http://kariera.mk

Historiani Drançolli tregon se si ka ardhur termi “shkja”

më 6.2019 - Tetova1

Historiani Jahja Drançolli ishte i ftuar në emisionin Rubikon në KTV, me ç’rast ka treguar se si ka ardhur termi “shkja”. E Wikipedia e ka këtë shpjegim: Shkijet janë popuj që jetonin në skajet e perandoris...

Historiani Drançolli tregon se si ka ardhur termi “shkja”

më 6.2019 - Koha.net

Historiani Jahja Drançolli ishte i ftuar në emisionin Rubikon në KTV me ç’rast ka treguar se si ka ardhur termi “shkja”.

Historiani Drançolli tregon se si ka ardhur termi “shkja” [Video]

më 6.2019 - Fakti Ditor

Historiani Jahja Drançolli ishte i ftuar në emisionin Rubikon në KTV, me ç’rast ka treguar se si ka ardhur termi “shkja”. E Wikipedia e ka këtë shpjegim: Shkijet janë popuj që jetonin në skajet e perandoris...

Historianët Drançolli, Mala e Gashi për historinë e Kosovës

më 6.2019 - Koha.net

Në Javën e Çlirimit të Kosovës, në emisionin RUBIKON u diskutua për Historinë e Kosovës. Historianët Jahja Drançolli, Muhamet Mala dhe Ibrahim Gashi folën për historinë e Kosovës, që nga antikiteti, mesjeta...

Rubikon sonte për 20-vjetorin e çlirimit të Kosovës

më 6.2019 - Koha.net

Në 20 vjetorin e çlirimit të Kosovës i kthehemi historisë së saj. Cila ishte Kosova përgjatë viteve? Cilët ishin banorët e saj? Datat me rëndësi, beteja dhe pushtime e momentet kur populli gëzoi lirinë?...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK