http://kariera.mk

Loredana hedh pas krahëve historinë me çiftin zviceran, ja çfarë ka publikuar

më 5.2019 - GazetaBlic

Loredana Zefi si duket ka harruar pak historinë e famshme me çiftin zviceran, shkruan GazetaBlic. Reperja kësaj radhe ka bërë një postim më ndryshe, duke publikuar një fotografi të vajzës së saj, Hanës...

Akuzoi Loredanën për përdorimin e imazhit, zbulohet lidhja e avokatit me familjen Zefi

më 5.2019 - RTV 21

Përvec çiftit zviceran, Loredana Zefi mori një tjetër akuzë nga avokati Valentin Landmann Ai tha se reperja përdori një identitet të rremë për të mashtruar çiftin, duke u prezantuar si Anna Landmann, vajza...

Loredana ‘harron’ skandalin, poston këtë foto të bukur

më 5.2019 - Sovrani

Është raportuar vazhdimisht kohëve të fundit për situatën e çiftit Loredana dhe Mozzik, sidomos pas ngjarjes me çiftin zvicerian. Përderisa po pritet që drejtësia të vihet ende në vend, Loredana ka vendosur...

Akuzoi Loredanën për përdorimin e imazhit, zbulohet lidhja e avokatit me familjen Zefi

më 5.2019 - Sovrani

Ai tha se reperja përdori një identitet të rremë për të mashtruar çiftin, duke u prezantuar si Anna Landmann, vajza e paligjshme e avokatit. Duket se Loredanës i ka ardhur në mendje ky emër pasi më parë,...

Akuzoi Loredanën për përdorimin e mbiemrit, zbulohet lidhja e avokatit me familjen Zefi

më 5.2019 - Insajderi

Përvec çiftit zviceran, Loredana Zefi mori një tjetër akuzë nga avokati Valentin Landmann. Ai tha se reperja përdori një identitet të rremë për të mashtruar çiftin, duke u prezantuar si Anna Landmann,...

Media zvicerane thumbon Loredanën: Është një fantazmë

më 5.2019 - Tetova Sot

Skandali i mashtrimit që përfshiu Loredanën dhe familjes e saj, e ka kthyer këngëtaren shqiptare në një shenjestër. Mediat e huaja kanë filluar të ‘gërrmojnë’ në jetën e saj, duke publikuar gjëra që më...

Po pyesni veten nga i gjen milionat reperja? Media zvicerane publikon burimin e të ardhurave të Loredana Zefit

më 5.2019 - Tetova Sot

Akuzat kundër reperes Loredana Zefi peshojnë rëndë: ajo thuhet se ka mashtruar një çift duke i marrë 700 mijë franga. Por, a ka nevojë ajo për ato para? Brenda pak muajsh, 23 vjeçarja, Loredana Zefi u...

Akuzoi Loredanën për përdorimin e imazhit, zbulohet lidhja e avokatit me familjen Zefi

më 5.2019 - Epoka e Re

Përveç çiftit zviceran, Loredana Zefi ka marrë një tjetër akuzë nga avokati Valentin Landmann. Ai ka thënë se reperja ka përdorur një identitet të rremë për të mashtruar çiftin, duke u prezantuar si Anna...

Dalin të tjera detaje nga jeta e Loredanës, zbulohet marrëdhënia e fshehtë me reperin e njohur

më 5.2019 - Blitz

Loredana ka qenë në qendër të vëmendjes mediatike. Por përveç skandaleve të parave duket se tashmë kanë dalë edhe detaje nga jeta e saj personale. Sipas Gazeta Express, para se Loredana të krijonte familje...

Ky ishte i dashuri i Loredanës para Mozzik-ut

më 5.2019 - InfoMagazin

Loredana Zefi dhe Shindy, të dy nga Luzerni janë shumë të njohur momentalisht në skenën e repit gjerman. Por, spekulimet po shkojnë deri te dyshimet se të dy këta në të kaluarën ishin më shumë se vetëm...

Krejt çka mund t’i ndodhë Loredanës pas skandalit?

më 5.2019 - Infokusi

Mediat zviceriane po shkruajnë se reperes Loredana Zefi i kanë ardhur punët ngushtë. Zyra e prokurorit në Luzern momentalisht është duke e hetuar atë, nën dyshimet se ka marrë nga një çift në Valais 700...

Nuk do ta besoni kush ka qenë i dashuri i Loredanës para Mozzik [Foto]

më 5.2019 - Fakti Ditor

Loredana Zefi dhe Shindy, të dy nga Luzerni janë shumë të njohur momentalisht në skenën e repit gjerman. Por, spekulimet po shkojnë deri te dyshimet se të dy këta në të kaluarën ishin më shumë se vetëm...

Nuk do ta besoni kush ka qenë i dashuri i Loredanës para Mozzik [Foto]

më 5.2019 - AlbPortali

Loredana Zefi dhe Shindy, të dy nga Luzerni janë shumë të njohur momentalisht në skenën e repit gjerman. Por, spekulimet po shkojnë deri te dyshimet se të dy këta në të kaluarën ishin më shumë se vetëm...

Media zvicerane habit me shkrimin e saj për reperen: Loredana është një fantazmë..

më 5.2019 - GazetaBlic

Lajmi i akuzave të ngritura nga çifti zviceran për zhvatje dhe mashtrime nga reperja Loredana, tashmë prej ditësh po bën xhiron e rrjetit me detaje të reja të cilat duket se shtojnë gjithmonë e më shumë...

Media zvicerane thumbon Loredanën: Është një fantazmë

më 5.2019 - Insajderi

Reperja e njohur Loredana prej kohësh ka qenë kryefjala e mediave shqiptare dhe të huaja për përfshirjen e saj në një skandal tepër të madh. Shumë akuza janë ngritur ndaj reperes dhe familjes së saj nga...

Nuk do ta besoni kush ka qenë i dashuri i Loredanës para Mozzik

më 5.2019 - Lexo

Loredana Zefi dhe Shindy, të dy nga Luzerni janë shumë të njohur momentalisht në skenën e repit gjerman. Por, spekulimet po shkojnë deri te dyshimet se të dy këta në të kaluarën ishin më shumë se vetëm...

Media zvicerane thumbon Loredanën: “Është një…”

më 5.2019 - LajmiFundit

Reperja e njohur Loredana prej kohësh ka qenë kryefjala e mediave shqiptare dhe të huaja për përfshirjen e saj në një skandal tepër të madh. Shumë akuza janë ngritur ndaj reperes dhe familjes së saj nga...

A do të ketë diçka më shumë mes Loredanës dhe reperit të njohur

më 5.2019 - Arbresh

Në mediet zvicerane po qarkullojnë thashetheme se mund të ketë diçka më shumë mes Loredanës dhe reperit të njohur. Loredana Zefi dhe Shindy janë të dy nga Lucerni dhe jashtëzakonisht të suksesshëm në skenën...

‘Askush nuk e njeh Loredanën në Zvicër’

më 5.2019 - Sovrani

Lajmi i akuzave të ngritura nga çifti zviceran për zhvatje dhe mashtrime nga reperja Loredana, tashmë prej ditësh po bën xhiron e rrjetit me detaje të reja të cilat duket se shtojnë gjithmonë e më shumë...

Nuk do ta besoni kush ka qenë i dashuri i Loredanës para Mozzik

më 5.2019 - Sovrani

Loredana Zefi dhe Shindy, të dy nga Luzerni janë shumë të njohur momentalisht në skenën e repit gjerman. Por, spekulimet po shkojnë deri te dyshimet se të dy këta në të kaluarën ishin më shumë se vetëm...

Nuk do ta besoni kush ka qenë i dashuri i Loredanës para Mozzik

më 5.2019 - Insajderi

Loredana Zefi dhe Shindy, të dy nga Luzerni janë shumë të njohur momentalisht në skenën e repit gjerman. Por, spekulimet po shkojnë deri te dyshimet se të dy këta në të kaluarën ishin më shumë se vetëm...

Mozzik bën postimin e parë pas shpërthimit të skandalit

më 5.2019 - Aktuale

Mozzik sjell një foto me pozë para veturës së tij të re. Megjithatë, Mozzik nuk e ka kthyer veturën e reluksoze që e ka blerë së fundi. Është thënë se ai dhe Loredana janë detyruar të kthejnë veturat e...

Pas ‘zhurmës’ për rastin e Loredanes, Mozzik thyen heshtjen

më 5.2019 - Arbresh

Mozzik dhe Loredana ditë më parë kanë qëndruar në Kosovë. Mozzik ka ‘thyer’ heshtjen pas ‘zhurmës’ rreth akuzave që po i bëhen partneres së saj, Loredanës. Mozzik ka ndarë me ndjekësit një fotografi në...

Pas ‘zhurmës’ për rastin e Loredanes, Mozzik thyen heshtjen

më 5.2019 - OraInfo

Mozzik dhe Loredana ditë më parë kanë qëndruar në Kosovë. Mozzik ka ‘thyer’ heshtjen pas ‘zhurmës’ rreth akuzave që po i bëhen partneres së saj, Loredanës. Mozzik ka ndarë me ndjekësit një fotografi në...

Pas gjithë akuzave për mashtrim: Loredana bën një klip, takon fansat dhe rrit followers-at në Instagram

më 5.2019 - Blitz

Ditët e fundit Loredana Zefi na ka befasuar me ngjarjet që kanë ndodhur në jetën e saj. Papritur në showbiz u shfaq një skenë mashtrimi si në filma në qendër të së cilës ishte reperja e njohur shqiptare....

Ky është postimi i parë i Mozzikut pas ‘zhurmës’ rreth rastit të Loredanës

më 5.2019 - Tetova Sot

Mozzik ka ndarë me ndjekësit një fotografi në Instagram, në të cilën shfaqet pranë veturës së tij. Reperi këtë imazh e postoi pas ‘zhurmës’ që u në në medie, për akuzën që një çift zviceran po ia bëjnë...

Reagon Mozzik: "Selfmade" dhe i vërtetë deri në vdekje (FOTO LAJM)

më 5.2019 - Albeu

Skandali “ Loredana ” ka vendour jo vetëm atë në qendër të vëmendjes por edhe bashkëshortin,kunatin dhe vëllain e saj. Në deklaratën e mbajtur në Kosovë, bashkëshorti i saj Mozzik i qëndroi në krah dhe...

U tha se zhvati 1000 franga bashkë me Loredanën! Mozzik ua mbyll gojën të gjithëve!

më 5.2019 - GazetaBlic

Mozzik ka publikuar një foto në ‘ Instagram ‘, shkruan GazetaBlic. Si pothuajse çdoherë i veshur me veshje të shtrenjta, reperi ka pozuar pranë makinës së tij. Mozziku, ka marrë komente të shumta nga fansat...

Ky është postimi i parë i Mozzikut pas ‘zhurmës’ rreth rastit të Loredanës [Foto]

më 5.2019 - Lajm

Mozzik ka ndarë me ndjekësit një fotografi në Instagram, në të cilën shfaqet pranë veturës së tij, shkruan lajmi.net. Reperi këtë imazh e postoi pas ‘zhurmës’ që u në në medie, për akuzën që një çift zviceran...

Për herë të parë pas akuzave ndaj gruas, ky është postimi që bëri Mozzik në Instagram

më 5.2019 - Prive

Ka disa ditë që emri Loredana po qarkullon kudo në mediat online. Rep-artistja shumë e suksesshme shqiptare, është akuzuar për vjedhje të 900 mijë frangave në mënyrë mashtruese, nga një çift zviceran....

U hoq si vajza e tij: Zbulohet lidhja mes Loredanës dhe avokatit që i përdori emrin

më 5.2019 - Lexo

Ngjarja e reperes Loredana Zefi me çiftin zviceran është ndër më të komentuarat e këtyre ditëve në media dhe teksa të gjithë presin që hetimet të përfundojnë, mediat e huaja kanë zbuluar të tjera detaje...

Mozzik shfaqet pranë makinës së tij që kushton 150 mijë euro

më 5.2019 - Periskopi

Mediat zvicerane po merren me skandalin e mashtrimit të reperes kosovare, Loredana Zefi. Artistja dyshohet se nën kërcënim bashkë me vëllain e saj i kanë marrë një çifti zviceran afër 1 milion franga,...

Getinjo poston foto me dollapin plot e përplot me para (FOTO LAJM)

më 5.2019 - Albeu

Sipas mediave rezulton se dhe Getinjo është përfshirë në skandalin “Loredana”. Media zvicerane “20 minuten”, raportoi zonja Petra Z., jo vetëm që transferoi para në llogarinë e reperes, por ajo ka transferuar...

Ky është postimi i parë i Mozzikut pas ‘zhurmës’ rreth rastit të Loredanës

më 5.2019 - Infokusi

Mozzik ka ndarë me ndjekësit një fotografi në Instagram, në të cilën shfaqet pranë veturës së tij. Reperi këtë imazh e postoi pas ‘zhurmës’ që u në në medie, për akuzën që një çift zviceran po ia bëjnë...

Doli i përfshirë në ngjarjet e fundit, Mozzik i sqaron të gjitha me deklaratën e fundit

më 5.2019 - Insajderi

Portali zviceran “Blick” shkruajti së fundmi se një pronar anijesh pretendon se në vitin 2017 Loredana dhe Mozzik i kishin kërkuar një anijen në emër  të avokatiti Landmann. Çifti kishin marrë anijen për...

Loredana Zefi është vajza e vëllaut të priftit katolik Don Shan Zefit

më 5.2019 - Gazeta e re

Emri i reperes Loredana Zefi ditëve të fundit ka qenë kryetitull nëpër mediat kosovare por edhe në ato zvicerane, pas akuzave se ajo mashtroi një çift në Zvicër, duke ia marrë rreth 700 mijë franga nën...

Mozzik poston foton e parë në Instagram pas skandalit

më 5.2019 - Arbresh

Për mediat zvicerane kohëve të fundit kryelajm është çdo lëvizje e Loredanës dhe të gjithë pjesmarrësve në mashtrimin e çiftit zviceran për marrjen e afro një milion frangave. Artistja dyshohet se nën...

Rasti “Loredana”: Prokuroria e Luzernit nis he.timin ndaj një anëtari tjetër nga familja e reperes…

më 5.2019 - Neshesh

U raportua se edhe nëna e Loredana Zefi dhe kunati i saj vëllai i burrit Getinjo janë të përfshirë në ska.ndalin e reperes e cila dy.shohet se mash.troi një çift zviceran duke ia marr një shumë prej 900...

Për herë të parë pas akuzave ndaj gruas, ky është postimi që bëri Mozzik në Instagram

më 5.2019 - Sovrani

Ka disa ditë që emri Loredana po qarkullon kudo në mediat online. Rep-artistja shumë e suksesshme shqiptare, është akuzuar për vjedhje të 900 mijë frangave në mënyrë mashtruese, nga një çift zviceran....

Ky është postimi i parë i Mozzikut pas ‘zhurmës’ rreth rastit të Loredanës [Foto]

më 5.2019 - Fakti Ditor

Mozzik ka ndarë me ndjekësit një fotografi në Instagram, në të cilën shfaqet pranë veturës së tij, shkruan lajmi.net. Reperi këtë imazh e postoi pas ‘zhurmës’ që u në në medie, për akuzën që një çift zviceran...

Ky është postimi i parë i Mozzikut pas ‘zhurmës’ rreth rastit të Loredanës [Foto]

më 5.2019 - AlbPortali

Mozzik ka ndarë me ndjekësit një fotografi në Instagram, në të cilën shfaqet pranë veturës së tij, shkruan lajmi.net. Loading... Reperi këtë imazh e postoi pas ‘zhurmës’ që u në në medie, për akuzën që...

Pas skandalit të mashtrimit, Mozzik pranë makinës 150 mijë euro

më 5.2019 - Gazeta Observer

Mediat zvicerane po merren me skandalin e mashtrimit të reperes kosovare, Loredana Zefi. Artistja dyshohet se nën kërcënim bashkë me vëllain e saj i kanë marrë një çifti zviceran afër 1 milion franga,...

DETAJET/ U hoq si vajza e avokatit të njohur, ja si Loredana vodhi 12 mijë franga

më 5.2019 - LajmiFundit

Para disa ditësh Loredana ishte kryefjalë e mediave rozë, por jo vetëm. Ajo u përfol se nëpërmjet mashtrimeve kishte arritur të vidhte rreth 12 mijë franga nga një shtetase zviceriane. Portali “20min.ch”...

Loredana është mbesa e këtij personaliteti të njohur fetar

më 5.2019 - Neshesh

Emri i reperes Loredana Zefi ditëve të fundit ka qenë kryetitull nëpër mediat kosovare por edhe në ato zvicerane pas ak.uzave se ajo mashtroi një çift në Zvicër duke ia marrë rreth 700 mijë franga nën...

Shok për Loredanën : Reperja kosovare mund të dëbohet nga Zvicra

më 5.2019 - Iliria News

Reperja kosovare vazhdon të marrë vëmendje në Zvicër me skandalin e fundit të saj, të cilin po e heton Prokuroria Publike e Luzernit. Loredana akuzohet se ka mashtruar një çift zviceran nga Valais duke...

Zyrtare: Zvicra po e heton edhe nënën e Loredanës

më 5.2019 - Iliria News

U raportua se edhe nëna e Loredana Zefi dhe kunati i saj, vëllai i burrit Getinjo, janë të përfshirë në skandalin e reperes e cila dyshohet se mashtroi një çift zviceran duke ia marr një shumë prej 900...

Shok për Loredanën : Reperja kosovare mund të dëbohet nga Zvicra

më 5.2019 - Aktuale

Reperja kosovare vazhdon të marrë vëmendje në Zvicër me skandalin e fundit të saj, të cilin po e heton Prokuroria Publike e Luzernit. Loredana akuzohet se ka mashtruar një çift zviceran nga Valais duke...

Sot e akuzon Loredanën, por avokati zviceran dhe reperja ka vite që njihen!

më 5.2019 - GazetaBlic

Prej ditësh në media po komentohet për ngjarjen dhe akuzat lidhur me Loredanën. Pasi një çift zviceran tha se këngëtarja i kishte marrë 900.000 franga, një tjetër rast u bë i ditur ku ish-shoqja e Loredanës...

Shok për Loredanën : Reperja kosovare mund të dëbohet nga Zvicra

më 5.2019 - Gazeta e re

Reperja kosovare vazhdon të marrë vëmendje në Zvicër me skandalin e fundit të saj, të cilin po e heton Prokuroria Publike e Luzernit. Loredana akuzohet se ka mashtruar një çift zviceran nga Valais duke...

Jo vetëm largim nga Zvicra, ja sa vite dënim merr Loredana nëse vërtetohet gjithçka

më 5.2019 - Lexo

Duket se problemet për reperen shqiptare, Loredana, nuk po marrin fund. Siç dihet një javë më parë këngëtarja u morë në pyetje pasi një çift zviceran tha se ajo dhe vëllai i saj Berati i kishin marrë 900.000...

Hallakam në familjen e Loredanës, edhe nëna e saj e përfshirë në mashtrimin e çiftit zviceran

më 5.2019 - Periskopi

U raportua se edhe nëna e Loredana Zefi dhe kunati i saj, vëllai i burrit Getinjo, janë të përfshirë në skandalin e reperes e cila dyshohet se mashtroi një çift zviceran duke ia marr një shumë prej 900...

Tashmë është zyrtare: Zvicra po e heton edhe nënën e Loredanës

më 5.2019 - Arbresh

U raportua se edhe nëna e Loredana Zefi dhe kunati i saj, vëllai i burrit Getinjo, janë të përfshirë në skandalin e reperes e cila dyshohet se mashtroi një çift zviceran duke ia marr një shumë prej 900...

Mediumi zviceran thotë se vëllai i Loredanës u dëbua nga Zvicra pas 73 dënimeve

më 5.2019 - Sovrani

Pas akuzave të fundit Loredana Zefi rrezikon edhe shtetësinë zvicërane. Reperja kosovare vazhdon të marrë vëmendje në Zvicër me skandalin e fundit të saj, të cilin po e heton Prokuroria Publike e Luzernit....

Shok për Loredanën : Reperja kosovare mund të dëbohet nga Zvicra

më 5.2019 - Sovrani

Reperja kosovare vazhdon të marrë vëmendje në Zvicër me skandalin e fundit të saj, të cilin po e heton Prokuroria Publike e Luzernit. Loredana akuzohet se ka mashtruar një çift zviceran nga Valais duke...

Shok për Loredanën : Reperja kosovare mund të dëbohet nga Zvicra

më 5.2019 - Republika

Reperja kosovare vazhdon të marrë vëmendje në Zvicër me skandalin e fundit të saj, të cilin po e heton Prokuroria Publike e Luzernit. Loredana akuzohet se ka mashtruar një çift zviceran nga Valais duke...

Prokurioria e Lucernit tregon se a është duke u hetuar edhe nëna e Loredanës për mashtrim

më 5.2019 - InfoMagazin

U raportua se edhe nëna e Loredana Zefi dhe kunati i saj, vëllai i burrit Getinjo, janë të përfshirë në skandalin e reperes e cila dyshohet se mashtroi një çift zviceran duke ia marr një shumë prej 900...

Shok për Loredanën : Reperja kosovare mund të dëbohet nga Zvicra

më 5.2019 - AlbPortali

Loading... Reperja kosovare vazhdon të marrë vëmendje në Zvicër me skandalin e fundit të saj, të cilin po e heton Prokuroria Publike e Luzernit. Loredana akuzohet se ka mashtruar një çift zviceran nga...

Shok për Loredanën : Reperja kosovare mund të dëbohet nga Zvicra

më 5.2019 - Bota Press

Reperja kosovare vazhdon të marrë vëmendje në Zvicër me skandalin e fundit të saj, të cilin po e heton Prokuroria Publike e Luzernit. Loredana akuzohet se ka mashtruar një çift zviceran nga Valais duke...

Shok për Loredanën – Reperja kosovare mund të dëbohet nga Zvicra

më 5.2019 - Insajderi

Reperja kosovare vazhdon të marrë vëmendje në Zvicër me skandalin e fundit të saj, të cilin po e heton Prokuroria Publike e Luzernit. Loredana akuzohet se ka mashtruar një çift zviceran nga Valais duke...

Media zvicerane publikon pasurinë e Loredanës

më 5.2019 - Arbresh

Mediumi zviceran “Blick.ch” ka publikuar një artikull, në të cilin shkruan rreth të ardhurave të Loredanës. Loeredana Zefi dyshohet se mori 700.000 franga nga një çift nga Valais, shkruan Blick.ch. Brenda...

Mediumi zviceran publikon pasurinë e Loredanës

më 5.2019 - Sovrani

Mediumi zviceran “Blick.ch” ka publikuar një artikull, në të cilin shkruan rreth të ardhurave të Loredanës. Loeredana Zefi dyshohet se mori 700.000 franga nga një çift nga Valais, shkruan Blick.ch. Brenda...

Getinjo poston foton me paratë në dollap: Shumë të mirë frangat

më 5.2019 - Iliria News

Edhe Getinjo është përfshirë në skandalin e madh të Loredanës dhe vjedhjes së parave. Getinjo akuzohet se më 13 dhjetor të vitit 2017, kishte marrë 12 mijë franga nga Petra Z. Kjo dëshmohet edhe nga dokumenti...

Pse Lori e Getinjo e kanë lotin tatuazh. Ajo n’gisht, ai n’faqe

më 5.2019 - Lajm

Rasti tanimë i njohur për mashtrimin e çiftit zvicëran nga reperja Loredana dhe familja e saj ka ditë të tëra që është top temë e mediave qofshin vendore apo zvicërane, shkruan Kosovarja. Përveç Loredanës...

Getinjo i paqëndrueshëm, befason veprimi i tij

më 5.2019 - Lajm

Gjatë ditës së sotme në mediumin zviceran “20minuten” u lakua edhe emri i reperit Getinjo, i cili besohet se u përfshi në skandalin e Loredana Zefit, shkruan “Kosovarja”. Getinjo po akuzohet se më 13 dhjetor...

Edhe nëna e Loredanës dhe Getinjo morën mijëra franga nga çifti zviceran

më 5.2019 - Tetova Sot

Nëna e Loredanës akuzohet se kishte përfituar nga mashtrimi, shantazhi dhe zhvatja e së bijës ndaj çiftit zviceran. Petra jo vetëm që ka transferuar para në konton e Loredanës, siç raporton “20 minuten”,...

“Shumë të mira frangat”, Getinjo reagon pas akuzave për përfshirje në rastin e Loredanës

më 5.2019 - Tetova Sot

Getinjo ka reaguar pas akuzave se ka marrë para nga çifti zviceran. Gjatë ditës së sotme në mediumin zviceran “20minuten” u lakua edhe emri i reperit Getinjo. Sipas tyre edhe ai ishte i përfshirë në skandalin...

Loredana e përfshirë edhe në një tjetër mashtrim, këtë herë me Mozzik

më 5.2019 - Arbresh

Ndonëse në një konferencë të realizuar dy ditë më parë, Loredana mohoi akuzat ndaj saj. Portali zviceran “Blick” bën me dije se një pronar anijesh pretendon e në vitin 2017 Loredana e ka mashtruar dhe...

Avokati zviceran i zemëruar për ardhjen e Loredana Zefit në Kosovë

më 5.2019 - Lajm

Reperja Loredana Zefi pretendonte se ishte vajza e avokatit Valentin Landman, ndërsa ky i fundit tha se ajo abuzoi me emrin e tij, shkruan lajmi.net. Juristi Valentin Landmann thotë se nuk është ndjerë...

Loredana erdhi në Kosovë! Reagon ash.për avokati Landmann të cilit iu keqp.ërdor identiteti!

më 5.2019 - Neshesh

Shtirja si vajza e avokatit të njohur nga Zvicra Valentin Landmann i funksionoi shumë mirë reperes nga Kosova Loredana Zefi. Si vajza e Landmann ajo disa herë e fitoi besimin e shumë vik.timave. Edhe çifti...

U hoq si e bija,avokati zviceran: Loredana duhet të ishte në burg

më 5.2019 - BalkanWeb

Shtirja si vajza e avokatit të njohur nga Zvicra, Valentin Landmann i funksionoi shumë mirë reperes nga Kosova, Loredana Zefi. Si vajza e Landmann ajo disa herë fitoi besimin e shumë viktimave. Edhe çifti...

Avokati i njohur zviceran i zemëruar që Loredana u la të vijë në Kosovë

më 5.2019 - Iliria News

Shtirja si vajza e avokatit të njohur nga Zvicra, Valentin Landmann i funksionoi shumë mirë reperes nga Kosova, Loredana Zefi.  Si vajza e Landmann ajo disa herë e fitoi besimin e shumë viktimave.  Edhe...

“Shumë të mira frangat”, Getinjo reagon pas akuzave për përfshirje në rastin e Loredanës

më 5.2019 - Aktuale

Getinjo ka reaguar pas akuzave se ka marrë para nga çifti zviceran. Gjatë ditës së sotme në mediumin zviceran “20minuten” u lakua edhe emri i reperit Getinjo. Sipas tyre edhe ai ishte i përfshirë në skandalin...

Flet avokati Valentin Landmann: Loredana do duhej të ishte në paraburgim

më 5.2019 - GazetaBlic

Shtirja si vajza e avokatit të njohur nga Zvicra, Valentin Landmann i funksionoi shumë mirë reperes nga Kosova, Loredana Zefi. Si vajza e Landmann ajo disa herë e fitoi besimin e shumë viktimave.  Edhe...

A do të bëhet LOREDANA një super-yll falë skandalit për mashtrim?

më 5.2019 - Prive

Emri i Loredanës, vazhdon të lakohet në mediat zvicerane… Reperja tha se ishte e pafajshme pas akuzave për mashtrim nga një çift zviceran, gjatë konferencës së mbajtur në Prishtinë. Por, a do të bëhet...

Detaje të reja nga çështja Loredana, i përfshirë dhe reperi shqiptar

më 5.2019 - BalkanWeb

Thellohen akuzat për Loredanën dhe të afërmit e saj. Në fillim këngëtarja u akuzua për mashtrim dhe zhvatje parash ndaj një çifti zvicerian, më pas një shoqja e saj e akuzoi se e kishte vjedhur, ndërsa...

Emri i tij u përfshi në aferën LOREDANA, Getinjo publikon shumë franga por më pas i fshiu

më 5.2019 - Prive

Sot në mëngjes, mediat zvicerane sërish kanë shkruar për aferën LOREDANA. Kësaj radhe, sipas mediave atje, i përfshirë ishte edhe Getinjo, vëllai i Mozzikut, dhe dy vëllezër të tjerë të Loredanës, njëri...

Avokati i njohur zviceran i zemëruar që Loredana u la të vijë në Kosovë

më 5.2019 - Gazeta Monitor

Shtirja si vajza e avokatit të njohur nga Zvicra, Valentin Landmann i funksionoi shumë mirë reperes nga Kosova, Loredana Zefi.  Si vajza e Landmann ajo disa herë e fitoi besimin e shumë viktimave.  Edhe...

A është kthyer Loredana në Zvicër

më 5.2019 - Bota Press

Tre ditë ka qëndruar në Kosovë, reperja Loredana Zefi e burri i saj, reperi Mozzik. Qëndrimin në vend dyshja e shfrytëzoi për t’u paraqitur para mediave për të ‘sqaruar’ atë që ka qenë krye temë e mediave...

Valentin Landmann i zemëruar, tregon për padinë ndaj Loredanës

më 5.2019 - Sovrani

Shtirja si vajza e avokatit të njohur nga Zvicra, Valentin Landmann i funksionoi shumë mirë reperes nga Kosova, Loredana Zefi. Si vajza e Landmann ajo disa herë e fitoi besimin e shumë viktimave.  Edhe...

Flet avokati Valentin Landmann: Loredana do duhej të ishte në paraburgim

më 5.2019 - Gazeta Observer

Shtirja si vajza e avokatit të njohur nga Zvicra, Valentin Landmann i funksionoi shumë mirë reperes nga Kosova, Loredana Zefi. Si vajza e Landmann ajo disa herë e fitoi besimin e shumë viktimave.  Edhe...

‘Shumë të mirë frangat’, Getinjo fshin postimin pas pak minutash

më 5.2019 - Gazeta Observer

Edhe Getinjo është përfshirë në skandalin e madh të Loredanës dhe vjedhjes së parave. Getinjo akuzohet se më 13 dhjetor të vitit 2017, kishte marrë 12 mijë franga nga Petra Z. Kjo dëshmohet edhe nga dokumenti...

Historia vazhdon… Pas Mozzik, edhe Getinjo futet në “vallen” e mashtrimeve të Loredanës!

më 5.2019 - Blitz

Ditëve të fundit Loredana ka qenë kryefjala e mediave, pasi akuzohet se ka marrë 900.000 franga nga një çift zvicerian. Loredana në një konferencë për mediat në Prishtinë kanë thënë se çifti i ka dhënë...

Getinjo publikon video të një dollapi të mbushur me para

më 5.2019 - RTV 21

“Shumë të mira frangat” Javën e kaluar në mediat rozë ka bërë bujë skandali i reperes shqiptare, Loredana Zefi e cila dyshohet të ketë marrë nga një çift zviceran para në vlerë të 700 mijë frangave, ndërsa...

Ky është vendi ku i kanë lënë frangat Getinjo dhe Mozzik!

më 5.2019 - GazetaBlic

Getinjo publikon video të një dollapi të mbushur me franga. Javën e kaluar në mediat rozë ka bërë bujë skandali i reperes shqiptare, Loredana Zefi e cila dyshohet të ketë marrë nga një çift zviceran para...

Getinjo: Shumë të mira frangat

më 5.2019 - RTV 21

Getinjo publikon video të një dollapi të mbushur me franga Javën e kaluar në mediat rozë ka bërë bujë skandali i reperes shqiptare, Loredana Zefi e cila dyshohet të ketë marrë nga një çift zviceran para...

Skandali ''Loredana'' , i përfshirë edhe Getinjo (FOTO LAJM)

më 5.2019 - Albeu

Ngjarja lidhur me akuzat ndaj këngëtares Loredana është kthyer në kryefjalën e ditëve të fundit. Një çift zviceran akuzon këngëtaren se i ka marrë 900.000 franga, një tjetër rast u bë i ditur ku ish-shoqja...

Befasuse, kush po i çon të fala Loredanës përmes Mozzikut

më 5.2019 - Sovrani

Ngjarjet e fundit në media në lidhje me reperen Loredana Zefi, kanë qenë mjaft të bujshme dhe të dëgjuara nga e gjithë audienca. Mirëpo, përkundër akuzave, fansat e Mozzik dhe Loredanës duket se i qëndrojnë...

Edhe nëna e Loredanës mori mijëra franga nga çifti zviceran

më 5.2019 - Ina

Nëna e Loredanës akuzohet se kishte përfituar nga mashtrimi, shantazhi dhe zhvatja e së bijës ndaj çiftit zviceran. Petra jo vetëm që ka transferuar para në konton e Loredanës, siç raporton “20 minuten”,...

Nëna e Loredanës dyshohet se mori këtë shumë parash nga çifti zviceran

më 5.2019 - RTV 21

Në rastin e Loredanës dyshohet të jenë përfshirë edhe anëtarë të tjerë të familjes Në skandalin e rep-artistes së njohur shqiptare, Loredana Zefi dyshohet se janë të përfshirë edhe anëtarë të tjerë të...

I dënuar mbi 73 herë – kush është vëllai i Loredana Zefit që njihet si dilerë i drogës në Zvicër

më 5.2019 - GazetaBlic

Familja Zefi në Zvicër është duke u njohur si një familje “problematike” përveç reperes Loredana Zefi e cila ka zhvatur një çift zviceran duke ia marr një shumë prej 900 mijë franga edhe vëllau i saj Fatoni...

Getinjo poston foton me paratë në dollap: Shumë të mirë frangat

më 5.2019 - Sovrani

Edhe Getinjo është përfshirë në skandalin e madh të Loredanës dhe vjedhjes së parave. Getinjo akuzohet se më 13 dhjetor të vitit 2017, kishte marrë 12 mijë franga nga Petra Z. Kjo dëshmohet edhe nga dokumenti...

Reagon Getinjo pas lajmeve për përfshirje në skandalin me frangat zvicerane

më 5.2019 - Sovrani

Në skandalin e reperes Loredana Zefi me çiftin zviceran, të cilët e akuzojnë atë për marrjen e rreth 1 milion frangave, të përfshirë janë edhe anëtarët tjerë të familjes Zefi si dhe vëllai i Mozzik, Getinjo....

Getinjo poston foton me paratë në dollap: Shumë të mirë frangat

më 5.2019 - Bota Press

Edhe Getinjo është përfshirë në skandalin e madh të Loredanës dhe vjedhjes së parave. Getinjo akuzohet se më 13 dhjetor të vitit 2017, kishte marrë 12 mijë franga nga Petra Z. Kjo dëshmohet edhe nga dokumenti...

I dënuar mbi 73 herë- Kush është vëllai i Loredanës që njihet edhe si diler i drogës në Zvicër

më 5.2019 - Sovrani

Që nga viti 1999, Faton Zefi është dënuar jo më pak se 73 herë për vjedhje. Familja Zefi në Zvicër është duke u njohur si një familje “problematike” përveç reperes Loredana Zefi e cila ka zhvatur një çift...

Thellohet skandali: Edhe Getinjo akuzohet se i mori 12 mijë franga nga çifti zviceran

më 5.2019 - Sovrani

Zvicerania e cila po e akuzon reperen Loredana se ia mori asaj dhe burrit të saj rreth 1 milion franga, ka rritur volumin e akuzave. Në skandalin e Loredanës janë të përfshirë edhe anëtarët tjerë të familjes...

I dënuar mbi 73 herë- Kush është vëllai i Loredanës që njihet edhe si diler i drogës?

më 5.2019 - Gazeta Observer

Familja Zefi në Zvicër është duke u njohur si një familje “problematike” përveç reperes Loredana Zefi e cila ka zhvatur një çift zviceran duke ia marr një shumë prej 900 mijë franga edhe vëllau i saj Fatoni...

Edhe nëna e Loredanës mori mijëra franga nga çifti zviceran

më 5.2019 - Sovrani

Nëna e Loredanës akuzohet se kishte përfituar nga mashtrimi, shantazhi dhe zhvatja e së bijës ndaj çiftit zviceran. Petra jo vetëm që ka transferuar para në konton e Loredanës. Siç raporton “20 minuten”,...

Loredana dhe Mozzik skandale të reja, morën jahtin e u ‘zhdukën’

më 5.2019 - BalkanWeb

TIRANE Prej ditësh në media po komentohet për ngjarjen dhe akuzat lidhur me Loredanën. Pasi një çift zviceran tha se këngëtarja i kishte marrë 900.000 franga, një tjetër rast u bë i ditur ku ish-shoqja...

Skandale të reja për Loredanën dhe Mozzik, morën jahtin dhe ‘zhduken’

më 5.2019 - BalkanWeb

TIRANE Prej ditësh në media po komentohet për ngjarjen dhe akuzat lidhur me Loredanën. Pasi një çift zviceran tha se këngëtarja i kishte marrë 900.000 franga, një tjetër rast u bë i ditur ku ish-shoqja...

A do të bëhet Loredana super-yll falë mashtrimit?

më 5.2019 - KosovaPress

“Këngëtarja shpërlau duart e saj në pafajësi pavarësisht akuzave për mashtrim. A do të bëhet një superyll falë mega-skandalit?”, shkruajnë mediat zvicerane. “Akuzat janë të rënda: Reperja kosovare Loredana...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK