http://kariera.mk

Mësoni 4 mënyrat si të hiqni shenjat e thikës në tavolinën e prerjes

para 3 muajve - Shekulli

Tavolinat e prerjes janë një element thelbësor në kuzhinë e të gjithëve. Por a keni menduar ndonjëherë se sa të shëmtuara mund të bëhen tavolinat tuaja më pas? Pas të gjitha, ju që shpesh prisni sipër...

Truqe që ju ndihmojnë që të ndjeheni më e re

para 3 muajve - Klan Kosova

Shumicën e kohës ne mendojmë se të qenit i shëndetshëm merr shumë kohë, përpjekje dhe para. Por në realitet, ju mund ta ktheni jetën tuaj dhe të ndiheni më të shëndetëshëm thjesht duke i shtuar disa zakone...

Si t’i zbardhni dhëmbët për 2 minuta

para 3 muajve - Ekonomia Online

Nëse jeni duke kërkuar të zbardhoni dhëmbët tuaj, mos shpenzoni para në produkte të shtrenjta. Mjafton të shkoni në kuzhinën tuaj. Gjithçka që iu duhet janë soda e bukës dhe limoni. Por, limoni mund të...

Si t’i zbardhni dhëmbët për 2 minuta

para 3 muajve - Gazeta Observer

Nëse jeni duke kërkuar të zbardhoni dhëmbët tuaj, mos shpenzoni para në produkte të shtrenjta. Mjafton të shkoni në kuzhinën tuaj. Gjithçka që iu duhet janë soda e bukës dhe limoni. Por, limoni mund të...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK