http://kariera.mk

Kjo është pasuria e Rita Orës

më 5.2019 - Albinfo

Një nga këngëtaret më të famshme shqiptare është Rita Ora. Këngët e saj janë në krye të top listave botërore, derisa gjithashtu është marrë me modelizëm. Kjo ka bërë që Rita të jetë shumë e kërkuar në...

Kjo është shuma marramendëse e pasurisë së Rita Orës

më 5.2019 - Arbresh

Këngëtarja shqiptare, Rita Ora, e cila ka prekur majat e suksesit nëpër botë, është bërë një ndër emrat më të njohur e të suksesshëm të muzikës. Rita Ora me çdo këngë të re dhe me çdo paraqitje korrë sukses...

Kaq para fitoi Rita Ora për një vit

më 5.2019 - Infokusi

Rita Ora ka arritur që të hy në listën e muzikantëve të rinj që kanë fituar më së shumti para – pavarësisht se ka lansuar vetëm një album Këngëtarja e “Anyëhere” (27), ka fituar 20 milionë dollarë, sipas...

Zbulohet shifra e pasurisë së Rita Orës, vetëm 27 vjeç

më 5.2019 - BalkanWeb

Rita Ora, është kthyer në një ndër emrat më të njohur e të suksesshëm të muzikës. 27-vjeçarja është listuar në njerëzit më të pasur dhe emri i saj përmendet në “The Sunday Times Rich List”. Sipas të dhënave,...

Pasuria e Rita Orës, ja sa para fitoi vetëm për një vit këngëtarja nga Kosova

më 5.2019 - Periskopi

Rita Ora ka arritur që të hy në listën e muzikantëve të rinj që kanë fituar më së shumti para – pavarësisht se ka lansuar vetëm një album Këngëtarja e “Anyëhere” (27), ka fituar 20 milionë dollarë, sipas...

Kaq para fitoi Rita Ora për një vit

më 5.2019 - Bota Press

Rita Ora ka arritur që të hy në listën e muzikantëve të rinj që kanë fituar më së shumti para – pavarësisht se ka lansuar vetëm një album Këngëtarja e “Anyëhere” (27), ka fituar 20 milionë dollarë, sipas...

Zbulohet shifra marramendëse e pasurisë së Rita Orës

më 5.2019 - Alsat-M

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora, është kthyer në një ndër emrat më të njohur e të suksesshëm të muzikës, këngët e së cilës janë kthyer në hite dhe njerëzit mbushin plot koncertet e saj....

Zbulohet shifra marramendëse e pasurisë së Rita Orës, vetëm 27 vjeç

më 5.2019 - Tetova Sot

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora, është kthyer në një ndër emrat më të njohur e të suksesshëm të muzikës, këngët e së cilës janë kthyer në hite dhe njerëzit mbushin plot koncertet e saj....

Rita Ora/ Ja sa është shifra marramendëse e pasurisë së këngëtares me famë botërore

më 5.2019 - Gazeta Telegraf

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora, është kthyer në një ndër emrat më të njohur e të suksesshëm të muzikës, këngët e së cilës janë kthyer në hite dhe njerëzit mbushin plot koncertet e saj....

Vetëm 27-vjeç, zbulohet shifra marramendëse e pasurisë së Rita Orës

më 5.2019 - Insajderi

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora, është kthyer në një ndër emrat më të njohur  e të suksesshëm të muzikës, këngët e së cilës janë kthyer në hite dhe njerëzit mbushin plot koncertet e saj....

Kjo është pasuria marramendëse e Rita Orës

më 5.2019 - GazetaBlic

Këngëtarja amerikano-shqiptare rangohet në listën e muzikantëve të rinj më të pasur në Mbretërinë e Bashkuar edhe pse ajo ka publikuar vetëm një album. Këngëtarja e hitit “Anywhere” vetëm 27 vjeçare, pasuria...

Ja sa miliona është pasuria e Rita Orës

më 5.2019 - Bota Press

Këngëtarja amerikano-shqiptare rangohet në listën e muzikantëve të rinj më të pasur në Mbretërinë e Bashkuar edhe pse ajo ka publikuar vetëm një album. Këngëtarja e hitit “Anywhere” vetëm 27 vjeçare, pasuria...

Ja sa miliona është pasuria e Rita Orës

më 5.2019 - Ina

Këngëtarja amerikano-shqiptare rangohet në listën e muzikantëve të rinj më të pasur në Mbretërinë e Bashkuar edhe pse ajo ka publikuar vetëm një album. Këngëtarja e hitit “Anywhere” vetëm 27 vjeçare, pasuria...

Kaq miliona vlerësohet pasuria e Rita Orës

më 5.2019 - Prive

Këngëtarja amerikano-shqiptare rangohet në listën e muzikantëve të rinj më të pasur në Mbretërinë e Bashkuar edhe pse ajo ka publikuar vetëm një album. Këngëtarja e hitit “Anywhere” vetëm 27 vjeçare, pasuria...

Kaq miliona vlerësohet pasuria e Rita Orës

më 5.2019 - Sovrani

Këngëtarja amerikano-shqiptare rangohet në listën e muzikantëve të rinj më të pasur në Mbretërinë e Bashkuar edhe pse ajo ka publikuar vetëm një album. Këngëtarja e hitit “Anywhere” vetëm 27 vjeçare, pasuria...

Rita sërish në mesin e të rinjve më të pasur në Britani

më 5.2019 - Ina

Rita Ora është sërish ndër yjet që po fiton më së shumti në Britani. Rita Ora ka zënë kopertinat kryesore të lajmeve në Zivcër, gazeta zvicerane 20 min.ch i referohet asaj britanike “Sunday Times” për...

Rita Ora shfaqet më provokuese se kurrë më parë (FOTO LAJM)

më 5.2019 - Albeu

Rita Ora është këngëtarja me origjinë shqiptare me famë botërore. së fundmi është duke mbajtur në koncerte të shumta për promovimin e albumit më të ri“Phoenix” Shpesh kthehet në qendër të vëmendjes së...

FOTOT: Këngëtarja e njohur shqiptare, iu ble një vilë 1.5 miliond paund prindërve

më 5.2019 - Gazeta Tema

Këngëtarja nga Kosova Rita Ora u shpall si një nga muzikantët e ri më të pasur të Britanisë së Madhe këtë javë, duke siguruar një pasuri prej 18 milionë paund, sipas Times Rich List. Rita Ora thuhet se...

FOTOT: Këngëtarja e njohur shqiptare, iu ble një vilë 1.5 miliond paund prindërve

më 5.2019 - Gazeta Tema

Këngëtarja nga Kosova Rita Ora u shpall si një nga muzikantët e ri më të pasur të Britanisë së Madhe këtë javë, duke siguruar një pasuri prej 18 milionë paund, sipas Times Rich List. Rita Ora thuhet se...

Rita sërish në mesin e të rinjve më të pasur në Britani

më 5.2019 - Bota Press

Rita Ora është sërish ndër yjet që po fiton më së shumti në Britani. Rita Ora ka zënë kopertinat kryesore të lajmeve në Zivcër, gazeta zvicerane 20 min.ch i referohet asaj britanike “Sunday Times” për...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK