http://kariera.mk

Wake Up/ Gjumi me televizor me dritë ndezur rrit rrezikun për obezitet me 30%

para 3 muajve - Top Channel

Ekspertët sugjerojnë që të minimizoni në maksimum dritën gjatë kohës që shtriheni për të fjetur. Sipas tyre, të fjeturit me një dritë ndezur ose duke parë televizorin apo telefonin, i shton shanset për...

Fjetja me drita ndezur shkakton shtim në peshë

para 3 muajve - Iliria News

Mbajtja e ndonjë drite lëshuar gjatë kohës kur flini – si nga një televizor ose nga një llampe e ndritshme – është lidhur me një rrezik në rritje të peshës dhe obezitetit. Në mënyrë të veçantë, gjumi me...

E thotë edhe shkenca: Fjetja me drita ndezur shkakton shtim në peshë…

para 3 muajve - Standard

Mbajtja e ndonjë drite lëshuar gjatë kohës kur flini – si nga një televizor ose nga një llampe e ndritshme – është lidhur me një rrezik në rritje të peshës dhe obezitetit. Në mënyrë të veçantë, gjumi me...

Shkenca: Fjetja me drita ndezur shkakton shtim në peshë

para 3 muajve - Tetova Sot

Mbajtja e ndonjë drite lëshuar gjatë kohës kur flini – si nga një televizor ose nga një llampe e ndritshme – është lidhur me një rrezik në rritje të peshës dhe obezitetit. Në mënyrë të veçantë, gjumi me...

Shkenca: Fjetja me drita ndezur shkakton shtim në peshë

para 3 muajve - Gazeta Monitor

Mbajtja e ndonjë drite lëshuar gjatë kohës kur flini – si nga një televizor ose nga një llampe e ndritshme – është lidhur me një rrezik në rritje të peshës dhe obezitetit. Në mënyrë të veçantë, gjumi me...

A shkakton shtim në peshë fjetja me drita ndezur?

para 3 muajve - Zhurnal

Mbajtja e ndonjë drite lëshuar gjatë kohës kur flini – si nga një televizor ose nga një llampe e ndritshme – është lidhur me një rrezik në rritje të peshës dhe obezitetit. Në mënyrë të veçantë, gjumi me...

Fjetja me dritë ndezur shkakton shtim në peshë

para 3 muajve - Ekonomia Online

Mbajtja e ndonjë drite lëshuar gjatë kohës kur flini – si nga një televizor ose nga një llambe e ndritshme – është lidhur me një rrezik në rritje të peshës dhe obezitetit. Në mënyrë të veçantë, gjumi me...

E thotë shkenca: Fjetja me drita ndezur shkakton shtim në peshë

para 3 muajve - Gazeta Telegraf

Mbajtja e ndonjë drite lëshuar gjatë kohës kur flini – si nga një televizor ose nga një llampe e ndritshme – është lidhur me një rrezik në rritje të peshës dhe obezitetit. Në mënyrë të veçantë, gjumi me...

Fjetja me drita ndezur shkakton shtim në peshë

para 3 muajve - Republika

Mbajtja e ndonjë drite lëshuar gjatë kohës kur flini – si nga një televizor ose nga një llampe e ndritshme – është lidhur me një rrezik në rritje të peshës dhe obezitetit. Në mënyrë të veçantë, gjumi me...

A shkakton shtim në peshë fjetja me drita ndezur?

para 3 muajve - Klan Kosova

Mbajtja e ndonjë drite lëshuar gjatë kohës kur flini – si nga një televizor ose nga një llampe e ndritshme – është lidhur me një rrezik në rritje të peshës dhe obezitetit. Në mënyrë të veçantë, gjumi me...

Drita ndezur kur jeni duke fjetur ka këto pasoja për shëndetin tuaj!

para 3 muajve - Sovrani

Mbajtja e ndonjë drite lëshuar gjatë kohës kur flini – si nga një televizor ose nga një llampe e ndritshme – është lidhur me një rrezik në rritje të peshës dhe obezitetit. Në mënyrë të veçantë, gjumi me...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK