http://kariera.mk

Gjebrea uron kosovarët: “Gëzuar vëllezër”

më 6.2019 - Klan Kosova

Sot Kosova feston 20 vjetorin e çlirimit nga forcat e okupatorit serb dhe këtë datë është siguruar që ta urojë edhe prezantuesi shqiptar, Ardit Gjebrea. Në llogarinë e tij të rrjetit social Instagram ai...

Urimi plot dashuri i Ardit Gjebreas për kosovarët

më 6.2019 - AlbPortali

Sot Kosova feston 20 vjetorin e çlirimit nga forcat e okupatorit serb dhe këtë datë është siguruar që ta urojë edhe prezantuesi shqiptar, Ardit Gjebrea. Në llogarinë e tij të rrjetit social Instagram ai...

Urimi plot dashuri i Ardit Gjebreas për kosovarët

më 6.2019 - Fakti Ditor

Sot Kosova feston 20 vjetorin e çlirimit nga forcat e okupatorit serb dhe këtë datë është siguruar që ta urojë edhe prezantuesi shqiptar, Ardit Gjebrea. Në llogarinë e tij të rrjetit social Instagram ai...

Ardit Gjebrea me mesazh të fortë për kosovarët

më 6.2019 - Insajderi

Sot Kosova feston 20 vjetorin e çlirimit nga forcat e okupatorit serb dhe këtë datë është siguruar që ta urojë edhe prezantuesi shqiptar, Ardit Gjebrea. Në llogarinë e tij të rrjetit social Instagram ai...

Urimi plot dashuri i Ardit Gjebreas për kosovarët

më 6.2019 - Periskopi

Sot Kosova feston 20 vjetorin e çlirimit nga forcat e okupatorit serb dhe këtë datë është siguruar që ta urojë edhe prezantuesi shqiptar, Ardit Gjebrea. Në llogarinë e tij të rrjetit social Instagram ai...

Ardit Gjebrea ka disa fjalë për Kosovën në 20 vjetorin e çlirimit të saj

më 6.2019 - GazetaBlic

Sot po festohet 20 vjetori i çlirimit të Kosovës, shkruan GazetaBlic. Ardit Gjebrea ka bërë një postim në Instagram, ku ka uruar gjithë shqiptarët për këtë ditë të rëndësishme për ta. “20 vite më parë...

Ardit Gjebrea ka disa fjalë për Kosovën në 20 vjetorin e çlirimit të saj

më 6.2019 - Gazeta Observer

Sot po festohet 20 vjetori i çlirimit të Kosovës, shkruan GazetaBlic.Ardit Gjebrea ka bërë një postim në Instagram, ku ka uruar gjithë shqiptarët për këtë ditë të rëndësishme për ta. “20 vite më parë si...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK