http://kariera.mk

E dinit ju? Këtë të përbashkët ka Rene me xhaxhain Patris

më 5.2019 - Prive

Rene dje festoi ditëlindjen e saj të katërt, e shoqëruar nga prindërit e saj të famshëm Nora Istrefi dhe Robert Berisha. Për vogëlushen e tyre, çifti i njohur kishin organizuar festë të madhe ku u mblodhën...

Renee feston ditëlindjen, por kjo nuk ‘pritej’ nga Tuna dhe Patrisi

më 5.2019 - Insajderi

Nora Istrefi dhe Robert Berisha i kanë organizuar vajzës së tyre Renee një festë të këndshme ditëlindjeje! Dje, vajza e tyre ka festuar 4-vjetorin dhe mami me babin kanë publikuar disa pamje nga festa...

Ditëlindjet e ‘ndara’ në familjen Berisha

më 5.2019 - Arbresh

Në familjen Berisha dje ishin dy data të rëndësishme por si duket u festuan ndarazi. Vajza e këngëtarëve, Robert Berisha dhe Nora Istrefi mbrëmë e ka festuar ditëlindjen e saj të katërt dhe prindërit i...

Festë e madhe për ditëlindjen e Renes, dalin pamjet ‘përrallore’

më 5.2019 - OraInfo

Nora Istrefi është një prej këngëtaret më të pëlqyera kosovare. Këngëtarja nga Prishtina përveç me këngët e saj komentohet shumë sidomos për stilin dhe paraqitjet e saj, shkruan ORAinfo. Ajo është edhe...

Sigurisht, teze Era sot ka urimin special për mbesën Rene

më 5.2019 - Prive

Sot feston ditëlindjen Renee – vajza e Nora Istrefit dhe Robert Berishës. Ajo u bë katërvjeçare dhe tezja Era Istrefi, këngëtarja shumë e njohur e uroi mbesën e saj. Që kur ka lindur Renee, Erën e kemi...

Thellohet konflikti mes vëllezërve Berisha, ja çfarë bëri Patrisi në ditëlindjen e Renesë!

më 5.2019 - Sovrani

Rreth një javë më parë, Tuna dhe Patrisi kanë organizuar një festë përrallore për ditëlindjen e dytë të djalit të tyre. Festa e organizuar ndryshe nga të tjerat, bëri bujë të madhe në portale dhe ajo çka...

Pamje nga festa e organizuar për ditëlindjen e vajzës së Norës dhe Robertit

më 5.2019 - RTV 21

Festë në familjen e Norës dhe Robertit Sot, vajza e çiftit të njohur Nora Istrefit dhe Robert Berishës ka mbushur katër vjet dhe pa dyshim se për ta kjo ditë është shumë e veçantë. Për këtë ditë të rëndësishme...

Kështu ia festuan ditëlindjen Roberti dhe Nora vajzës së tyre

më 5.2019 - GazetaBlic

Renee sot feston ditëlindjen e katërt dhe prindërit e kanë befasuar. Vajza e këngëtarëve, Nora Istrefi dhe Robert Berisha, sot feston ditëlindjen e saj të katërt. Me rastin e kësaj date të veçantë për...

Urimi i veçantë i Era Istrefit me rastin e ditëlindjes së mbesës së saj

më 5.2019 - Lajm

Renee sot feston ditëlindjen dhe Era ka zgjedhur fjalët më të mira për ta uruar. Vajza e Nora Istrefit dhe Robert Berishës sot feston ditëlindjen e katërt.Me këtë rast nuk ka munguar urimi publik i babait...

Rene feston ditëlindjen, Nora ia bëri surprizën më të bukur

më 5.2019 - Lajm

Nora Istrefi është një prej këngëtaret më të pëlqyera kosovare. Këngëtarja nga Prishtina përveç me këngët e saj komentohet shumë sidomos për stilin dhe paraqitjet e saj. Ajo është edhe tejet aktive në...

Rene feston ditëlindjen, Nora ia bëri surprizën më të bukur

më 5.2019 - OraInfo

Nora Istrefi është një prej këngëtaret më të pëlqyera kosovare. Këngëtarja nga Prishtina përveç me këngët e saj komentohet shumë sidomos për stilin dhe paraqitjet e saj, përcjell ORAinfo. Ajo është edhe...

Era Istrefi uron mbesën për ditëlindje

më 5.2019 - RTV 21

“Jam shumë e lumtur dhe krenare me ty…” Vajza e dy artistëve të njohur shqiptarë, Nora Istrefit dhe Robert Berishës, Renee, sot feston ditëlindjen e saj të katërt, shkruan rtv21.tv Pas urimeve të prindërv...

Urimi i bukur i Era Istrefit për ditëlindjen e mbesës

më 5.2019 - Bota Press

Vajza e dy artistëve të njohur shqiptarë, Nora Istrefit dhe Robert Berishës, Renee, sot feston ditëlindjen e saj të katërt. Pas urimeve të prindërve, për Reneen një dedikim shumë i veçantë erdhi nga tezja...

Era Istrefi uron mbesën e saj me rastin e ditëlindjes

më 5.2019 - Arbresh

Vajza e Robertit dhe Nora Istrefit Renee sot feston ditëlindjen e saj të katërt. Tezja e saj ka zgjedhur fjalët më të ëmbla për mbesën e saj bukuroshe, shkruan portali arbresh.info . Era Istrefi ka zgjedhur...

Renee feston ditëlindjen, kështu e urojnë Nora e Roberti

më 5.2019 - Sovrani

Vajza e Norës dhe Robertit po feston sot ditëlindjen e katërt. Renee Berisha, vajza e Nora Istrefit dhe Robert Berishës, po feston sot ditëlindjen. Me këtë rast, të dy prindërit kanë postuar në profilin...

Nora uron vajzën për ditëlindje

më 5.2019 - RTV 21

Renee feston ditëlindjen Vajza e dy artistëve të njohur shqiptarë, Nora Istrefit dhe Robert Berishës, Renee, sot feston ditëlindjen e saj të katërt. Me rastin e ditëlindjes së katërt të Renees, Nora Istrefi...

Mungon në ditëlindjen e saj, Roberti i bën vajzës urimin më të ëmbël për 4 vjetor

më 5.2019 - Lexo

Këngëtarja Nora Istrefi dhe bashkëshorti i saj Roberti janë padyshim një ndër çiftet më simpatike në showbizin shqiptar. Dyshja katër vite më parë u bënë prindër për herë të parë të një vajze të cilës...

Era Istrefi me urim të veçantë për Sellmën: S’mund të jetojmë pa ty

më 5.2019 - Telegrafi

Foto: Era Istrefi/InstaStory

Dedikimi special i Era Istrefit për Sellmën: “S’mund të jetoj pa ty”

më 5.2019 - Prive

Grimerja më e famshme shqiptare Sellma Kasumoviq, dje ka festuar ditëlindjen ndërsa në mesin e dhjetëra urimeve nga figurat publike me të cilat ajo ka punuar, nga ngeli në mendje urimi i Era Istrefit....

Era Istrefi me urim të veçantë për Sellmën

më 5.2019 - Arbresh

Grimerja e njohur, Sellma Kasumoviq, ka festuar ditëlindjen e saj. Me këtë rast, të shumta kanë qenë urimet që ajo ka marrë nga miqtë, kolegët dhe familjarët e saj. Këngëtarja shqiptare shumë e suksesshme...

Festë në familjen e Norës dhe Robertit

më 5.2019 - GazetaBlic

Sot feston ditëlindjen Renee – vajza e Nora Istrefit dhe Robert Berishës. Ajo u bë katërvjeçare dhe urimi i parë publik i erdhi nga babai. Roberti hyri vonë në Instagram për të postuar fotografi të së...

Nora dhe Roberti me urimin më të mirë për vajzën e tyre

më 5.2019 - OraInfo

Nora është njëra ndër femrat me të dashura për publikun. Ajo është e martuar me Robert Berishën dhe tanimë kanë një vajzë të quajtur Renee. Vajza e dy artistëve të njohur shqiptarë, Nora Istrefit dhe Robert...

Renee feston katërvjetorin e lindjes, Roberti shkruan urimin emocionues

më 5.2019 - Prive

Sot feston ditëlindjen Renee – vajza e Nora Istrefit dhe Robert Berishës. Ajo u bë katërvjeçare dhe urimi i parë publik i erdhi nga babai. Roberti hyri vonë në Instagram për të postuar fotografi të së...

Urimi i Robert Berishës për ditëlindjen e vajzës

më 5.2019 - Arbresh

Robert Berisha ka zgjedhur fjalët për të mira për ta uruar vajzën për ditëlindje. Robert Berisha ka zgjedhur ta urojë vajzën për ditëlindjen e katërt përmes një fotografie në Instagram. Ai zgjodhi një...

Festë në familjen e Norës dhe Robertit

më 5.2019 - GazetaBlic

Sot feston ditëlindjen Renee – vajza e Nora Istrefit dhe Robert Berishës. Ajo u bë katërvjeçare dhe urimi i parë publik i erdhi nga babai. Roberti hyri vonë në Instagram për të postuar fotografi të së...

Dedikimi special i Erës, ja kujt i thotë ‘S’jetoj dot pa ty’

më 5.2019 - Sovrani

Grimerja më e famshme shqiptare Sellma Kasumoviq, dje ka festuar ditëlindjen ndërsa në mesin e dhjetëra urimeve nga figurat publike me të cilat ajo ka punuar, nga ngeli në mendje urimi i Era Istrefit....

Festë në familjen e Norës dhe Robertit

më 5.2019 - RTV 21

Renee feston ditëlindjen Vajza e dy artistëve të njohur shqiptarë, Nora Istrefit dhe Robert Berishës, Renee, sot feston ditëlindjen e saj të katërt. Këtë e ka bërë të ditur vetë Roberti, i cili ka vendosur...

Vajza e Norës dhe Robertit feston ditëlindjen sot, ja si e urojnë

më 5.2019 - LajmiFundit

Vogëlushja e këngëtares Nora Istrefi ditën e sotme feston ditëlindjen dhe mbush plot 4 vjeç. Në këtë ditë të shënuar deri më tani vetëm këngëtari e ka uruar publikisht të bijën përmes një postimi të ngrohtë...

Festë në familjen e Norës dhe Robertit

më 5.2019 - Sovrani

Sot feston ditëlindjen Renee – vajza e Nora Istrefit dhe Robert Berishës. Ajo u bë katërvjeçare dhe urimi i parë publik i erdhi nga babai. Roberti hyri vonë në Instagram për të postuar fotografi të së...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK