http://kariera.mk

“Gjurmët” rikthehen me koncert në Prishtinë, këta janë emrat tjerë që do të ngjiten në skenë

para 12 muajve - Zhurnal

Grupi i njohur llegjendar ‘Gjurmët’ rikthehen më një koncert në Prishtinë pikërisht në ditën e 20-të vjetorit të çlirimi të Kosovës dhe intervenimit të NATO-s.Kryetari Shpend Ahmeti bashkë me anëtarët...

Në koncertin e grupit ‘Gjurmët’, Dukagjin Lipa i ftuar special

para 12 muajve - Fakti Ditor

Sonte grupi ‘Gjurmët’ do të rikthehen më një koncert madhështor në Prishtinë. Së bashku me grupin e legjendar, do të performojnë edhe emra të njohur të muzikës shqipe nga Kosova dhe Shqipëria, shkruan...

“Gjurmët” rikthehen me koncert pas 35 vitesh në Prishtinë

para 12 muajve - Alsat-M

Në 20-vjetorin e çlirimit të vendit grupi “Gjurmët” do të mbajë koncert sonte nga ora 20:30 në sallën “1 Tetori”. Në po këtë ditë, kryetari i Komunës së Prishtinës, Shpend Ahmeti ka ndarë “Çelësin e Prishtinës”...

“Gjurmët” rikthehen me koncert në Prishtinë, këta janë emrat tjerë që do të ngjiten në skenë

para 12 muajve - GazetaBlic

Grupi i njohur llegjendar ‘Gjurmët’ rikthehen më një koncert në Prishtinë pikërisht në ditën e 20-të vjetorit të çlirimi të Kosovës dhe intervenimit të NATO-s. Kryetari Shpend Ahmeti bashkë me anëtarët...

Dukagjin Lipa i ftuar special në koncertin e grupit “Gjurmët”

para 12 muajve - Arbresh

Sonte (e mërkure) mbahet koncerti i grupit “Gjurmët”. Grupi “Gjurmët” sonte (e mërkure) mbajnë koncert në Sallën 1 Tetori në Prishtinë. I ftuar special në këtë koncert është edhe babai i Dua Lipës, Dukagjini,...

“Gjurmët” rikthehen me koncert pas 35 vjetësh në Prishtinë

para 12 muajve - RTV 21

Ahmeti ka ndarë për këtë grup edhe “Çelësin e Prishtinës” Në 20-vjetorin e çlirimit të vendit grupi “Gjurmët” do të mbajë koncert sonte nga ora 20:30 në sallën “1 Tetori”. Në po këtë ditë, kryetari i Komunës...

‘Gjurmët’ marrin çelësin qytetit të Prishtinës

para 12 muajve - Kallxo

Kryetari i Prishtinës Shpend Ahmeti i ka dorëzuar çelësin e qytetit të Prishtinës, Rok Grupi ‘Gjurmët”, për kontributin që ky grup ka dhënë për qytetin e Prishtinës. Dorëzimi i çelësit për grupin, ‘Gjurmët”...

Prishtina ia dhuron “Çelësin e Qytetit” bendit “Gjurmët”

para 12 muajve - Koha.net

Në 20 vjetorin e çlirimit të vendit, bendi “Gjurmët” do të mbajnë koncert sonte nga ora 20:30, në sallën “1 Tetori”. Kryetari i Komunës, Shpend Ahmeti, ka ndarë “Çelësin e Qytetit” për anëtarët e këtij...

“Gjurmët” rikthehen me koncert në Prishtinë, në skenë ngjiten edhe emra tjerë të muzikës shqipe

para 12 muajve - Gazeta Observer

Grupi i njohur llegjendar ‘Gjurmët’ rikthehen më një koncert në Prishtinë pikërisht në ditën e 20-të vjetorit të çlirimi të Kosovës dhe intervenimit të NATO-s. Kryetari Shpend Ahmeti bashkë me anëtarët...

“Gjurmët” rikthehen me koncert pas 35 vitesh në Prishtinë

para 12 muajve - Gazeta e re

Në 20-vjetorin e çlirimit të vendit grupi “Gjurmët” do të mbajë koncert sonte nga ora 20:30 në sallën “1 Tetori”. Në po këtë ditë, kryetari i Komunës së Prishtinës, Shpend Ahmeti ka ndarë “Çelësin e Prishtinës”...

“Gjurmët” rikthehen me koncert pas 35 vitesh në Prishtinë

para 12 muajve - KosovaPress

Në po këtë ditë, kryetari i Komunës së Prishtinës, Shpend Ahmeti ka ndarë "Çelësin e Prishtinës" për anëtarët e këtij grupi. Ai tha se për këtë koncert ka një interesim të madh, gjë që është vërejtur edhe...

“Çelësi i Prishtinës” për “Gjurmët”

para 12 muajve - KosovaPress

Kryetari Shpend Ahmeti ka ndarë "Çelësin e Qytetit" për anëtarët e këtij grupi. Ai tha se për këtë koncert ka një interesin të madh. "Interesimi për media ka qenë shumë i madh. Janë shit të gjitha biletat....

“Gjurmët” marrin çelësin e Prishtinës

para 12 muajve - Insajderi

Me ç’rast ky grup sot do të mbajë një koncert për ditën e çlirimit, shkruan Gazeta Insajderi. E disa ora para mbajtjes së këtij koncerti, kryetari i Komunës së Prishtinës, Shpend Ahmeti dhe anëtarët e...

Koncert madhështor nga grupi “Gjurmët” në Prishtinë

para 12 muajve - RTV 21

Koncerti mbahet nesër me fillim nga ora 20:30 Grupi “Gjurmët” do të rikthehen për publikun shqiptar në Prishtinë, ku për Ditën e Çlirimit, do të performojnë në një koncert madhështor së bashku me shumë...

Nesër koncerti i Gjurmëve, këta janë emrat që do të performojnë

para 12 muajve - GazetaBlic

Ata ishin bashkuar e kishin formuar një grup muzikor që la gjurmë në historinë artistike kosovare. Me nismën e Migjen Kelmendit, së bashku me Armando Gjinin, Tomor Kurshumliun, Petrit Rizën dhe Bekim Dylën...

Nesër koncerti i Gjurmëve, këta janë emrat që performojnë

para 12 muajve - Prive

Ata ishin bashkuar e kishin formuar një grup muzikor që la gjurmë në historinë artistike kosovare. Me nismën e Migjen Kelmendit, së bashku me Armando Gjinin, Tomor Kurshumliun, Petrit Rizën dhe Bekim Dylën...

Dita e Prishtinës rikthen në skenë grupin ‘Gjurmët’

para 12 muajve - Kallxo

Me moton “Kur kanga dhe dashnia u kthyen në qytet’, grupi legjendar kosovar “Gjurmët’ do të mbajë nesër mbrëma koncert në Sallën  “1 Tetori”, në Prishtinë. Grupi ikonë i Prishtinës “Gjurmët” rikthehet...

Nesër mbahet koncerti i Gjurmëve, këta janë emrat e famshëm që do të performojnë

para 12 muajve - Sovrani

Ata ishin bashkuar e kishin formuar një grup muzikor që la gjurmë në historinë artistike kosovare. Me nismën e Migjen Kelmendit, së bashku me Armando Gjinin, Tomor Kurshumliun, Petrit Rizën dhe Bekim Dylën...

Koncerti madhështor i Gjurmëve në Prishtinë – të gjitha biletat të shitura!

para 12 muajve - Prive

Ata ishin bashkuar e kishin formuar një grup muzikor që la gjurmë në historinë artistike kosovare. Me nismën e Migjen Kelmendit, së bashku me Armando Gjinin, Tomor Kurshumliun, Petrit Rizën dhe Bekim Dylën...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK