http://kariera.mk

Në urimin e ditëlindjes, Tuna sapo zbuloi vesin e keq të Patrisit

më 5.2019 - Blitz

Mbrëmjen e djeshme këngëtarja e njohur Tuna ka uruar partnerin e saj Patris Berishën nëpërmjet një postimi në Insta Story. Por nuk është një nga ato urimet e zakonshme ku zakonisht çiftet i shprehin dashurinë...

Kështu e uron Tuna Patrisin për ditëlindje

më 5.2019 - GazetaBlic

Me një fotografi familjare, Tuna ka uruar Patrisin. Këngëtarja e mirënjohur, Altuna Sejdiu-Tuna i ka uruar ditëlindjen personit të saj të zemrës, Patris Berishës i cili është baterist i Filharmonisë së...

Urimi i veçantë i Tunës për Patrisin

më 5.2019 - RTV 21

Me një fotografi familjare, Tuna ka uruar Patrisin Këngëtarja e mirënjohur, Altuna Sejdiu-Tuna i ka uruar ditëlindjen personit të saj të zemrës, Patris Berishës i cili është baterist i Filharmonisë së...

Tuna me urimin më qesharak për burrin: Urime ditëlindja, babai më pordhac në botë

më 5.2019 - Bota Press

Këngëtarja Tuna Sejdiu duket se ka qenë në humor sot për të bërë një urim tepër interesant për burrin e saj, Patris Berisha Altuna Sejdiu-Tuna ka pasur një festë sot në shtëpinë e saj. Burri i saj, Patris...

Urimi qesharak i Tunës për burrin e saj Patrisin

më 5.2019 - Arbresh

Këngëtarja shqiptare, Tuna Sejdiu, po vazhdon të shijojë suksesin e albumit të fundit “Fortuna”, i cili u mirëprit nga fansat e saj. Projektet e shumëpëlqyera nga publiku kanë marrë miliona shikime në...

Tuna bën urimin më qesharak për ditëlindjen e bashkëshortit

më 5.2019 - Insajderi

Këngëtarja e njohur Altuna Sejdiu për nderë të ditëlindjes së bashkëshorit të saj ka zgjedhur të bëjë një urim special për të. Urimi i saj ndaj Patris Berishës ka shkaktuar të qeshura për ndjekësit e saj,...

Babai i 2 ton feston sot ditëlindjen, kështu e uron ai

më 5.2019 - GazetaBlic

Babai i ‘ 2 tonit’ sot feston ditëlindjen, shkruan GazetaBlic. Me një postim në rrjetin social ‘ Instagram ‘, ai i ka uruar ditëlindjen. ‘Urime ditëlindjen BABË Te dua ❤️ ‘, ka shkruar këngëtari. Ndryshe,...

Tuna publikon foto, por tjetër kush merr gjithë vëmendjen!

më 5.2019 - GazetaBlic

Tuna sapo ka publikuar një foto në rrjetin social ‘ Instagram ‘, shkruan GazetaBlic. Me një makijazh profesion ajo po duket shumë bukur. Një detaj që mund ta vërejmë është ajo se çka po mban në qafë këngëtarja....

Tuna publikon pamje të reja nga festa e ditëlindjes së djalit

më 5.2019 - RTV 21

Tiani para disa dite festoi ditëlindjen e dytë Këngëtarja e njohur dhe shumë e dashur për publikun shqiptar, Tuna Sejdiu më o2 maj festoi ditëlindjen e dytë të djalit të saj. Tuna dhe bashkëshorti i saj...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK