http://kariera.mk

Zhgënjehen fansat e Feros

më 5.2019 - Republika

Reperi Fero kishte paralajmëruar se projekti i tij më i ri muzikor do të publikohet sot. Mirëpo fansat që e prisnin me padurim publikimin e këngës, janë ndarë të zhgënjyer pasi për shkaqe teknike kënga...

Zhgënjehen fansat e Feros

më 5.2019 - AlbPortali

Loading... Reperi Fero kishte paralajmëruar se projekti i tij më i ri muzikor do të publikohet sot. Mirëpo fansat që e prisnin me padurim publikimin e këngës, janë ndarë të zhgënjyer pasi për shkaqe teknike...

Shtyhet publikimi i këngës së re të Feros

më 5.2019 - Lajm

“Momo” mbanë titullin projekti i ri muzikor nga reperi Fero. Videoklipi i këngës ishte paraparë të publikohej sot për adhuruesit e tij, megjithatë ai do të lansohet të premtën.Kjo është bërë e ditur nga...

Zhgënjehen fansat e Feros

më 5.2019 - Tetova Sot

Reperi Fero kishte paralajmëruar se projekti i tij më i ri muzikor do të publikohet sot. Mirëpo fansat që e prisnin me padurim publikimin e këngës, janë ndarë të zhgënjyer pasi për shkaqe teknike kënga...

Zhgënjehen fansat e Feros

më 5.2019 - InfoMagazin

Reperi Fero kishte paralajmëruar se projekti i tij më i ri muzikor do të publikohet sot. Mirëpo fansat që e prisnin me padurim publikimin e këngës, janë ndarë të zhgënjyer pasi për shkaqe teknike kënga...

Zhgënjehen fansat e Feros

më 5.2019 - Insajderi

Reperi i njohur Fero ditë më parë kishte paralajmëruar projektin e tij muzikor ‘Momo’. Lansimi i këtij projekti pritej të bëhej sot por për shkak të problemeve teknike një gjë e tillë nuk është bërë e...

Fero zhgënjen keq fansat e tij me veprimin e fundit

më 5.2019 - Periskopi

“Momo” mbanë titullin projekti i ri muzikor nga reperi Fero. Videoklipi i këngës ishte paraparë të publikohej sot për adhuruesit e tij, megjithatë ai do të lansohet të premtën. Kjo është bërë e ditur nga...

Shtyhet publikimi i këngës së re të Feros

më 5.2019 - Fakti Ditor

“Momo” mbanë titullin projekti i ri muzikor nga reperi Fero. Videoklipi i këngës ishte paraparë të publikohej sot për adhuruesit e tij, megjithatë ai do të lansohet të premtën.Kjo është bërë e ditur nga...

Shtyhet publikimi i këngës së re të Feros

më 5.2019 - AlbPortali

“Momo” mbanë titullin projekti i ri muzikor nga reperi Fero. Loading... Videoklipi i këngës ishte paraparë të publikohej sot për adhuruesit e tij, megjithatë ai do të lansohet të premtën.Kjo është bërë...

Ka kohë pa publikuar këngë, reperi kosovar po rikthehet

më 5.2019 - Prive

Reperi kosovar që nuk ka shumë kohë që e ka nisur karrierën e tij muzikore, pas një viti po sjellë një këngë të re. Bëhet fjalë për Fajt, i cili ka paralajmëruar publikimin e një projekti të ri muzikor,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK