http://kariera.mk

Limoni ka efekt pozitiv në shëndetin e zemrës

më 5.2019 - Ekonomia Online

Limoni përmban një sasi të madhe të vitaminës C. Sipas Healthline, një limon përmban 31 mg vitaminë C, transmeton Klan Kosova. Disa hulumtime tregojnë që konsumimi i frutave dhe perimeve që janë të pasura...

Limoni ndikon pozitivisht në shëndetin e zemrës

më 5.2019 - Gazeta Observer

Fruti i limonit përmban një sasi të madhe të vitanimës C çka është shumë e dobishme për trupin tonë. Madje sipas ‘Healthline’ në një limon gjendet 31 mg vitaminë C. Disa studime kanë treguar se konsumi...

Limoni ndikon pozitivisht në shëndetin e zemrës

më 5.2019 - Opinion

Fruti i limonit përmban një sasi të madhe të vitanimës C çka është shumë e dobishme për trupin tonë. Madje sipas ‘Healthline’ në një limon gjendet 31 mg vitaminë C. Disa studime kanë treguar se konsumi...

Limoni ka efekt pozitiv në shëndetin e zemrës

më 5.2019 - Aktuale

Limoni përmban një sasi të madhe të vitaminës C. Sipas Healthline, një limon përmban 31 mg vitaminë C. Disa hulumtime tregojnë që konsumimi i frutave dhe perimeve që janë të pasura me vitaminën C zvogëlon...

Limoni ka efekt pozitiv në shëndetin e zemrës

më 5.2019 - Koha.mk

Limoni përmban një sasi të madhe të vitaminës C. Sipas Healthline, një limon përmban 31 mg vitaminë C, shkruan Klan Kosova, transmeton gazeta Koha. Disa hulumtime tregojnë që konsumimi i frutave dhe perimeve...

Limoni ndikon pozitivisht në shëndetin e zemrës

më 5.2019 - Koha Jone

Fruti i limonit përmban një sasi të madhe të vitanimës C çka është shumë e dobishme për trupin tonë. Madje sipas ‘Healthline’ në një limon gjendet 31 mg vitaminë C. Disa studime kanë treguar se konsumi...

Limoni ka efekt pozitiv në shëndetin e zemrës

më 5.2019 - Klan Kosova

Limoni përmban një sasi të madhe të vitaminës C. Sipas Healthline, një limon përmban 31 mg vitaminë C, transmeton Klan Kosova. Disa hulumtime tregojnë që konsumimi i frutave dhe perimeve që janë të pasura...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK