http://kariera.mk

Horoskopi ditor, e mërkurë 12 qershor 2019

më 6.2019 - Iliria News

Dashi Mos lejoni që të mashtroheni nga fjalët e bukura të një ish-it tuaj, pasi shpesh janë fjalë me dy kuptime. Mos hiqni dorë nga e tashmja për të jetuar një të shkuar aspak të rehatshme. Ata që janë...

Horoskopi për ditën e mërkurë, 12 qershor 2019!

më 6.2019 - Medial

Dashi Mos lejoni që të mashtroheni nga fjalët e bukura të një ish-it tuaj, pasi shpesh janë fjalë me dy kuptime. Mos hiqni dorë nga e tashmja për të jetuar një të shkuar aspak të rehatshme. Ata që janë...

Horoskopi për ditën e sotme, 12 qershor 2019

më 6.2019 - Koha Jone

Dashi Ju keni kaluar me sukses shumë sfida kohët e fundit, edhe pse mund të keni menduar se askush nuk e ka vënë re. Meritoni lavdërime për arritjet tuaja. Për të vlerësuar këto arritje dhurojini vetes...

Horoskopi 12 Qershor 2019

më 6.2019 - Opinion

Dashi Argëtimi dhe romanca zakonisht shkojnë së bashku, por ka edhe raste që nuk ndodhin. Pra, nëse jeni vetëm, ndjehuni mirënjohës që nuk keni pse të shqetësoheni për dikë tjetër. Kjo është një kohë për...

Horoskopi për ditën e mërkurë, 12 qershor 2019!

më 6.2019 - Vizion Plus

Dashi Mos lejoni që të mashtroheni nga fjalët e bukura të një ish-it tuaj, pasi shpesh janë fjalë me dy kuptime. Mos hiqni dorë nga e tashmja për të jetuar një të shkuar aspak të rehatshme. Ata që janë...

Horoskopi ditor: 12 maj 2019

më 6.2019 - LajmiFundit

Dashi Mos lejoni që të mashtroheni nga fjalët e bukura të një ish-it tuaj, pasi shpesh janë fjalë me dy kuptime. Mos hiqni dorë nga e tashmja për të jetuar një të shkuar aspak të rehatshme. Ata që janë...

Parashikimi i yjeve për sot 12 qershor 2019

më 6.2019 - Gazeta Telegraf

Dashi Ju keni kaluar me sukses shumë sfida kohët e fundit, edhe pse mund të keni menduar se askush nuk e ka vënë re. Meritoni lavdërime për arritjet tuaja. Për të vlerësuar këto arritje dhurojini vetes...

Horoskopi për ditën e sotme, 12 qershor 2019

më 6.2019 - BalkanWeb

Ju keni kaluar me sukses shumë sfida kohët e fundit, edhe pse mund të keni menduar se askush nuk e ka vënë re. Meritoni lavdërime për arritjet tuaja. Për të vlerësuar këto arritje dhurojini vetes një trajtim...

Horoskopi ditor, e mërkurë 12 qershor 2019

më 6.2019 - Sot News

Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Mos lejoni që të mashtroheni nga fjalët e bukura të një ish-it tuaj, pasi shpesh janë fjalë...

Horoskopi për ditën e sotme, 12 qershor 2019

më 6.2019 - Sovrani

Dashi Ju keni kaluar me sukses shumë sfida kohët e fundit, edhe pse mund të keni menduar se askush nuk e ka vënë re. Meritoni lavdërime për arritjet tuaja. Për të vlerësuar këto arritje dhurojini vetes...

Horoskopi për ditën e sotme

më 6.2019 - GazetaBlic

Dashi Mos lejoni që të mashtroheni nga fjalët e bukura të një ish-it tuaj, pasi shpesh janë fjalë me dy kuptime. Mos hiqni dorë nga e tashmja për të jetuar një të shkuar aspak të rehatshme. Ata që janë...

Horoskopi ditor, e mërkurë 12 qershor 2019

më 6.2019 - Periskopi

Ky është horoskopi për ditën e mërkurë, 12 qershor 2019. Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Mos lejoni që të mashtroheni nga...

Cilat janë dy shenjat më me fat për sot, e mërkurë 12 qershor 2019?

më 6.2019 - Bota.al

Këto janë dy shenjat më me fat për ditën e sotme: AKREPI Do jeni mjaft ambiciozë dhe të pandalshëm gjatë kësaj dite. Pozitiviteti do ju shoqërojë gjithë kohën. Ju të dashuruarit do merrni vendime të rëndësishme...

Horoskopi i datës 12 qershor

më 6.2019 - RTV 21

Dashi Do jeni në humor më të mirë gjatë kësaj dite dhe dalëngadalë do arrini të zgjidhni problemet që ju kanë dalë më herët. Nëse keni një lidhje lëreni pas krahëve të shkuarën e hidhur. Nëse nuk e bëni...

Si do të jetë për ju kjo e mërkurë? HOROSKOPI DITOR, 12 qershor 2019

më 6.2019 - Bota.al

Dashi Do jeni në humor më të mirë gjatë kësaj dite dhe dalëngadalë do arrini të zgjidhni problemet që ju kanë dalë më herët. Nëse keni një lidhje lëreni pas krahëve të shkuarën e hidhur. Nëse nuk e bëni...

FATI YT SOT/ HOROSKOPI 12 QERSHOR 2019

më 6.2019 - Lexo

Ky është horoskopi për ditën e mërkurë, 12 qershor 2019 Dashi Mos lejoni që të mashtroheni nga fjalët e bukura të një ish-it tuaj, pasi shpesh janë fjalë me dy kuptime. Mos hiqni dorë nga e tashmja për...

Zbuloni me detaje çfarë do të ndodhë me 12 shenjat e gjatë kësaj jave!

më 6.2019 - Standard

Horoskopi javor evidenton se këto janë disa nga gjërat kryesore që pritet t’i ndodhin çdo shenje. Dashi Dashuria: Gjatë javës shumë dash që janë në çift do të kenë probleme me partnerin/en e tyre. Ndër...

Horoskopi ditor, e mërkurë 12 qershor 2019

më 6.2019 - Shekulli

Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Mos lejoni që të mashtroheni nga fjalët e bukura të një ish-it tuaj, pasi shpesh janë fjalë...

Horoskopi ditor, e Mërkurë 12 Qershor 2019

më 6.2019 - Java News

Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Mos lejoni që të mashtroheni nga fjalët e bukura të një ish-it tuaj, pasi shpesh janë fjalë...

Horoskopi ditor, e mërkurë 12 qershor 2019

më 6.2019 - Portalb

Dashi Mos lejoni që të mashtroheni nga fjalët e bukura të një ish-it tuaj, pasi shpesh janë fjalë me dy kuptime. Mos hiqni dorë nga e tashmja për të jetuar një të shkuar aspak të rehatshme. Ata që janë...

Zbuloni tre shenjat e Horoskopit, që janë partnerët idealë për ju!

më 6.2019 - Lexo

Në astrologji, çdo shenjë ka elementin e saj karakteristik (zjarri, uji, toka, ajri). Mbi karakteristikat e secilës prej tyre mund të shohim lehtësisht nëse dy shenja shkojnë mirë bashkë, ose nëse nuk...

Zbuloni tre shenjat e Horoskopit, që janë partnerët idealë për ju!

më 6.2019 - Java News

Në astrologji, çdo shenjë ka elementin e saj karakteristik (zjarri, uji, toka, ajri). Mbi karakteristikat e secilës prej tyre mund të shohim lehtësisht nëse dy shenja shkojnë mirë bashkë, ose nëse nuk...

Dy shenjat me fat për sot, e Martë 11 qershor 2019

më 6.2019 - Lexo

Këto janë dy shenjat më me fat për ditën e sotme: DEMI- Ka ardhur koha të kënaqni veten sot. Dëgjoni vetëm zemrën dhe mos mendoni për asnjë gjë tjetër. Për ju që jeni në një lidhje gjithçka do ndodhë si...

Horoskopi për ditën e sotme, 11 qershor 2019

më 6.2019 - Koha Jone

Dashi Sot ju nuk do të jeni në gjendje të largoheni, duke u fshehur pas dikujt tjetër ose duke u përpjekur të qëndrosh në vetmi. Edhe nëse keni shumë nevojë për njëfarë paqeje dhe heshtjeje, aktivitetet...

Puna dhe dashuria, çfarë ka rezervuar fati për sot

më 6.2019 - Albeu

Dashi Ka disa vështirësi të cilat duhen kaluar për shkak të ndikimit të Hënës, e cila do të stimulojë probleme dhe keqkuptime. Kur jeni të vendosur për të bërë diçka nuk i njihni pengesat, por gjatë kësaj...

Horoskopi 11 Qershor 2019

më 6.2019 - Opinion

Dashi Sot ju duhet të përcaktoni se cila është gjëja më e rëndësishme në jetën tuaj, ose ndryshe mund të bëni gabimin e vendosjes së karrocës përpara kalit. Kjo do të thotë se nëse duhet të pushoni ose...

Horoskopi për ditën e martë, 11 qershor 2019!

më 6.2019 - Vizion Plus

Dashi Ka disa vështirësi të cilat duhen kaluar për shkak të ndikimit të Hënës, e cila do të stimulojë probleme dhe keqkuptime. Kur jeni të vendosur për të bërë diçka nuk i njihni pengesat, por gjatë kësaj...

Horoskopi për ditën e sotme, 11 qershor 2019

më 6.2019 - BalkanWeb

Dashi Sot ju nuk do të jeni në gjendje të largoheni, duke u fshehur pas dikujt tjetër ose duke u përpjekur të qëndrosh në vetmi. Edhe nëse keni shumë nevojë për njëfarë paqeje dhe heshtjeje, aktivitetet...

Horoskopi ditor, e martë 11 qershor 2019

më 6.2019 - Sot News

Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Ka disa vështirësi të cilat duhen kaluar për shkak të ndikimit...

Horoskopi për ditën e sotme, parashikime interesante për disa prej shenjave

më 6.2019 - GazetaBlic

Dashi Ka disa vështirësi të cilat duhen kaluar për shkak të ndikimit të Hënës, e cila do të stimulojë probleme dhe keqkuptime. Kur jeni të vendosur për të bërë diçka nuk i njihni pengesat, por gjatë kësaj...

Parashikimi i yjeve për sot 11 qershor 2019

më 6.2019 - Gazeta Telegraf

Dashi Sot ju nuk do të jeni në gjendje të largoheni, duke u fshehur pas dikujt tjetër ose duke u përpjekur të qëndrosh në vetmi. Edhe nëse keni shumë nevojë për njëfarë paqeje dhe heshtjeje, aktivitetet...

Horoskopi sot

më 6.2019 - PortaliOnline

Dashi Ka disa vështirësi të cilat duhen kaluar për shkak të ndikimit të Hënës, e cila do të stimulojë probleme dhe keqkuptime. Kur jeni të vendosur për të bërë diçka nuk i njihni pengesat, por gjatë kësaj...

Horoskopi Ditor 10 Qershor 2019

më 6.2019 - Sovrani

Horoskopi Ditor 10 Qershor 2019 Dashi 21 Mars – 19 Prill Kjo e hënë do të jetë mjaft e favorshme, në sajë të ndikimit të yjeve, ku duhet të mundoheni që të bëni zgjedhjet e duhura. Sfera sentimentale parashikohet...

Fati për ditën e martë

më 6.2019 - Albeu

Horoskopi, e martë, 11 Qershor 2019 Dashi Ka disa vështirësi të cilat duhen kaluar për shkak të ndikimit të Hënës, e cila do të stimulojë probleme dhe keqkuptime. Kur jeni të vendosur për të bërë diçka...

Lexoni çfarë parashikojnë yjet për ju gjatë kësaj jave!

më 6.2019 - Sovrani

Dashi 21 Mars – 19 Prill Dashuria: Gjatë javës shumë dash që janë në çift do të kenë probleme me partnerin/en e tyre. Ndër shumë prej tyre do të jenë edhe ata që do të jenë në gjendje të zbulojnë një tradhti,...

11 fakte “të ashpra” për ndërmarrësit

më 6.2019 - Ekonomia Online

Ne jemi një kulturë e cila ka dëshirë të besojë në fantazi dhe funde të lumtura, si shumë përralla klasike. Në realitet, jeta është e vështirë dhe nganjëherë brutale. Shumë njerëz kanë vështirësi t’ia...

Horoskopi ditor, e Martë 11 Qershor 2019

më 6.2019 - Java News

Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Ka disa vështirësi të cilat duhen kaluar për shkak të ndikimit...

Shenja më e favorizuar e javës? Parashikimi i yjeve nga Jorgo Pulla

më 6.2019 - BalkanWeb

Cila do të jetë shenja më me fat e kësaj jave. Cfarë parashikojnë yjet për 7 ditët në vijim për 12 shenjat e zodiakut. Lexoni parashikimin e përgatitur për BalkanËeb, nga astrologu Jorgo Pulla. DASHI Të...

Horoskopi javor 10-16 Qershor

më 6.2019 - Sovrani

Dashi Kjo javë pritet të jetë e balancuar për ju të shenjës së dashit. E enjtja pritet të jetë një ditë relaksuese ku ju do të ndiheni mirë. Në fundjavë do të vlerësoheni për të gjithë punën që keni bërë...

Horoskopi i PAOLO FOX për muajin qershor 2019; SHIGJETARI dhe BRICJAPI

më 6.2019 - Republika

Shigjetari: Gjatë këtij muaji do të keni mundësi të firmosni kontrata dhe marrëveshje të reja. Më të rinjtë po përgatiten në mënyrë brilante për të kaluar me sukses provimet dhe për pasojë, të sigurojnë...

HOROSKOPI JAVOR (10-16 QERSHOR) / Zbuloni me DETAJE çfarë do të ndodhë me 12 shenjat e gjatë kësaj jave!

më 6.2019 - Lexo

Horoskopi javor evidenton se këto janë disa nga gjërat kryesore që pritet t’i ndodhin çdo shenje. Dashi Dashuria: Gjatë javës shumë dash që janë në çift do të kenë probleme me partnerin/en e tyre. Ndër...

Horoskopi për ditën e hënë, 10 qershor 2019!

më 6.2019 - Vizion Plus

Dashi Kjo e hënë do të jetë mjaft e favorshme, në sajë të ndikimit të yjeve, ku duhet të mundoheni që të bëni zgjedhjet e duhura. Sfera sentimentale parashikohet mjaft pozitive, ku do të ketë zhvillime...

Horoskopi për ditën e sotme, 10 qershor 2019

më 6.2019 - BalkanWeb

Të lindurit e kësaj shenje do të kuptojnë se është koha e duhur për të rritur nivelin e profesionalizmit. Do të bëni ndryshime edhe në jetën profesionale. Ndodhitë gjatë ditës së sotme nuk do t’ju lejojnë...

Lexoni shenjën tuaj të horoskopit ditor

më 6.2019 - Sovrani

Lexoni shenjën tuaj të horoskopit ditor të datës 10.06.2019 Dashi Dashuria: Gjatë javës shumë dash që janë në çift do të kenë probleme me partnerin/en e tyre. Ndër shumë prej tyre do të jenë edhe ata që...

Horoskopi ditor, 10 qershor 2019

më 6.2019 - RTV 21

Dashi Sot financat do jenë më të favorizuarat. Gjatë ditës mund të keni konflikte me disa persona për shkak të kritikave që do ju bëhen. Nëse jeni në një lidhje ka rrezik që ai që keni në krah të fillojë...

Horoskopi ditor, 10 qershor 2019

më 6.2019 - RTV 21

Dashi Sot financat do jenë më të favorizuarat. Gjatë ditës mund të keni konflikte me disa persona për shkak të kritikave që do ju bëhen. Nëse jeni në një lidhje ka rrezik që ai që keni në krah të fillojë...

Horoskopi për nesër, ja çfarë ju ka rezervuar fati

më 6.2019 - Java News

Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Kjo e hënë do të jetë mjaft e favorshme, në sajë të ndikimit...

Puna dhe dashuria, çfarë ka rezervuar fati për sot

më 6.2019 - Albeu

Dashi Dashuria : Mos nxitoni sot në marrjen e vendimeve, veçanërisht në lidhje me dashurinë. Shpejtësia shpesh është një këshilltar i keq dhe mund t’ju çojë në vendime të gabuara, që më vonë mund të pendoheni....

Horoskopi, e dielë 9 qershor 2019!

më 6.2019 - Vizion Plus

Dashi Dashuria: Mos nxitoni sot në marrjen e vendimeve, veçanërisht në lidhje me dashurinë. Shpejtësia shpesh është një këshilltar i keq dhe mund t’ju çojë në vendime të gabuara, që më vonë mund të pendoheni....

Dy shenjat më me fat për sot, 9 qershor 2019

më 6.2019 - Lexo

Dashi- Falë diellit sot do dini çfarë fushe të privilegjoni de do keni më shumë siguri në vetvete. Nëse keni një lidhje mundohuni të largoni rutinën nga jeta juaj sepse ajo mund të sjellë disa probleme....

Horoskopi ditor: 9 qershor 2019

më 6.2019 - LajmiFundit

Dashi Dashuria: Mos nxitoni sot në marrjen e vendimeve, veçanërisht në lidhje me dashurinë. Shpejtësia shpesh është një këshilltar i keq dhe mund t’ju çojë në vendime të gabuara, që më vonë mund të pendoheni....

Horoskopi për ditën e sotme

më 6.2019 - Gazeta Observer

Njihuni me parashikimin, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Dashuria: Mos nxitoni sot në marrjen e vendimeve, veçanërisht në lidhje me dashurinë. Shpejtësia...

Horoskopi ditor, 09 qershor 2019

më 6.2019 - RTV 21

Dashi Sido që të jetë gjendja e jetën tuaj sot do jeni më të haur dhe të gatshëm për t’u mirëkuptuar  më të gjithë. Nëse keni një lidhje të dy me partnerin do bëni çmos që ta përmirësoni situatën në çift....

Si do të jetë kjo e diel për ju? Horoskopi ditor, 9 qershor 2019

më 6.2019 - Sovrani

Dashi Dashuria: Mos nxitoni sot në marrjen e vendimeve, veçanërisht në lidhje me dashurinë. Shpejtësia shpesh është një këshilltar i keq dhe mund t’ju çojë në vendime të gabuara, që më vonë mund të pendoheni....

Horoskopi javor, 10 deri 16 Qershor 2019

më 6.2019 - Java News

Horoskopi javor evidenton se këto janë disa nga gjërat kryesore që pritet t’i ndodhin çdo shenje. Dashi Dashuria: Gjatë javës shumë dash që janë në çift do të kenë probleme me partnerin/en e tyre. Ndër...

Horoskopi ditor, e Diel 9 Qershor 2019

më 6.2019 - Java News

Njihuni me parashikimin, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Dashuria: Mos nxitoni sot në marrjen e vendimeve, veçanërisht në lidhje me dashurinë. Shpejtësia...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK