http://kariera.mk

Zbulohet vendndodhja e pikturës 450 milionë dollarëshe të Da Vinçit

më 6.2019 - GazetaBlic

Vendndodhja e kryeveprës së Leonardo Da Vinçit, vendi i së cilës ka qenë mister që kur u shit në vitin 2017 për një rekord prej 450 milionë dollarësh, është zbuluar. “Salvator Mundi” po mbahet në superjahtin...

Piktura 450 milionë dollarëshe e Da Vincit në jahtin e princit saudit

më 6.2019 - RTV 21

“Salvator Mundi” po mbahet në superjahtin Serene Vendndodhja e kryeveprës së Leonardo Da Vinçit, vendi i së cilës ka qenë mister që kur u shit në 2017 për një rekord prej 450 milionë dollarësh, është zbuluar....

Zbulohet vendndodhja e pikturës 450 milionë dollarëshe e Da Vinçit

më 6.2019 - Bota Press

Vendndodhja e kryeveprës së Leonardo Da Vinçit, vendi i së cilës ka qenë mister që kur u shit në vitin 2017 për një rekord prej 450 milionë dollarësh, është zbuluar. “Salvator Mundi” po mbahet në superjahtin...

Piktura portret më e kushtueshme në botë brenda jahtit të sheikut saudit

më 6.2019 - Koha Jone

Portreti më i kushtueshëm në histori, “Salvator Mundi’, gjurmët e të cilit humbën në mënyrë misterioze gjatë një shitjeje në ankand nga Christie’s në 2017 në Nju Jork, kanë përfunduar në një jaht gjigand....

Zbulohet vendndodhja e pikturës 450 milionë dollarëshe të Da Vinçit

më 6.2019 - Koha.net

Vendndodhja e kryeveprës së Leonardo Da Vinçit, vendi i së cilës ka qenë mister që kur u shit në vitin 2017 për një rekord prej 450 milionë dollarësh, është zbuluar. “Salvator Mundi” po mbahet në superjahtin...

Portreti më i kushtueshëm përfundon në jahtin e Sheikut

më 6.2019 - BalkanWeb

Portreti më i kushtueshëm në histori, “Salvator Mundi’, gjurmët e të cilit humbën në mënyrë misterioze gjatë një shitjeje në ankand nga Christie’s në 2017 në Nju Jork, kanë përfunduar në një jaht gjigand....

”Salvator Mundi” në jahtin e Mohammed Bin Salman?

më 6.2019 - Alsat-M

Piktura më e shtrenjtë në histori, që kishte humbur gjurmët në mënyrë misterioze pas shitjes në ankandin e kompanisë Christie’s, në vitin 2017 në Nju Jork, ka përfunduar në një megajaht, sipas faqes së...

Piktura 450 milionë dollarëshe e Da Vincit në jahtin e princit saudit

më 6.2019 - Alsat-M

Vendndodhja e kryeveprës së Leonardo Da Vinçit, vendi i së cilës ka qenë mister që kur u shit në 2017 për një rekord prej 450 milionë dollarësh, është zbuluar. “Salvator Mundi” po mbahet në superjahtin...

Portreti më i kushtueshëm përfundon në jahtin e Sheikut

më 6.2019 - Koha Jone

Portreti më i kushtueshëm në histori, “Salvator Mundi’, gjurmët e të cilit humbën në mënyrë misterioze gjatë një shitjeje në ankand nga Christie’s në 2017 në Nju Jork, kanë përfunduar në një jaht gjigand....

FOTO/ Portreti i “Salvator Mundi’ ndodhet në jahtin e bin Salman, e bleu për 450 mln dollarë

më 6.2019 - Java News

Portreti më i kushtueshëm në histori, “Salvator Mundi’, gjurmët e të cilit humbën në mënyrë misterioze gjatë një shitjeje në ankand nga Christie’s në 2017 në Nju Jork, kanë përfunduar në një jaht gjigand....

Piktura më e kushtueshme në botë gjendet në jahtin e sheikut saudit

më 6.2019 - Gazeta Observer

Portreti më i kushtueshëm në histori, “Salvator Mundi’, gjurmët e të cilit humbën në mënyrë misterioze gjatë një shitjeje në ankand nga Christie’s në 2017 në Nju Jork, kanë përfunduar në një jaht gjigand....

Piktura portret më e kushtueshme në botë brenda jahtit të sheikut saudit

më 6.2019 - LajmiFundit

Portreti më i kushtueshëm në histori, “Salvator Mundi’, gjurmët e të cilit humbën në mënyrë misterioze gjatë një shitjeje në ankand nga Christie’s në 2017 në Nju Jork, kanë përfunduar në një jaht gjigand....

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK