http://kariera.mk

Si të kujdeseni për lëkurën këto ditë të nxehta?

para 12 muajve - Sovrani

Tani që vapa është e madhe dhe ne duam njëkohësisht të nxihemi dhe të kujdesemi që dielli mos të na dëmtojë lëkurën duhet të jemi pak më të kujdesshëm se zakonisht. Për këtë na ndihmojnë ndihmat e dermatologëve...

Si të kujdeseni për lëkurën këto ditë të nxehta

para 12 muajve - LajmiFundit

Tani që vapa është e madhe dhe ne duam njëkohësisht të nxihemi dhe të kujdesemi që dielli mos të na dëmtojë lëkurën duhet të jemi pak më të kujdesshëm se zakonisht. Për këtë na ndihmojnë ndihmat e dermatologëve...

Gabimet e verës që ju bëjnë të dukeni më e madhe në moshë

para 12 muajve - The Prestige

Përjashto 16-20 vjeҫaret, shumë vajza dhe gra sot, përpiqen të duken më të reja në moshë. Natyrisht, askush nuk mund t’i numërojë kremrat apo trajtimet e lëkurës për ta bërë lëkurën të duket më e re dhe...

Gabimet e verës që ju bëjnë të dukeni më e madhe në moshë

para 12 muajve - Sovrani

Përjashto 16-20 vjeҫaret, shumë vajza dhe gra sot, përpiqen të duken më të reja në moshë. Natyrisht, askush nuk mund t’i numërojë kremrat apo trajtimet e lëkurës për ta bërë lëkurën të duket më e re dhe...

Gabimet e verës që ju bëjnë të dukeni më e madhe në moshë

para 12 muajve - Periskopi

Përjashto 16-20 vjeҫaret, shumë vajza dhe gra sot, përpiqen të duken më të reja në moshë. Natyrisht, askush nuk mund t’i numërojë kremrat apo trajtimet e lëkurës për ta bërë lëkurën të duket më e re dhe...

Manual i specializuar: Si të kujdeseni për lëkurën gjatë verës

para 12 muajve - Periskopi

Në ditë si këto, PËRVËLUESE, diferenca mes të qenurit e hidratuar dhe të dukurit e thatë porsi një shkretëtirë në Arizona varet nga kush tjetër veçse rutina juaj e përditshme e kujdesit të lëkurës. Kini...

Si të kujdeseni për lëkurën këto ditë të nxehta

para 12 muajve - Aktuale

Tani që vapa është e madhe dhe ne duam njëkohësisht të nxihemi dhe të kujdesemi që dielli mos të na dëmtojë lëkurën duhet të jemi pak më të kujdesshëm se zakonisht. Për këtë na ndihmojnë ndihmat e dermatologëve...

Si të kujdeseni për lëkurën këto ditë të nxehta

para 12 muajve - Koha Jone

Tani që vapa është e madhe dhe ne duam njëkohësisht të nxihemi dhe të kujdesemi që dielli mos të na dëmtojë lëkurën duhet të jemi pak më të kujdesshëm se zakonisht. Për këtë na ndihmojnë ndihmat e dermatologëve...

Si të kujdeseni për lëkurën këto ditë të nxehta

para 12 muajve - Gazeta Telegraf

Tani që vapa është e madhe dhe ne duam njëkohësisht të nxihemi dhe të kujdesemi që dielli mos të na dëmtojë lëkurën duhet të jemi pak më të kujdesshëm se zakonisht. Për këtë na ndihmojnë ndihmat e dermatologëve...

Kujdesi ndaj lëkurës, pesë hapat që duhet t’i bëni çdo mëngjes

para 12 muajve - Periskopi

Kujdesi ndaj lëkurës është një nga gjërat më të rëndësishme për një fytyrë pa rrudha dhe që shkëlqen. Mëngjesi, ndonëse shpesh kemi pak kohë dhe jemi duke shpejtuar për punë, është koha e duhur kur duhet...

Këshilla për një lëkurë të shëndetshme në verë

para 12 muajve - Sovrani

Me rritjen e temperaturave dhe ardhjes së stinës së verës lëkura e sidomos në pjesën e fytyrës mund të dëmtohet nëse nuk mbrohet si duhet. Sipas dermatologëve duhet të ndiqen këto këshilla të thjeshta,...

3 gabimet më të mëdha të verës që të rritin në moshë

para 12 muajve - Indeks.mk

Përjashto 16-20-vjeҫaret, shumë vajza dhe gra sot, përpiqen të duken më të reja në moshë. Natyrisht, askush nuk mund t’i numërojë kremrat apo trajtimet e lëkurës për ta bërë lëkurën të duket më e re dhe...

Si të kujdeseni për lëkurën këto ditë të nxehta

para 12 muajve - Albeu

Tani që vapa është e madhe dhe ne duam njëkohësisht të nxihemi dhe të kujdesemi që dielli mos të na dëmtojë lëkurën duhet të jemi pak më të kujdesshëm se zakonisht. Për këtë na ndihmojnë ndihmat e dermatologëve...

A e dini si duket sëmundja e stjuardesave? Këto janë simptomat kryesore

para 12 muajve - KosovaPress

Në fakt, bëhet fjalë për një dermatit perioral, çrregullim i lëkurës që shfaqet në fytyrë, më së shpeshti rreth gojës dhe shpesh në hundë dhe në formën e puçrrave të vogla të kuqe në periferi të ballit....

Si të kujdesimi për lëkurën në këto ditë të nxehta

para 12 muajve - Zhurnal

Tani që vapa është e madhe dhe ne duam njëkohësisht të nxihemi dhe të kujdesemi që dielli mos të na dëmtojë lëkurën duhet të jemi pak më të kujdesshëm se zakonisht. Për këtë na ndihmojnë ndihmat e dermatologëve...

Si të kujdesimi për lëkurën këto ditë të nxehta

para 12 muajve - Gazeta Observer

Tani që vapa është e madhe dhe ne duam njëkohësisht të nxihemi dhe të kujdesemi që dielli mos të na dëmtojë lëkurën duhet të jemi pak më të kujdesshëm se zakonisht. Për këtë na ndihmojnë ndihmat e dermatologëve...

Si të kujdesimi për lëkurën këto ditë të nxehta

para 12 muajve - Arbresh

Tani që vapa është e madhe dhe ne duam njëkohësisht të nxihemi dhe të kujdesemi që dielli mos të na dëmtojë lëkurën duhet të jemi pak më të kujdesshëm se zakonisht. Për këtë na ndihmojnë ndihmat e dermatologëve...

Këshilla për lëkurë të bukur dhe plot shkëlqim gjatë verës

para 12 muajve - Klan Kosova

Tani që vapa është e madhe dhe ne duam njëkohësisht të nxihemi dhe të kujdesemi që dielli mos të na dëmtojë lëkurën duhet të jemi pak më të kujdesshëm se zakonisht. Për këtë na ndihmojnë këshillat e dermatologëve...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK