http://kariera.mk

Shyhrete Behluli tregon haptazi: Ja sa fitoj me muzikë!

më 6.2019 - Alsat-M

Shyhrete Behluli tash e sa vite i ka qëndruar besnike skenës muzikore. Shyhrete Behluli meqë ka kaq vite që është pjesë e skenës muzikore, ajo njihet si ndër artistet që fiton shumë nga ky profesion. Së...

Ankohet Shyhretja: Nuk fitoj aq sa mendojnë njerëzit

më 6.2019 - Iliria News

Shyhrete Behluli meqë ka kaq vite që është pjesë e skenës muzikore, ajo njihet si ndër artistet që fiton shumë nga ky profesion, shkruan lajmi.net. Së fundi, këngëtarja ka qenë e ftuar në një intervistë...

Rrëfehet Shyhrete Behluli, tregon sa fiton nga muzika

më 6.2019 - OraInfo

Është ndër këngëtaret me të dashura për publikun shqiptarë. Shyhrete Behluli meqë ka shumë vite që është pjesë e skenës muzikore, ajo njihet si ndër artistet që fiton shumë nga ky profesion. Së fundi,...

Ankohet Shyhrete Behluli, thotë se nuk fiton shumë nga muzika

më 6.2019 - GazetaBlic

Shyhrete Behluli ka vite që është pjesë e estradës muzikore, ku numëron një numër të madh projektesh të realizuara, shkruan GazetaBlic. Ndërsa ka vetëm një muaj që ajo bashkë me rejën e saj, Leartën, realizuan...

Shyhrete Behluli: Nuk fitoj aq sa mendojnë njerëzit

më 6.2019 - Zhurnal

Shyhrete Behluli tash e sa vite i ka qëndruar besnike skenës muzikore. Shyhrete Behluli meqë ka kaq vite që është pjesë e skenës muzikore, ajo njihet si ndër artistet që fiton shumë nga ky profesion, shkruan...

Shyhrete Behluli e Learta Jakupi sfidohen, sa e njohin njëra tjetrën?

më 6.2019 - Prive

Ato gjithmonë kanë promovuar një raport shumë të shëndoshë në mes vete. Këngëtarja Shyhrete Behluli dhe sopranoja Learta Jakupi që është nusja e saj, janë sfiduar dje në emisionin e Bieta Sylës “Ftesë...

Shyhrete Behluli tregon haptazi: Ja sa fitoj me muzikë

më 6.2019 - Bota Press

Shyhrete Behluli tash e sa vite i ka qëndruar besnike skenës muzikore. Shyhrete Behluli meqë ka kaq vite që është pjesë e skenës muzikore, ajo njihet si ndër artistet që fiton shumë nga ky profesion. Së...

Shyhrete Behluli tregon haptazi: Ja sa fitoj me muzikë!

më 6.2019 - Sovrani

Shyhrete Behluli tash e sa vite i ka qëndruar besnike skenës muzikore. Shyhrete Behluli meqë ka kaq vite që është pjesë e skenës muzikore, ajo njihet si ndër artistet që fiton shumë nga ky profesion, shkruan...

Shyhrete Behluli: Nuk fitoj aq sa mendojnë njerëzit

më 6.2019 - AlbPortali

Shyhrete Behluli meqë ka kaq vite që është pjesë e skenës muzikore, ajo njihet si ndër artistet që fiton shumë nga ky profesion, shkruan lajmi.net. Së fundi, këngëtarja ka qenë e ftuar në një intervistë...

Shyhrete Behluli: Nuk fitoj aq sa mendojnë njerëzit

më 6.2019 - Fakti Ditor

Shyhrete Behluli meqë ka kaq vite që është pjesë e skenës muzikore, ajo njihet si ndër artistet që fiton shumë nga ky profesion, shkruan lajmi.net. Së fundi, këngëtarja ka qenë e ftuar në një intervistë...

“Nuk fitoj aq sa mendojnë njerëzit” befason Shyhrete Behluli

më 6.2019 - Aktuale

Këngëtarja e njohur kosovare, Shyhrete Behluli dhe nusja e saj Learta Jakupi, ishin të ftuara në studion e “Ftesë në Pesë” me Bieta Sulon, për të folur mbi bashkëpunimin e tyre të parë muzikor dhe për...

“Nuk fitoj aq sa mendojnë njerëzit” befason Shyhrete Behluli

më 6.2019 - Tetova1

Këngëtarja e njohur kosovare, Shyhrete Behluli dhe nusja e saj Learta Jakupi, ishin të ftuara në studion e “Ftesë në Pesë” me Bieta Sulon, për të folur mbi bashkëpunimin e tyre të parë muzikor dhe për...

​Shyhrete Behluli: Nuk fitoj aq para sa mendojnë njerëzit

më 6.2019 - GazetaBlic

Këngëtarja e njohur kosovare, Shyhrete Behluli dhe nusja e saj Learta Jakupi, ishin të ftuara në studion e “Ftesë në Pesë” me Bieta Sulon, për të folur mbi bashkëpunimin e tyre të parë muzikor dhe për...

Thuhet se bën jetë luksoze, Shyhrete Behluli ka një përgjigje: Nuk fitoj aq sa mendojnë njerëzit!

më 6.2019 - Top Channel

Këngëtarja e njohur kosovare, Shyhrete Behluli dhe nusja e saj Learta Jakupi, ishin të ftuara në studion e “Ftesë në Pesë” me Bieta Sulon, për të folur mbi bashkëpunimin e tyre të parë muzikor dhe për...

Shyhrete Behluli: Nuk fitoj aq sa mendojnë njerëzit

më 6.2019 - Tetova Sot

Këngëtarja e njohur kosovare, Shyhrete Behluli dhe nusja e saj Learta Jakupi, ishin të ftuara në studion e “Ftesë në Pesë” me Bieta Sulon, për të folur mbi bashkëpunimin e tyre të parë muzikor dhe për...

“Nuk fitoj aq sa mendojnë njerëzit” befason Shyhrete Behluli

më 6.2019 - Gazeta Observer

Këngëtarja e njohur kosovare, Shyhrete Behluli dhe nusja e saj Learta Jakupi, ishin të ftuara në studion e “Ftesë në Pesë” me Bieta Sulon, për të folur mbi bashkëpunimin e tyre të parë muzikor dhe për...

Thuhet se bën jetë luksoze, reagon Shyhrete Behluli – flet për të ardhurat financiare

më 6.2019 - Insajderi

Shyhretja tregoi se në familjen e tyre të madhe, marrëdhëniet mes njëri-tjetrit janë shumë të mira, e në fakt kjo u vërtetua edhe nga sfida vjehrrë-nuse që u kalua më shumë sukses nga të dyja. Në vijim...

Shyhrete Behluli: Nuk fitoj aq para sa mendojnë njerëzit

më 6.2019 - Bota Press

Këngëtarja e njohur kosovare, Shyhrete Behluli dhe nusja e saj Learta Jakupi, ishin të ftuara në studion e “Ftesë në Pesë” me Bieta Sulon, për të folur mbi bashkëpunimin e tyre të parë muzikor dhe për...

Shyhrete Behluli: Nuk fitoj aq sa mendojnë njerëzit

më 6.2019 - Sovrani

Këngëtarja e njohur kosovare, Shyhrete Behluli dhe nusja e saj Learta Jakupi, ishin të ftuara në studion e “Ftesë në Pesë” me Bieta Sulon, për të folur mbi bashkëpunimin e tyre të parë muzikor dhe për...

Shyhrete Behluli: Nuk fitoj aq sa mendojnë njerëzit

më 6.2019 - Arbresh

Këngëtarja e njohur kosovare, Shyhrete Behluli dhe nusja e saj Learta Jakupi, ishin të ftuara në studion e “Ftesë në Pesë” me Bieta Sulon, për të folur mbi bashkëpunimin e tyre të parë muzikor dhe për...

Shyhrete Behluli: Nuk fitoj aq sa mendojnë njerëzit

më 6.2019 - Insajderi

Këngëtarja e njohur kosovare, Shyhrete Behluli dhe nusja e saj Learta Jakupi, ishin të ftuara në studion e “Ftesë në Pesë” me Bieta Sulon, për të folur mbi bashkëpunimin e tyre të parë muzikor dhe për...

Shyhrete Behluli: Nuk fitoj aq sa mendojnë njerëzit

më 6.2019 - KosovaPress

Shyhretja tregoi se në familjen e tyre të madhe, marrëdhëniet mes njëri-tjetrit janë shumë të mira, e në fakt kjo u vërtetua edhe nga sfida vjehërr-nuse që u kalua më shumë sukses nga të dyja. Në vijim...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK