http://kariera.mk

Britney Spears mund të mos i kthehet kurrë skenës muzikore, e thotë menaxheri i saj

më 5.2019 - Tetova Sot

Ylli i muzikës pop, Britney Spears ka gjasa të mos i kthehet më kurrë skenës muzikore, ka bërë të ditur menaxheri i saj Larry Rudolph. Siç shkruan TMZ, këngëtarja nuk është në gjendje mendore apo fizike...

Britney Spears mund të mos i kthehet kurrë skenës muzikore, e thotë menaxheri i saj

më 5.2019 - Klan Kosova

Ylli i muzikës pop, Britney Spears ka gjasa të mos i kthehet më kurrë skenës muzikore, ka bërë të ditur menaxheri i saj Larry Rudolph. Siç shkruan TMZ, këngëtarja nuk është në gjendje mendore apo fizike...

Britney Spears mund të mos performojë më kurrë

më 5.2019 - InfoMagazin

Menaxheri i këngëtares Britney Spears, Larry Rudolph, cili ka punuar me artisten për më shumë se dy dekada, ka thënë në një intervistë për “TMZ” se këngëtarja nuk do të mund të performojë përsëri për shkak...

Britney Spears mund të mos performojë më kurrë

më 5.2019 - Opinion

Menaxheri i këngëtares Britney Spears, Larry Rudolph, cili ka punuar me artisten për më shumë se dy dekada, ka thënë në një intervistë për “TMZ” se këngëtarja nuk do të mund të performojë përsëri për shkak...

Kur pritet Britney Spears t’i rikthehet skenës pas rehabilitimit?

më 5.2019 - Prive

Këngëtarja britaneze, Britney Spears, ka pak kohë që ka dalë nga qendra e rehabilitimit për shkak të problemeve me shëndetin mendor. Sipas HollywoodLife, menaxheri i këngëtares Larry Rudolph ka thënë se...

Britney Spears mund të mos performojë kurrë më për shkak të problemeve të saj mendore

më 5.2019 - GazetaBlic

Menaxheri më afatgjatë i këngëtares Britney Spears, Larry Rudolph, ka pohuar se këngëtarja kurrë nuk do të mund të performojë përsëri në mes të betejës së saj me shëndetin mendor. Këngëtarja 37 vjeçare...

Kur pritet Britney Spears t’i rikthehet skenës pas rehabilitimit?

më 5.2019 - Klan Kosova

Këngëtarja britaneze, Britney Spears, ka pak kohë që ka dalë nga qendra e rehabilitimit për shkak të problemeve me shëndetin mendor. Sipas HollywoodLife, menaxheri i këngëtares Larry Rudolph ka thënë se...

Kur pritet Britney Spears t’i rikthehet skenës pas rehabilitimit?

më 5.2019 - Klan Kosova

Këngëtarja britaneze, Britney Spears, ka pak kohë që ka dalë nga qendra e rehabilitimit për shkak të problemeve me shëndetin mendor. Sipas HollywoodLife, menaxheri i këngëtares Larry Rudolph ka thënë se...

Britney Spears mund të mos këndojë më kurrë

më 5.2019 - Portalb

Së fundmi ajo ka hequr dorë nga muzika, dhe nuk do të performojë për disa kohë në Vegas, nuk dihet kur do të rikthehet, por nuk përjashtohet mundësia që ajo të mos performojë më kurrë, shkruan Bordo.al....

Britney Spears mund të mos performojë kurrë më për shkak të problemeve të saj mendore

më 5.2019 - Lajm

Menaxheri më afatgjatë i këngëtares Birtney Spears, Larry Rudolph, ka pohuar se këngëtarja kurrë nuk do të mund të performojë përsëri në mes të betejës së saj me shëndetin mendor. Këngëtarja 37 vjeçare...

Britney Spears mund të mos performojë kurrë më për shkak të problemeve të saj mendore

më 5.2019 - Sovrani

Menaxheri më afatgjatë i këngëtares Birtney Spears, Larry Rudolph, ka pohuar se këngëtarja kurrë nuk do të mund të performojë përsëri në mes të betejës së saj me shëndetin mendor. Këngëtarja 37 vjeçare...

Britney Spears mund të mos këndoj më kurrë!

më 5.2019 - Shekulli

Këngëtarja e famshme, Britney Spears duket se nuk do të mund të ngjitet më në skenën e muzikës për një kohë gjatë ose ndoshta kurrë. Një gjë të tillë e ka thënë vetë menaxheri i këngëtares i cili foli...

Problemet mendore, Britney Spears mund të mos këndojë më

më 5.2019 - BalkanWeb

Menaxheri më afatgjatë i këngëtares Birtney Spears, Larry Rudolph, ka pohuar se këngëtarja kurrë nuk do të mund të performojë më në mes të betejës së saj me shëndetin mendor. Këngëtarja 37-vjeçare kishte...

Britney Spears mund të mos këndojë më kurrë

më 5.2019 - Gazeta Observer

Yli i muzikës, Britney Spears nuk po kthehet në Vegas për një të ardhme të afërt dhe ndoshta kurrë. Burime thanë për TMZ se këngëtarja nuk është në gjendje mendore apo fizike për të rifilluar performancat...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK