http://kariera.mk

A e falni tradhtinë? Kush më mirë se horoskopi e tregon këtë!

më 6.2019 - Sovrani

A e falni tradhtinë? Kush më mirë se horoskopi e tregon këtë! 1. Dashi Nëse ja dilni t’jua falë tradhtinë një Dash, urime! Jeni ndër njerëzit më me fat të këtij planeti. Egoja e zjarrtë do të plagoset...

Horoskopi i tradhtisë: Si reagon secila shenjë

më 6.2019 - Periskopi

A e falni tradhtinë? Kush më mirë se horoskopi e tregon këtë! 1- Dashi Nëse ja dilni t’jua falë tradhtinë një Dash, urime! Jeni ndër njerëzit më me fat të këtij planeti. Egoja e zjarrtë do të plagoset...

7 rregulla për femrat të cilat nuk kanë fat në dashuri

më 6.2019 - Periskopi

Njohtime, takime, të dalura dhe në fund përsëri nuk pati sukses. Nëse ndjeheni sikur ju ndjek një e keqe në dashuri, është koha për rregulla të reja… Nëse jeni në kërkim të dashurisë, dhe më nuk dëshironi...

Si ta dini nëse partneri është çmendurisht i dashuruar në ju

më 6.2019 - Tetova Sot

Dashuria është një prej emocioneve më të mira që mund ta përjetojë dikush dhe është diçka që thuajse çdo person e kërkon. Por, çfarë nëse e keni gjetur dikë dhe nuk jeni të sigurt nëse edhe ai po ju dashuron?...

Si ta dini nëse partneri është çmendurisht i dashuruar në ju

më 6.2019 - Gazeta Observer

Dashuria është një prej emocioneve më të mira që mund ta përjetojë dikush dhe është diçka që thuajse çdo person e kërkon. Por, çfarë nëse e keni gjetur dikë dhe nuk jeni të sigurt nëse edhe ai po ju dashuron?...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK