http://kariera.mk

Aston Martin zbulon DB4 GT ekskluzive për garën “Le Mans 24 Hours”

më 6.2019 - Koha.net

Aston Martin ka zbuluar veturën ekskluzive DB4 GT për garën “Le Mans 24 Hours” e cila është gara më e vjetër e ende aktive për veturat sportive në botë e që mbahet për çdo vit që nga 1923 në qytetin e...

Aston Martin zbulon DB4 GT ekskluzive për garën “Le Mans 24 Hours”

më 6.2019 - Zhurnal

Aston Martin ka zbuluar veturën ekskluzive DB4 GT për garën “Le Mans 24 Hours” e cila është gara më e vjetër e ende aktive për veturat sportive në botë e që mbahet për çdo vit që nga 1923 në qytetin e...

Aston Martin zbulon DB4 GT ekskluzive për garën “Le Mans 24 Hours”

më 6.2019 - Gazeta Observer

Aston Martin ka zbuluar veturën ekskluzive DB4 GT për garën “Le Mans 24 Hours” e cila është gara më e vjetër e ende aktive për veturat sportive në botë e që mbahet për çdo vit që nga 1923 në qytetin e...

Aston Martin zbulon DB4 GT ekskluzive për garën “Le Mans 24 Hours”

më 6.2019 - Ekonomia Online

Aston Martin ka zbuluar veturën ekskluzive DB4 GT për garën “Le Mans 24 Hours” e cila është gara më e vjetër e ende aktive për veturat sportive në botë e që mbahet për çdo vit që nga 1923 në qytetin e...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK