http://kariera.mk

Onkologjia, 20 mijë shërbime për katër muaj

më 5.2019 - Klan Kosova

Nga QKUK kanë bërë të ditur se Instituti i Onkologjisë ka ofruar më shumë se 20 mijë shërbime brenda katër muajve të parë të vitit 2019 për pacientët të cilët janë të diagnostikuar me kancer. Sipas drejtorit...

20 mijë shërbime onkologjike për katër muaj, rritje e numrit të të sëmurëve

më 5.2019 - Kallxo

Janë dhënë 20 mijë shërbime onkologjike për pacientët e sëmurë me kancer për katër muajt e parë të këtij viti, njofton QKUK. “Gjatë kësaj kohe, stafi mjekësor ka kryer 12 mijë kontrolle, ka dhënë 8100...

QKUK: Onkologjia ofroi 20 mijë shërbime për 4 muaj

më 5.2019 - Koha.net

Instituti i Onkologjisë ka ofruar më shumë se 20 mijë shërbime brenda 4 muajve të parë të vitit 2019 për pacientët, të cilët janë të diagnostikuar me kancer, bëhet e ditur përmes një komunikate për media....

Kurtishi: Ka një rritje prej 5% të rasteve të reja me kancer

më 5.2019 - Albinfo

Instituti i Onkologjisë në QKUK ka ofruar më shumë se 20 mijë shërbime brenda 4 muajve të parë të vitit 2019 për pacientët, të cilët janë të diagnostikuar me kancer. Gjatë kësaj kohe, stafi mjekësor në...

Onkologjia, 20 mijë shërbime për katër muaj

më 5.2019 - Epoka e Re

Instituti i Onkologjisë në QKUK ka ofruar më shumë se 20 mijë shërbime brenda katër muajve të parë të vitit 2019 për pacientët, të cilët janë të diagnostikuar me kancer. Gjatë kësaj kohe, stafi mjekësor...

Onkologjia, 20 mijë shërbime për 4 muaj

më 5.2019 - Ekonomia Online

Instituti i Onkologjisë ka ofruar më shumë se 20 mijë shërbime brenda 4 muajve të parë të vitit 2019 për pacientët, të cilët janë të diagnostikuar me kancer. Gjatë kësaj kohe, stafi mjekësor ka kryer 12...

Onkologjia në QKUK: 20 mijë shërbime për 4 muaj

më 5.2019 - KosovaPress

Gjatë kësaj kohe, stafi mjekësor ka kryer 12 mijë kontrolle, ka dhënë 8100 doza të kimioterapisë dhe 4200 terapi intravenoze. Te lista e shërbimeve mjekësore hyjnë edhe 501 raste të reja, të evidentuara...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK