën këtë e ka bërë të ditur vet Fero përmes një postimi në InstaStory. Fero ka pohuar se që nga...

Fero i jep fund lidhjes me Arbenita Ismajlin, e thotë vet reperi

më 5.2019 - GazetaBlic

Fero ditën e sotme ka dhënë lajmin se i ka dhënë fund lidhjes me modelen Arbenita Ismajli, shkruan GazetaBlic. Në Instagram Fero i ka bërë të ditur femrave që tani ai është ‘single’.| “Përshendetje vajza,...

Pasi Fero konfirmoi ndarjen, ky është reagimi i Arbenitës

më 5.2019 - Fakti Ditor

Në orët e para të mëngjesit të sotëm, reperi kosovar i njohur si Fero ka postuar një instastory i cili tregoi se nga sot është beqar, duke konfirmuar ndarjen me modelen, Arbenita Ismajli. Megjithatë të...

Fero është me fat, Arbenita me pozat e reja i la të gjithë gojëhapur

më 5.2019 - GazetaBlic

E dashura e reperit Fero i ka publikuar disa foto të reja dhe duket më joshëse se kurrë më parë. E dashura e reperit Fero, Arbenita Ismajli, i ka realizuar disa fotografi të reja dhe ka vendosur që t’i...

Arbenita dhe Fero ndahen, reperi konfirmon se nga sot është beqar

më 5.2019 - Republika

Një nga çiftet më të përfolura të show biz-it shqiptar. Bëhet fjalë për modelen Arbenita Ismajli dhe reperin, Fero. Megjithatë ata më s’janë çift, këtë e konfirmon vet Fero përmes një instastory. Ai...

E papritur, Arbenita reagon në mënyrë ‘qesharake’ ndaj ndarjes

më 5.2019 - Sovrani

Modelja Arbenita Ismajli, e cila ka qenë në lidhje me reperin Fero, sapo ka reaguar nga deklaratës së këtij të fundit. Sot, Fero ka postuar një foto duke konfirmuar se është single, si dhe duke fshirë...

Arbenita, modelja çuditë me reagimin e saj

më 5.2019 - Arbresh

Lidhja e tij me Arbenitën është komentuar shumë në media, duke u bërë një për çifteve më të përfolura, por siç shihet rrugët e tyre janë ndarë që nga sot. Të paktën kështu u shpreh reperi ku shkroi se...

Fero i jep fund lidhjes me të dashurën

më 5.2019 - Fakti Ditor

Reperi nga Gjilani, Fero tash e disa muaj është komentuar për lidhjen e tij me modelen shqiptare, Arbenita Ismajli. Dyshja kanë qenë mjaft të përfolur në shtypin rozë për shkak të imazheve të njëpasnjëshme...

Fero i jep fund lidhjes me të dashurën

më 5.2019 - AlbPortali

Reperi nga Gjilani, Fero tash e disa muaj është komentuar për lidhjen e tij me modelen shqiptare, Arbenita Ismajli. Loading... Dyshja kanë qenë mjaft të përfolur në shtypin rozë për shkak të imazheve të...

Fero e mohoi se do bëhet baba, Arbenita publikon video

më 5.2019 - Insajderi

Disa javë më parë, e dashura e reperit Fero, Arbenita Ismajli ishte në qendër të vëmendjes së mediave për shkak të një videoje ku shfaqej me barkun pak të fryrë e të gjithë aluduan se modelja është shtatzënë....

Fero i jep fund lidhjes me Arbenita Ismajlin

më 5.2019 - Arbresh

Në orët e para të mëngjesit, reperi i njohur shqiptar Fero ka bërë një postim në Instastory me të cilin ua bëri kokën lëmsh të gjithëve. “Sapo u zgjova këtë mëngjes. Përshëndeje vajza prej tash jam beqar”,...

Vjen një lajm i hidhur nga Fero

më 5.2019 - Bota Press

Bëhet fjalë për modelen Arbenita Ismajli dhe reperin, Fero. Megjithatë ata më s’janë çift, këtë e konfirmon vet Fero përmes një instastory. Ai ka shkruar se që nga sot është beqar, ndërsa ka fshirë të...

Fero zyrtarizon ndarjen, “Instagrami” i Arbenitës tani duket kështu

më 5.2019 - Sovrani

Reperi Fero njihet për bujën e madhe që ka bërë në skenen muzikore me hitet e njëpasnjëshme. Mirëpo, përkundër kontributit në muzikë, ai duket se ka pasur mbështetjen nga një person i veçantë për të, Arbenita...

Arbenita dhe Fero ndahen, reperi konfirmon se nga sot është beqar

më 5.2019 - Sovrani

Një nga çiftet më të përfolura të show biz-it shqiptar. Bëhet fjalë për modelen Arbenita Ismajli dhe reperin, Fero. Megjithatë ata më s’janë çift, këtë e konfirmon vet Fero përmes një instastory. Ai ka...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK