http://kariera.mk

Keni lindur në vitin 2000? Do ngeleni pa martuar

më 6.2019 - Koha Jone

Mënyra sesi ne i shohim marrëdhëniet dhe të gjithë konceptin e angazhimeve po ndryshon. Është e dukshme se në krahasim me brezat e mëparshëm, të rinjtë e sotëm janë të trembur kur bëhet fjalë për t’u angazhuar...

Rreth 25% e të lindurve në vitet 2000 nuk do të martohen kurrë?

më 6.2019 - Alsat-M

Mënyra sesi ne i shohim marrëdhëniet dhe të gjithë konceptin e angazhimeve po ndryshon. Është e dukshme se në krahasim me brezat e mëparshëm, të rinjtë e sotëm janë të trembur kur bëhet fjalë për t’u angazhuar...

Të lindurit në vitet 2000 nuk do të martohen kurrë

më 6.2019 - Iliria News

Mënyra sesi ne i shohim marrëdhëniet dhe të gjithë konceptin e angazhimeve po ndryshon. Është e dukshme se në krahasim me brezat e mëparshëm, të rinjtë e sotëm janë të trembur kur bëhet fjalë për t’u angazhuar...

Të lindurit në vitet 2000 nuk do të martohen kurrë

më 6.2019 - Koha Jone

Mënyra sesi ne i shohim marrëdhëniet dhe të gjithë konceptin e angazhimeve po ndryshon. Është e dukshme se në krahasim me brezat e mëparshëm, të rinjtë e sotëm janë të trembur kur bëhet fjalë për t’u angazhuar...

Të lindurit në vitet 2000 nuk do të martohen kurrë

më 6.2019 - Ina

Mënyra sesi ne i shohim marrëdhëniet dhe të gjithë konceptin e angazhimeve po ndryshon. Është e dukshme se në krahasim me brezat e mëparshëm, të rinjtë e sotëm janë të trembur kur bëhet fjalë për t’u angazhuar...

Të lindurit në vitet 2000 nuk do të martohen kurrë

më 6.2019 - Lajm

Mënyra sesi ne i shohim marrëdhëniet dhe të gjithë konceptin e angazhimeve po ndryshon. Është e dukshme se në krahasim me brezat e mëparshëm, të rinjtë e sotëm janë të trembur kur bëhet fjalë për t’u angazhuar...

Nëse keni lindur në këto data, tregoni kujdes se nuk do të martoheni kurrë

më 6.2019 - Lexo

Statistika interesante për sa i përket martesës kanë dalë në pah. Mënyra sesi ne i shohim marrëdhëniet dhe të gjithë konceptin e angazhimeve po ndryshon. Është e dukshme se në krahasim me brezat e mëparshëm,...

Të lindurit në vitet 2000 nuk do të martohen kurrë

më 6.2019 - GazetaBlic

Mënyra sesi ne i shohim marrëdhëniet dhe të gjithë konceptin e angazhimeve po ndryshon. Është e dukshme se në krahasim me brezat e mëparshëm, të rinjtë e sotëm janë të trembur kur bëhet fjalë për t’u angazhuar...

Të lindurit në vitet 2000 nuk do të martohen kurrë

më 6.2019 - Arbresh

Mënyra sesi ne i shohim marrëdhëniet dhe të gjithë konceptin e angazhimeve po ndryshon. Është e dukshme se në krahasim me brezat e mëparshëm, të rinjtë e sotëm janë të trembur kur bëhet fjalë për t’u angazhuar...

Nëse keni lindur në këto data, tregoni kujdes se nuk do të martoheni kurrë

më 6.2019 - Lexo

Statistika interesante për sa i përket martesës kanë dalë në pah. Mënyra sesi ne i shohim marrëdhëniet dhe të gjithë konceptin e angazhimeve po ndryshon. Është e dukshme se në krahasim me brezat e mëparshëm,...

Nëse keni lindur në këto data, tregoni kujdes se nuk do të martoheni kurrë

më 6.2019 - Sovrani

Statistika interesante për sa i përket martesës kanë dalë në pah. Mënyra sesi ne i shohim marrëdhëniet dhe të gjithë konceptin e angazhimeve po ndryshon. Është e dukshme se në krahasim me brezat e mëparshëm,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK