http://kariera.mk

Qëndrimi i gjatë në studio e ‘detyron’ Duan ta bëjë këtë veprim

para 12 muajve - The Prestige

Dua Lipa po punon shumë për albumin e ri. Dua Lipa së shpejti do të sjell projektet e shumëpritura, për të cilat po punon shumë, shkruan lajmi.net.Këngëtarja po kalon shumë kohë në studio muzikore, ndërsa...

Dua Lipa revoltohet me komentuesit: Jeni jashtë kontrollit!

para 12 muajve - Opinion

Përveç komenteve pozitive dhe dashamirëse nga ndjekësit duket se këngëtarja me origjinë shqiptare Dua Lipa përballet edhe me komente që nuk i pëlqejnë. Kur ajo publikon foto nga fëmijëria e saj  shumë...

Dua Lipa revoltohet me ndjekësit: “Jeni të çmendur!”

para 12 muajve - Blitz

Dua Lipa nuk po kalon një periudhë fort të mirë në çështjet e zemrës, pasi vetëm pak ditë më parë, këngëtarja u nda nga partenri i saj Isaac Carew. Mirëpo, sikur të mos mjaftonte kjo, këngëtares i është...

Dua Lipa i përgjigjet akuzave për ‘photoshop’, publikon fotot

para 12 muajve - BalkanWeb

Edhe Dua Lipa si të gjithë personazhet e tjerë publikë përballet shpesh me komente nga më të ndryshmet, ndonjëherë edhe të çuditshme. Së fundmi këngëtarja është irrituar shumë nga disa komentues që e kanë...

Publikohen pamje nga fëmijërija e Dua Lipës, kuptohen qartë ndërhyrjet estetike (FOTO LAJM)

para 12 muajve - Albeu

Dua Lipa momentalisht është një nga këngëtaret më të kërkuara dhe më të famshme në botë. Ylli kosovar që po ngjet shkallët e suksesit me projekte madhore artistike e me koncerte të shumta, ka postuar së...

Qëndrimi i gjatë në studio e ‘detyron’ Duan ta bëjë këtë veprim

para 12 muajve - Lajm

Dua Lipa së shpejti do të sjell projektet e shumëpritura, për të cilat po punon shumë, shkruan lajmi.net. Këngëtarja po kalon shumë kohë në studio muzikore, ndërsa përmes rrjeteve sociale tregon se është...

Dua nervozohet me fansat

para 12 muajve - Klan Kosova

Dua Lipa ka reaguar pasi disa persona e kanë akuzuar për fotoshopim të fotografisë së saj që e ka postuar në rrjete sociale. Këngëtarja nga Prishtina para pak javësh e ka festuar arritjen e 30 milionë...

Dua: Nuk mund ta besoj se duhet ta arsyetoj veten…

para 12 muajve - RTV 21

Këngëtaren shqiptare e akuzojnë se ka përdorur photoshop Dua Lipa përveç vokalit të veçantë, renditet edhe si njëra ndër vajzat më të bukura në industrinë e muzikës. Artistja shqiptare së fundmi ka rënë...

Dua nervozohet me fansat

para 12 muajve - Sovrani

Dua Lipa ka reaguar pasi disa persona e kanë akuzuar për fotoshopim të fotografisë së saj që e ka postuar në rrjete sociale. Këngëtarja nga Prishtina para pak javësh e ka festuar arritjen e 30 milionë...

E kritikuan se po i editon fotografitë e fëmijërisë, reagon Dua Lipa

para 12 muajve - Prive

Ajo ishte gjithmonë një vajzë shumë e bukur, që kur ishte vetëm fëmijë e edhe tani. Mirëpo Dua Lipa është kritikuar se në fotografitë e fëmijërisë së saj, ajo ka përdorur programe për rregullimin e tipareve...

E shihni këtë bebe në foto, sot e njeh e gjithë bota

para 12 muajve - OraInfo

Dua Lipa, është duke lënë gjurmë të pashlyera në skenën muzikore evropiane. Për të gjithë ata që kritikojnë Dua Lipën që ka fryrë buzët, ajo ka një përgjigje. Dua Lipa momentalisht është një nga këngëtaret...

Dua Lipa publikon imazhe nga fëmijëria, reagon ndaj kritikave për ‘Photoshop’

para 12 muajve - Telegrafi

Dua Lipa (Foto: Jeff Spicer/Getty Images/Guliver)

Dua Lipa publikon imazhe nga fëmijëria, reagon ndaj kritikave për ‘Photoshop’

para 12 muajve - Infokusi

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa, është njëra nga artistet më të pëlqyera shqiptare. Përveç projekteve që publikon, nga njerëzit komentohet mjaft shumë për veshjen dhe pamjen. Së fundmi,...

Kjo është arsyeja se përse Dua Lipa u detyrua të reagoi ashpër në Instagram

para 12 muajve - Lajm

Dua Lipa ka reaguar ashpër pranë një postimi të fundit në Instagram. Këngëtarja shqiptare, Dua Lipa, ka reaguar ashpër në Instagram, pas akuzave që ka marrë për fotoshop. Duan e kanë akuzuar së fundmi...

U nda nga i dashuri, në këtë gjendje ka përfunduar Dua Lipa

para 12 muajve - GazetaBlic

Ajo është duke bërë “NAMIN” në botën e muzikës. Krahas angazhimeve që ajo ka fal një karriere të suksesshme, këngëtarja shqiptare, Dua Lipa gjen kohë edhe për pushim. 23 vjeçarja përmes disa fotografive...

Dua Lipën po e çmend ky thashethem që po qarkullon për të

para 12 muajve - Prive

Dua Lipa përveç arritjeve profesionale në botën e artin shquhet edhe për bukurinë e saj shumë të veçantë. Një fytyrë shumë simetrike, buzë të mbushura, lëkurë të tonifikuar e vetulla për t’ia pasur zili,...

Dua Lipa ndan imazhe të bukura nga fëmijëria

para 12 muajve - Arbresh

Për të gjithë ata që kritikojnë Dua Lipën që ka fryrë buzët, ajo ka një përgjigje. Dua Lipa momentalisht është një nga këngëtaret më të kërkuara dhe më të famshme në botë. Ylli kosovar që po ngjet shkallët...

U nda nga i dashuri, në këtë gjendje ka përfunduar Dua

para 12 muajve - Lajm

Ajo është duke bërë “NAMIN” në botën e muzikës. Krahas angazhimeve që ajo ka fal një karriere të suksesshme, kënëgtarja shqiptare, Dua Lipa gjen kohë edhe për pushim. 23 vjeçarja përmes disa fotografive...

Dua Lipa, këngëtarja e tetë më e klikuar në botë

para 12 muajve - Telegrafi

Dua Lipa (Foto: Stuart C. Wilson/Getty Images/Guliver)

U nda nga i dashuri, në këtë gjendje ka përfunduar Dua

para 12 muajve - Sovrani

Ajo është duke bërë “NAMIN” në botën e muzikës. Krahas angazhimeve që ajo ka fal një karriere të suksesshme, kënëgtarja shqiptare, Dua Lipa gjen kohë edhe për pushim. 23 vjeçarja përmes disa fotografive...

Thashethemi që po çmend Dua Lipën

para 12 muajve - Insajderi

Një fytyrë shumë simetrike, buzë të mbushura, lëkurë të tonifikuar e vetulla për t’ia pasur zili, ajo gjithnjë do të mbetet fytyrë që do mbahet gjatë në mendje. Aparenca e saj tejet atraktive i ka mundësuar...

Dua Lipën po e çmend ky thashethem që po qarkullon për të

para 12 muajve - Sovrani

Dua Lipa përveç arritjeve profesionale në botën e artin shquhet edhe për bukurinë e saj shumë të veçantë. Një fytyrë shumë simetrike, buzë të mbushura, lëkurë të tonifikuar e vetulla për t’ia pasur zili,...

U nda nga i dashuri, në këtë gjendje ka përfunduar Dua

para 12 muajve - OraInfo

Ajo është duke bërë “NAMIN” në botën e muzikës. Krahas angazhimeve që ajo ka fal një karriere të suksesshme, kënëgtarja shqiptare, Dua Lipa gjen kohë edhe për pushim. 23 vjeçarja përmes disa fotografive...

Kështu argëtohet Dua Lipa në orët e vona

para 12 muajve - The Prestige

Krahas angazhimeve që ajo ka fal një karriere të suksesshme, kënëgtarja shqiptare, Dua Lipa gjen kohë edhe për pushim. 23 vjeçarja përmes disa fotografive të publikuara në llogarinë e saj në ‘Instagram’...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK